اخبار ارزهای دیجیتال

پذیرش شیبا اینو توسط پلتفرم غیرمتمرکز XcelTrip برای رزرو بلیط و هتل

دارندگان SHIB اکنون می توانند با استفاده از شیبا اینو پرواز و هتل رزرو کنند. شیبا اینو به گسترش خدمات بیشتر و بیشتر ادامه می دهد و حضور خود را گسترش می دهد و SHIB را به عنوان وسیله پرداخت پیاده سازی می کند.

شریک جدید میم کوین محبوب، پلتفرم غیرمتمرکز رزرو بلیط و هتل XcelTrip است که اجرای SHIB را به عنوان روش پرداخت اعلام کرد. بنابراین طرفداران و دارندگان SHIB اکنون می توانند سفرهای خود را سازماندهی کنند و با استفاده از سکه ای که بسیار دوست دارند هزینه آنها را به طور کامل پرداخت کنند. طبق گفته XcelTrip، کاربران اکنون می توانند با استفاده از شیبا اینو، 2.3 میلیون هتل، بیش از 450 خط هوایی و اجاره خودرو در بیش از 70 کشور جهان رزرو کنند.

منبع: توییتر

XcelTrip با معرفی SHIB به عنوان یک روش پرداخت، اکنون به جمع برندهای لوکسی مانند Gucci و Tag Heuer می‌پیوندد که در اوایل ماه می از امکان خرید با میم کوین خبر دادند.

ما می توانیم با خیال راحت انتظار داشته باشیم که SHIB به گسترش خود ادامه دهد و توسط شرکت های بیشتری اجرا شود. همچنین شایعاتی در مورد احتمال همکاری شیبا اینو و ردبول فعال است. اگرچه هنوز جزئیاتی در دست نیست، اما یکی از نمایندگان شیبا اینو با توئیت اخیر خود به صحبت های خود و سازنده معروف نوشیدنی انرژی زا اشاره کرد.

منبع: توییتر

توسعه وجود دارد، اما قیمت واقعاً وجود ندارد

با وجود اخبار مثبت زیادی در مورد پذیرش انبوه شیبا اینو به عنوان وسیله پرداخت، قیمت توکن به طور پیوسته در حال کاهش است. نه رکوردشکنی روزانه توکن سوزی، نه جذب متخصصان برجسته در صنعت سرگرمی، و نه مشارکت با برندهای معروف جهان نمی تواند جلوی سقوط قیمت های SHIB را بگیرد.

قیمت توکن هنوز در درجه اول توسط وضعیت عمومی بازار تعیین می شود که در حال حاضر در بهترین شرایط نیست. با این وجود، بازار در مقطعی تثبیت خواهد شد، و هر چه تیم شیبا اینو در توسعه پروژه خود در بازار نزولی بیشتر تلاش کند، احتمال بیشتری وجود دارد که شاهد رشد انفجاری سکه در هنگام رسیدن احساسات صعودی باشیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا