اخبار

وقتی قاضی به SEC دستور داد اسناد هینمن را برگرداند، ریپل به پیروزی بزرگی دست می یابد

آنالیسا تورس، قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، آخرین تلاش کمیسیون SEC برای مخفی نگه داشتن اسناد هینمن را رد کرد.

آنالیسا تورس، قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، به کمیسیون بورس و اوراق بهادار دستور داده است تا اسناد مربوط به مقام ارشد سابق خود ویلیام هینمن را در یک پیروزی قابل توجه برای ریپل تحویل دهد.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، SEC سعی کرد پیش‌نویس ایمیل‌های سخنرانی اتریوم را که اکنون بدنام است، با ارائه امتیاز فرآیند مشورتی (DPP) مخفی نگه دارد.

قاضی دادگاه سارا نتبرن تشخیص داد که اسناد سخنرانی داخلی هینمن سوابق آژانس نیست زیرا نظرات شخصی مقام سابق را بیان می کند. از این رو، آن‌طور که SEC ادعا کرد، آن‌ها “رابطه اساسی در مذاکرات آژانس” نیستند

قاضی تورس تلاش SEC برای رد حکم را رد کرده است زیرا اسناد مربوط به نظرات خود هینمن است، به همین دلیل است که آنها توسط امتیاز فرآیند مشورتی (DPP) محافظت نمی شوند.

شاکی همچنین تلاش ناموفقی برای ادعای امتیاز وکیل-موکل به منظور محافظت از ایمیل های هینمن داشت.

دادگاه پس از بررسی اسناد و مدارک مربوطه نیز تشخیص داده است که اسناد گفتار داخلی حاوی ارتباطاتی با هدف اصلی تفسیر و اعمال اصول حقوقی است و ادعای شاکی مبنی بر امتیاز وکالت – موکل را رد می کند .

اکنون SEC چه کاری می تواند انجام دهد؟

همانطور که توسط وکیل جیمز کی فیلان توضیح داده شده است، SEC هنوز می تواند چند کارت رویه ای را در آستین خود بازی کند تا گردش اسناد هینمن را به تاخیر بیندازد.

شاکی همچنان می تواند از قاضی تورس بخواهد که در حکم خود تجدید نظر کند. از طرف دیگر، SEC همچنین می تواند به دادگاه تجدید نظر مراجعه کند.

حتی اگر چنین مانورهایی بعید است که موفق شوند، SEC می تواند زمان قابل توجهی را از آن خود کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا