اخبار ارزهای دیجیتال

سم بنکمن-فرید در سالن فرودگاه JFK با قرار وثیقه 250 میلیون دلاری “ناراحت کننده” بود

بر اساس این تصاویر، اعضای انجمن کریپتو تایید کردند که محل SBF سالن استراحت گرینویچ (کلاس تجاری) در ترمینال 8 خطوط هوایی امریکن ایرلاینز است.

دستگیری لحظه‌ای مدیر عامل سابق FTX سم بنکمن-فرید را می‌توان به تلاش‌های جامعه ارزهای دیجیتال برای کمک به تحقیقات و ردیابی محل اختفای این کارآفرین بدنام نسبت داد. در حالی که SBF در نهایت از طریق وثیقه 250 میلیون دلاری از زندان فرار کرد ، جامعه همچنان به نظارت عمومی بر هر حرکت او ادامه می‌دهد.

تنها سه روز پس از آزادی با وثیقه شناسایی شخصی، یکی از اعضای جامعه کریپتو ظاهراً SBF را در سالن استراحت فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی مشاهده کرد. تصاویر پشتیبان توسط litcapital@ در توییتر به اشتراک گذاشته شد که نشان می دهد SBF روی یک صندلی نشسته و به لپ تاپ و تلفن همراه دسترسی دارد.

سم بنکمن-فرید در سالن فرودگاه JFK پیدا شد. منبع: توییتر

بر اساس این تصاویر، سایر اعضای جامعه تایید کردند که محل SBF سالن گرینویچ (کلاس تجاری) در ترمینال 8 خطوط هوایی آمریکا بود. طبق منبع اولیه، SBF توسط والدینش ، ماموران FBI و وکلای او همراهی می شد.

تصاویر بعدی سم بنکمن-فرید را در یک پرواز خطوط هوایی امریکن نشان می‌دهد که با لباس مبدل و در کنار یک مدیر اجرایی مناسب نشسته است.

این تصاویر بحث هایی را در مورد اینکه چگونه SBF به ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده گفت که او علیرغم دسترسی به لپ تاپ و دستگاه تلفن همراه خود، به اطلاعات شخصی یا حرفه ای خود دسترسی ندارد، دوباره شعله ور شد.

علاوه بر این، برخی نیز تعجب کردند که چگونه SBF توانسته است بلیط های کلاس تجاری را در بحبوحه مراحل ورشکستگی FTX تهیه کند. “بسیار خوب است که می بینیم وجوه مشتریان هنوز به خوبی استفاده می شود!” یکی از اعضای جامعه گفت.

پرونده قضایی اخیر نشان داد که صرافی رمزارز منحل شده FTX، قبل از تشکیل پرونده برای ورشکستگی فصل 11، مبلغ 12 میلیون دلار را به Sullivan & Cromwell LLP (S&C) پرداخت کرده است.

از 26 آگوست 2022، FTX برای بهره مندی از خدمات حقوقی خود، تقریباً 3.5 میلیون دلار به S&C پرداخت کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا