اخبار ارزهای دیجیتال

رونالدینیو در تبلیغ میم کوین سولانا با تم آب به مسی می پیوندد

یک ساعت پس از آن که رونالدینیو در پستی اینستاگرامی به آن اشاره کرد، Water Coin تقریباً 40 درصد افزایش یافت، اما از آن زمان کمتر از قیمت قبل از پامپ خود است.

رونالدینیو گائوچو جدیدترین اسطوره فوتبال است که به دنبال پست مشابهی از حساب اینستاگرام لیونل مسی، Water Coin توکن سولانا را در اینستاگرام تبلیغ می کند.

یک استوری اینستاگرام در تاریخ 9 ژوئیه برای 76.6 میلیون دنبال کننده او، عکسی از او را با طلسم Water Coin که روی شانه اش نگاه می کرد، نشان داد که اکانت اینستاگرام توکن را تگ کرد.

داده های کوین جکو نشان می دهد که آب یک ساعت پس از پست رونالدینیو 38.8 درصد افزایش یافت و به 0.0012 دلار رسید، اما از آن زمان به زیر 0.00083 دلار سقوط کرده است . قیمت آن اکنون 71 درصد از بالاترین رکورد تاریخ 26 ژوئن کاهش یافته است.

قیمت آب در ماه گذشته منبع: کوین جکو

قیمت WATER نسبت به پست اینستاگرام مسی در 8 جولای که تصویری مشابه پست رونالدینیو به اشتراک گذاشته بود، 158 درصد افزایش یافته است.

بر اساس وب سایت آن، Water Coin ظاهراً بر افزایش آگاهی در مورد مسائل مرتبط با آب، از جمله حمایت از پروژه های پایداری که از جنگل زدایی جلوگیری می کند و به توزیع آب در آفریقا کمک می کند، متمرکز است.

نقشه راه Water Coin برنامه های خود را برای ایجاد شراکت با افراد مشهور قبل از تبدیل شدن به یک نشانه زیست محیطی متمرکز بر خیریه برای رسیدن به هدف خود مشخص می کند.

در حالی که ظاهراً بنیاد آب تنها 5٪ از 88.88 میلیارد توکن WATER را برای خود توزیع کرده است، آجی کاشیاپ یوتیوب از جمله منتقدان صنعت بود که WATER را به عنوان یک توکن پمپ و تخلیه بالقوه معرفی کرد.

پونگا، مفسر رمزارز افزود : «این واقعی است یا یک چیز دیگر. “پسرا محتاط باشید.”

در ماه آگوست، رونالدینیو، یک ملیت برزیلی، در برابر یک کمیته پارلمانی برزیل در مورد طرح ادعایی 61 میلیون دلاری هرمی کریپتو که از شباهت او استفاده کرده بود، حاضر شد.

این طرح، “18kRonaldinho”، وعده 2% سود روزانه را به سرمایه گذاران داد و از تصاویر ستاره بازنشسته فوتبال در بازاریابی خود استفاده کرد.

رونالدینیو هرگونه دخالت در این طرح را تکذیب کرد و گفت که هرگز با این پروژه شریک نشده است و استدلال می‌کند که او نیز قربانی بوده است زیرا بدون اجازه او از شباهت او استفاده کرده است.

این در حالی است که چندین چهره برجسته، توکن های رمزنگاری را راه اندازی و تبلیغ کرده اند، از جمله کیتلین جنر، قهرمان سابق المپیک.

خزمت چیمایف، مبارز UFC اخیراً ویدیویی را در اینستاگرام خود آپلود کرده است که در آن یک رمز ارز را با استفاده از نام خود – Khazmat Chimaev (SMASH) تبلیغ می‌کند، اما بعداً ادعا کرد که هیچ ارتباطی با میم کوین نداشته است.

طبق گفته کارآگاه رمزارز ZachXBT، توزیع توکن SMASH دارای ویژگی‌های یک طرح پمپ و تخلیه بود، به طوری که تیم SMASH ظاهراً 78 درصد از عرضه آن را در اختیار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا