پیش بینی قیمت

بررسی آینده ارز استورج (Storj) + پیش بینی قیمت STORJ تا سال 2025

این مقاله آینده ارز استورج (Storj) / پیش بینی قیمت STORJ تا سال 2025 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت استورج در نظر گرفته‌ایم.

صنعت کریپتو به رشد خود ادامه می دهد. بسیاری از پروژه های کریپتو به دنبال بهبود فناوری های خود هستند تا رقابتی باقی بمانند. در چند هفته گذشته، به نظر می رسد بازار ارزهای دیجیتال در حال تثبیت است. در حال حاضر، به نظر می رسد که صنعت کریپتو در نهایت ممکن است دوباره در حال رشد باشد.

آیا ارز دیجیتال استورج همان نوسان قیمت را تجربه خواهد کرد؟ ما به زودی در این مقاله تجزیه و تحلیل قیمت STORJ در سال 2021 خواهیم فهمید. اما ابتدا، اجازه دهید نگاهی به ارز دیجیتال استورج بیندازیم.

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز استورج (Storj) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال استورج (Storj) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز استورج (Storj) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

یک پلتفرم ذخیره سازی ابری به نام استورج که به عنوان “ذخیره سازی” تلفظ می شود، یک ابتکار منبع باز است. داده ها بر روی گره های غیرمتمرکز از طریق یک شبکه غیرمتمرکز میزبانی می شوند. رمزگذاری پیشرفته نیز برای محافظت از داده های میزبانی شده در پلت فرم استفاده می شود.

استورج به عنوان یک مفهوم در یک مقاله سفید منتشر شده در دسامبر 2014 به جهان معرفی شد. در ابتدا، پلت فرم ذخیره سازی ابری یک پلت فرم غیرمتمرکز همتا به همتا بود که رمزگذاری شده بود.

شبکه سفید به روز شده دو سال بعد منتشر شد. این مقاله یک شبکه غیرمتمرکز را توصیف می کند – که خریداران فضای ذخیره سازی ابری را با فروشندگان فضای هارد دیسک متصل می کند. این پلتفرم در اواخر سال گذشته راه اندازی شد.

مشارکت در شبکه برای هر کسی که اتصال اینترنتی خوب و فضای هارد دیسک کافی داشته باشد در دسترس است. گره ها واحدهای موجود در شبکه هستند. شرکت کنندگان در شبکه توکن های Storj را در ازای فضای هارد دیسک خود دریافت می کنند.

اکنون که ما در مورد استورج کاملاً آگاه هستیم، آیا فکر می کنید استورج در سال 2021 رمزنگاری مفیدی خواهد بود ؟ به ما بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت استورج و پیش بینی قیمت آن و هم چنین آینده ارز استورج (Storj) ببینیم.

وضعیت فعلی بازار استورج (Storj)

در زمان نگارش این تحلیل قیمت استورج، STORJ با 2.72 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 345،947،800 دلار معامله می شود. قیمت STORJ در 24 ساعت گذشته 5.27 درصد کاهش یافته است.

در حال حاضر، برترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای استورج عبارتند از: صرافی کوین تایگر، اوکی ایکس، هوبی و بایننس. حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی استورج و آینده ارز استورج (Storj) برای سال 2021 ادامه دهیم.

تحلیل قیمت استورج (Storj) در سال 2021

در حال حاضر استورج جایگاه 110 را در کوین مارکت کپ دارد. اما آیا آخرین ارتقاء، توسعه و تغییرات در بلاک چین استورج به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت استورج ادامه دهیم.

نمودار STORJ/USDT که الگوی اسکالوپ صعودی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

همانطور که در بالا نشان داده شد، در ابتدای این ماه، STORJ از روند خرسی به گاو نر برگشت. حجم معاملات در این مدت به شدت افزایش یافت. علاوه بر این، در بازه زمانی روزانه، STORJ یک الگوی اسکالوپ صعودی را نشان داد.

به طور معمول، این الگو با یک روند صعودی همراه است، اما مواردی وجود دارد که می تواند تغییر کند و به یک روند نزولی تبدیل شود. در واقع شکل گیری این الگو در نمودار فوق طی یک ماه گذشته صورت گرفته است.

با ما تا انتهای این مقاله از آینده ارز استورج (Storj) همراه باشید…..

شاخص قدرت نسبی STORJ (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 68.32 است، که به این معنی است که STORJ در وضعیت تقریباً بیش از حد خرید قرار دارد. به همین دلیل، معامله گران باید در هنگام معامله محتاط باشند تا از زیان بیشتر جلوگیری کنند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) استورج قبل از این که به آینده ارز استورج (Storj) بپردازیم نگاهی بیندازیم.

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021، قیمت استورج شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. به عنوان بخشی از این، نوسانات، تثبیت ها، و اصلاحاتی فوراً دنبال می شود. با در نظر گرفتن این موضوع، استورج در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

آینده ارز استورج (Storj) و پیش بینی قیمت در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که ارز دیجیتال استورج در چند روز گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است. علاوه بر این، قیمت استورج روند صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه پیدا کند، استورج ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 5.045 دلاری خود عبور کند و حتی تا 7 دلار بالاتر رود.

نمودار قیمت STORJ / USDT (منبع: TradingView )

از طرف دیگر، اگر سرمایه‌گذاران علیه ارز دیجیتال روی بیاورند، خرس‌ها می‌توانند مسلط شوند و استورج را از موقعیت روند صعودی خود دور کنند. به عبارت ساده تر، قیمت استورج ممکن است به تقریباً 2.18 دلار کاهش یابد که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت استورج و آینده ارز استورج (Storj) ما در سال 2021 صعودی است. امکان دستیابی به ارتفاعات جدید بسیار زیاد است. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

آینده ارز استورج (Storj) و پیش بینی قیمت در سال 2022

آینده ارز استورج (Storj) اگر این روند صعودی ادامه یابد، استورج تا پایان سال 2022 به 15 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریعی را تا سقف 20 دلار نشان خواهد داد. کاهش سرعت این افزایش وجود خواهد داشت، اما کاهش عمده ای در قیمت ها پیش بینی نمی شود. در آینده، مشارکت ها و پیشرفت هایی که به 7 دلار می رسد، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

آینده ارز استورج (Storj) و پیش بینی قیمت در سال 2023

آینده ارز استورج (Storj) اگر استورج سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA، میانگین متحرک طولانی مدت 200 روزه، ثابت نگه دارد، خریداران زمان و ثبات کافی خواهند داشت تا ماموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی 35 دلار انجام دهند، که باعث می شود کاهش نیافته بلکه به طور مداوم بازی کنند.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال استورج (Storj) در سال 2024

طبق آخرین ارتقاها، پیشرفت ها، پیش بینی قیمت استورج و پیش بینی پروژه های جدید پلت فرم، سرمایه گذاران STORJ می توانند انتظار مشارکت و ادغام های زیادی را در حدود سال 2024 داشته باشند. بهترین سرمایه گذاری زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 45 دلار برسد.

آینده ارز استورج (Storj) و پیش بینی قیمت در سال 2025

آینده ارز استورج (Storj) در چهار سال آینده می تواند تا 60 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای استورج چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می‌دهد که استورج طبق پیش‌بینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

استورج آینده درخشانی در سال 2021 در پیش دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم استورج و همچنین در کل بازار ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن استورج به ارتفاعات جدیدی باشیم.

آینده ارز استورج (Storj) و پیش بینی قیمت صعودی استورج در سال 2021 تقریبا 5.045 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که STORJ سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 باشد ، ممکن است حتی به 7 دلار برسد ، همراه با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم.

نظر شما درباره آینده استورج و پیش بینی قیمت STORJ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

چگونه توکن های STORJ را بخریم؟
کاربران می‌توانند توکن‌های استورج را با خرید آن‌ها از صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند Binance، Mandala Exchange، OKEx، CoinTiger و Huobi Global دریافت کنند.

آیا استورج از ATH فعلی خود پیشی خواهد گرفت؟
ارز دیجیتال استورج یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است. با این حال، استورج امکان بالایی برای رسیدن به ارتفاعات جدید در سال جاری دارد.

آیا استورج می تواند به زودی به 7 دلار برسد؟
بله، این احتمال وجود دارد که استورج در آینده نزدیک طبق روند صعودی فعلی به 7 دلار برسد.

 آینده ارز استورج (Storj) از سال 2022 تا سال 2025

قیمت استورج (STORJ) ممکن است تا سال 2022 به 15 دلار برسد.
قیمت استورج (STORJ) ممکن است تا سال 2023 به 35 دلار برسد.
قیمت استورج (STORJ) ممکن است تا سال 2024 به 45 دلار برسد.
قیمت استورج (STORJ) ممکن است تا سال 2025 به 60 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

    1. عرض ادب
      همه این پیشبینی ها طی 2سال گذشته و زمانی که بازار دستکاری نمیشد انجام شده بود. ما هم پیش بینی های خودمون رو متوقف کردیم. و هیچ پیش بینی جدیدی منتشر نمیشه. و هیچ فردی نباید طبق پیش بینی کسی اقدام به خرید و یا فروش کنه. موفق باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا