اخبار

انتظار می رود حمایت صعودی قوی از بیت کوین به عنوان رئیس فدرال رزرو اعلامیه دلگرم کننده ای را ارائه کند

بازارها سیگنال محرکی را از رئیس فدرال رزرو دریافت کرده اند که باعث می شود تحلیلگران نسبت به ارزهای رمزپایه صعودی باشند.

روز چهارشنبه، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده ، اعلام کرد که از ماه دسامبر، احتمالاً افزایش کمتری نرخ بهره آغاز خواهد شد که بازارها را امیدوار می کند.

افزایش نرخ بهره برای شروع کاهش

رمزارزها حتی قبل از سخنرانی پاول با شروع به رشد واکنش نشان دادند زیرا بیت کوین دوباره سطح 17000 دلار را به دست آورد و اتریوم به بالای خط قیمت 1300 دلار بازگشت.

در این سال، فدرال رزرو یک سیاست جنگ طلبانه را نشان داده است، از ماه مارس چندین بار نرخ بهره را افزایش داده و آنها را به بالاترین حد خود از زمان بحران بازار وام مسکن در سال 2008 سوق داده است. این افزایش نرخ ها دلیل اصلی بازگشت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بوده است. قیمت امسال و حتی این هفته

تیم تحلیلی در جمع‌آوری داده Santiment اظهار داشت که سهام و ارزهای دیجیتال با افزایش قیمت به سخنان پاول پاسخ دادند و تحلیلگران معتقدند که اکنون یک حمایت صعودی قوی شکل گرفته است.

دیوید گوخشتین در کنار بیت کوین 250000 دلار ایستاده است

همانطور که در اوایل این هفته توسط بیگ اینکام گزارش شد، بنیانگذار Gokhshtein Media و نامزد سابق کنگره ایالات متحده، دیوید گوخشتین در توییتی نوشت که انتظار ندارد بیت کوین به 1 میلیون دلار برسد، همانطور که بسیاری از مقالات خبری اخیرا ادعا می کنند.

در عوض، او انتظار دارد که ارز دیجیتال پرچمدار به 250000 دلار «متوسط» برسد و این برای او مفید خواهد بود.

گوخشتین قبلاً در توییتی گفته بود که مقادیر زیادی بیت کوین و اتریوم و همچنین توکن های XRP، DOGE و شیبا اینو را در اختیار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا