اخبار

سم بنکمن-فرید بسته وثیقه اصلاح شده را تا هفته آینده پیشنهاد می کند

این اقدام پس از آن صورت گرفت که یک قاضی از استفاده SBF از برنامه‌های پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده و سرویس‌های شبکه خصوصی مجازی در حین وثیقه ابراز نارضایتی کرد.

وکیل نماینده کارآفرین ارزهای دیجیتال سم بنکمن-فرید در پرونده جاری FTX به زودی بسته وثیقه اصلاح شده ای را به قاضی لوئیس کاپلان از ناحیه جنوبی نیویورک ارائه خواهد کرد. این اقدام پس از آن صورت گرفت که کاپلان از استفاده SBF از برنامه‌های پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده و خدمات شبکه خصوصی مجازی (VPN) در زمانی که وثیقه آزاد بود ابراز نارضایتی کرد.

روندهای قانونی در مورد سقوط FTX باعث شد SBF از زندان احتمالی با قرار وثیقه 250 میلیون دلاری جلوگیری کند. با این حال، زمانی که کارآفرین در تعهد بود ، از سیگنال، یک سرویس پیام رسانی رمزگذاری شده سرتاسر، برای تماس با همکاران سابق FTX و آلامدا استفاده کرد. کاپلان SBF را از استفاده از چنین برنامه‌هایی منع کرد و تهدید کرد که در صورت اقدام غیرقانونی، امتیازات وثیقه را لغو خواهد کرد.

به دنبال این دستور، وکیل بنکمن-فرید، کریستین اوردل، در 18 مارس فاش کرد که SBF و دادستان های فدرال “با پشتکار تلاش کرده اند تا بر روی مجموعه ای از شرایط وثیقه خاص توافق کنند که نگرانی های ابراز شده توسط دولت و دادگاه را برطرف کند که بلومبرگ این گزارش را داد. اوردل در این نامه اظهار داشت:

ما معتقدیم که به یک قطعنامه نزدیک شده‌ایم و پیش‌بینی می‌کنیم که بتوانیم یک دستور پیشنهادی که این شرایط را تا هفته آینده به دادگاه ارائه کنیم.»

SBF بی گناهی خود را در ادعاهای مربوط به سوء استفاده از وجوه کاربران FTX حفظ می کند. با این حال، این کارآفرین در صورت مجرم شناخته شدن بر اساس هشت اتهام علیه خود، ممکن است با ۱۱۵ سال زندان روبرو شود .

مطالب مرتبط: بدهکاران FTX مبلغ 11.6 میلیارد دلار مطالبات، 4.8 میلیارد دلار دارایی، با بسیاری از دارایی های رمزنگاری “نامشخص” گزارش می دهند.

در جریان تجدید ساختار FTX، مدیران فعلی فاش کردند که FTX و ارشد سابق تحقیقاتی آلامدا 3.2 میلیارد دلار پرداخت و وام از نهادهای مرتبط با FTX دریافت کردند.

گزارش شده است که از این قرعه، بنکمن-فرید سهم شیر از این وجوه را 2.2 میلیارد دلار دریافت کرده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا