اخبار ارزهای دیجیتال

سم بنکمن-فرید درخواست 6.5 سال زندان کرد و به نگهبانان زندان می‌گوید در سولانا سرمایه‌گذاری کنند

گزارشی که در نیویورک تایمز منتشر شد، مدعی شد که SBF به نگهبانان زندان مشاوره سرمایه گذاری می کند و ظاهراً از آنها می خواهد در سولانا سرمایه گذاری کنند.

وکیل حقوقی مدیر عامل سابق FTX سم بنکمن-فرید یادداشتی را در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منهتن تنظیم کرد و از قاضی فدرال درخواست کرد که حکم زندان پنج و ربع و شش و نیم سال را صادر کند. SBF پس از اینکه هیئت منصفه او را به اتهامات متعدد کلاهبرداری و پولشویی در نوامبر سال گذشته مجرم تشخیص داد ، حداکثر با 110 سال زندان مواجه است.

SBF به دو فقره کلاهبرداری با سیم، دو فقره توطئه کلاهبرداری با سیم، یک فقره کلاهبرداری از اوراق بهادار، یک فقره توطئه کلاهبرداری در کالاها و یک فقره توطئه پولشویی متهم شد. قاضی فدرال، لوئیس آ. کاپلان، ناظر بر پرونده SBF قرار است در 28 مارس حکم را اعلام کند.

در حالی که انتظار می‌رود دادستان‌های فدرال توصیه‌های خود را در 15 مارس ارائه کنند، گزارش تحقیق پیش از محکومیت (PSR) برای مدیر عامل سابق FTX به 100 سال زندان توصیه کرده است.

وکلای FTX استدلال کردند که حکم 100 ساله پیشنهادی PSR “وحشیانه” است، زیرا SBF برای اولین بار مجرمی است که سابقه کیفری در گذشته ندارد و “حداقل چهار فرد مجرم دیگر، در موردی که قربانیان هستند، به این رفتار ملحق شده است. آماده بازیابی – همیشه آماده بهبودی بودند – صد سنت بر دلار.

این پرونده بر ضرر مشتریان، وام دهندگان و سرمایه گذاران سنگینی می کند، زیرا انتظار می رود که املاک ورشکستگی FTX به طور کامل به مشتریان بازپرداخت کند. وکیل حقوقی همچنین به نامه های متعددی که توسط دوستان و خانواده ارسال شده است اشاره کرد که به شدت از یک حکم ملایم حمایت می کند.

SBF در حال حاضر از تابستان گذشته در بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین محبوس است. چندین داستان از دوران زندان او در طول ماه ها منتشر شده است، از تجارت ماهی خال مخالی برای کوتاه کردن مو تا اخاذی برای محافظت. اکنون داستان دیگری از دوران زندان او منتشر شده است. نیویورک تایمز گزارش داد که SBF مشاوره تجاری و سرمایه گذاری ارائه می دهد و از نگهبانان زندان می خواهد که در SOL سولانا سرمایه گذاری کنند، رمز ارزی که او سابقه طولانی با آن دارد.

FTX یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری بود که در ژانویه 2022 به ارزش 32 میلیارد دلار رسید، قبل از اینکه در نوامبر اواخر همان سال سقوط کرد. SBF به سوءمدیریت 8 میلیارد دلاری در وجوه مشتریان و چندین فقره کلاهبرداری دیگر مجرم شناخته شد .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا