اخبار

آرتور هیز پیش بینی حماسی بیت کوین را به عنوان بحران مالی در شرف وقوع به اشتراک می گذارد

کارآفرین برتر ارزهای دیجیتال هشدار می دهد: “بحران مالی وحشیانه در راه است، بیت کوین خود را بگیرید و خارج شوید!”

آرتور هیز، رئیس سابق صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال BitMEX و اکنون مقاله نویس برجسته، با اثر جدید خود با عنوان «مخرج» (The Denominator) وارد بازار شده است. در آن، هیز، با مقایسه وضعیت فعلی در بخش بانکی ایالات متحده با دوستانی که صورت حساب را در یک کلوپ شبانه تقسیم می‌کنند، می‌کوشد به این سؤال پاسخ دهد: چه کسی هزینه بحران بانکی ناشی از سیاست‌های کاهش تورم فدرال رزرو را پرداخت خواهد کرد؟ در طول مسیر، هیز گزینه‌های نجاتی را ارائه می‌کند که به گفته نویسنده، نه تنها ایمنی، بلکه امکان کسب سود در میان طوفان مالی را نیز تضمین می‌کند.

اگر بخواهیم به سؤال نویسنده به سادگی پاسخ دهیم، می‌توان گفت که بحران « به قیمت جان» بانک‌های متوسط ​​و کوچک حل خواهد شد، که هیز از آن‌ها به عنوان «آنقدر بزرگ نیست که بخواهد شکست بخورد» یاد می‌کند. او معتقد است که دارایی‌های آنها مطمئناً توسط بانک‌های بزرگ سیستمی جذب می‌شود که ضمانت‌هایی از سوی دولت آمریکا برای پوشش زیان سپرده مشتریان دارند.

روی دیگر سکه، ارزش واقعی پول در جیب شهروندان است که به گفته هیز، با تغییر سیاست فدرال رزرو قطعا کاهش خواهد یافت.

بنابراین، هیز دو راه رو به جلو مشخص می کند: کاهش قیمت پول از طریق کاهش نرخ فدرال رزرو یا افزایش عرضه پول، که همچنین منجر به “ارزان شدن” پول می شود. هیز متقاعد شده است که اگر سیاستمداران آمریکایی تصمیم نگیرند که به سیستم بانکی اجازه دهند مسیر خود را طی کند و بگذارند سقوط کند، به این نتیجه خواهند رسید. در هر دوی این موارد، نویسنده نجات در بیت کوین و طلا را ابزاری برای حفظ ارزش خارج از سیستم بانکی می داند.

بیت کوین خود را بگیرید و بیرون بروید! هیز مقاله خود را به پایان می رساند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا