اخبار

حقایق عدم تمرکز شیبا اینو (SHIB) توسط بنیانگذار سرمایه سایبری فاش شد: جزئیات

شیبا اینو به ساخت خود ادامه می دهد.

جاستین بونز، مدیر ارشد فناوری و بنیانگذار سایبر کپیتال، در توییت اخیر خود اعلام کرد که از 50 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، تنها 32 ارز از نظر فنی غیرمتمرکز هستند.

با این حال، جای تعجب نیست که مدیر ارشد فناوری Cyber ​​Capital اظهار داشت که شیبا اینو از نظر فنی غیرمتمرکز است. در مورد رقیب SHIB، جاستین بونز می گوید که DOGE از نظر فنی نیز غیرمتمرکز است، اما تک مشتری است و فاقد حکومت زنجیره ای است.

با این حال، او یک هشدار اضافه می کند: آنچه از نظر فنی درست است ممکن است در عمل درست نباشد زیرا تمرکززدایی در یک طیف وجود دارد.

خالق شیبا اینو، ریوشی، شیبا اینو را به عنوان جایگزینی برای دوج کوین در آگوست 2020 راه اندازی کرد. در می 2022، یک سال پس از آخرین پست متوسط ​​خود، ریوشی همه پست ها و مقالات خود را حذف کرد و از صحنه رسانه های اجتماعی خارج شد.

قبل و بعد از خروج ریوشی، شیبا اینو به آنچه که می‌گوید «ماموریت اصلی» خود، یعنی تمرکززدایی کامل، ادامه داد.

در دسامبر 2021، شیبا اینو فاز اول DOGGY DAO را به نام DAO 1 (بتا) اعلام کرد که در شیباسواپ منتشر شد تا قدرت فوری در تصمیم‌گیری به جامعه ارائه کند.

طبق گفته تیم شیبا اینو، DOGGY DAO قرار بود به صورت مرحله به مرحله و مرحله‌ای منتشر شود.

شیبا اینو به ساخت خود ادامه می دهد

در آخر هفته، جامعه شیبا اینو گزارش‌هایی دریافت کرد مبنی بر اینکه Trophias توسعه‌دهنده SHIB و شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو با هم اختلاف دارند.

بخشی از ارتش SHIB از “تسلط خصمانه جامعه شیبا اینو” توسط کوساما، که شیباکراکن، یکی از اعضای اصلی تیم رسمی، در توییتر به شدت انتقاد کرد، استثنا قائل شدند.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، یک نظرسنجی اخیر از جامعه شیبا اینو نشان داد که با وجود تحولات اخیر در حلقه داخلی پروژه، اکثریت اعضای آن همچنان از توسعه دهنده اصلی شیتوشی کوساما حمایت می کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا