اخبار ارزهای دیجیتال

کره جنوبی NFT های تولید انبوه را به عنوان دارایی های مجازی برچسب گذاری می کند

NFT هایی که به عنوان دارایی های مجازی در نظر گرفته می شوند، بر اساس دستورالعمل های FSC که در سال 2023 منتشر شد، در صورت واریز به صرافی ها واجد شرایط دریافت سود هستند.

ناظر مالی کره جنوبی، کمیسیون خدمات مالی (FSC)، دستورالعمل‌هایی را صادر کرد که مشخص می‌کند چه زمانی توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را می‌توان به عنوان دارایی‌های مجازی در نظر گرفت.

در 10 ژوئن، رسانه محلی News1 گزارش داد که FSC در صورتی که NFTها دارای ویژگی‌هایی نباشند که آن‌ها را از دارایی‌های مجازی متمایز می‌کند، مشابه رمزارزها تنظیم می‌کند.

به گفته رگولاتوری، NFT هایی که تولید انبوه، قابل تقسیم و قابل استفاده به عنوان پرداخت هستند، دارایی های مجازی محسوب می شوند.

NFT های تولید انبوه می توانند برای پرداخت ها استفاده شوند

با NFT هایی که ارزش کمی دارند یا اصلاً ارزشی ندارند، به گونه ای متفاوت رفتار می شود. این امر در مورد NFTهایی که در صدور بلیط یا NFTهای گواهی دیجیتال استفاده می شوند صدق می کند. در این موارد به عنوان NFT های عمومی طبقه بندی می شوند.

رئیس برنامه ریزی نوآوری مالی FSC، جئون یو سوپ، در مصاحبه ای گفت که به احتمال زیاد از مجموعه های NFT با مقادیر بالا به عنوان پرداخت استفاده می شود.

این مقام مسئول تاکید کرد: اگر یک میلیون NFT در یک مجموعه صادر شود، تراکنش های زیادی انجام می شود. در این شرایط، این مقام معتقد است که NFT ها می توانند به عنوان روش پرداخت مورد استفاده قرار گیرند.

با وجود این، FSC خاطرنشان کرد که مجموعه ها را از طریق بررسی موردی متمایز خواهد کرد. این بدان معناست که هیچ استاندارد مطلقی در تفسیر NFT به عنوان رمزنگاری وجود نخواهد داشت.

علاوه بر این، دستورالعمل های جدید همچنین پیشنهاد می کند که NFT ها می توانند به عنوان یک امنیت در نظر گرفته شوند، در صورتی که ویژگی های مشخص شده در قانون بازار سرمایه کشور را به نمایش بگذارند.

مطالب مرتبط: کره جنوبی در قوانین به روز شده کمک مالی اجازه نمی دهد ارزهای دیجیتال را مجاز کند

NFT دارایی های مجازی می توانند سود دریافت کنند

در آماده سازی برای اجرای قوانین جدید برای دارایی های مجازی در ژوئیه 2024، تنظیم کننده کره جنوبی دستورالعمل های مختلفی را برای کمک به ذینفعان برای هدایت قوانین کشور صادر کرد.

در سال 2023، FSC اشاره کرد که تا ژوئیه، دارایی‌های مجازی زمانی که وجوه خود را به یک صرافی رمزنگاری سپرده می‌کنند باید سود دریافت کنند . با این حال، تنظیم کننده تصریح کرد که این قانون شامل NFT های معمولی و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) نمی شود .

در حالی که NFTهای معمولی و CBDCها مستثنی هستند، استثناهایی نیز از این قاعده وجود دارد. به‌روزرسانی جدید FSC بیانیه‌های قبلی خود را در سال گذشته تکرار می‌کند که NFT‌های طبقه‌بندی شده به عنوان دارایی‌های مجازی می‌توانند پس از سپرده‌گذاری در صرافی‌ها سود دریافت کنند.

این بدان معنی است که NFT هایی که به عنوان پرداخت استفاده می شوند و در مقادیر زیاد صادر می شوند، واجد شرایط بهره هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا