اخبار

دعوی حقوقی ریپل: جیمز کی فیلان مهلت ها و تصمیمات آتی را به اشتراک می گذارد

انتظار می رود در 28 ژوئیه تصمیمات مربوط به ادعای موارد مربوط به شهادت کارشناس اتخاذ شود.

وکیل مدافع، جیمز کی فیلان ، برنامه به روز شده ای از تصمیمات مهم در دعوای حقوقی ریپل علیه SEC و جدول زمانی مورد انتظار آنها را به اشتراک گذاشته است.

در ماه مه، جان دیتون، بنیانگذار CryptoLaw، درخواستی از طرف amici برای شرکت در چالشی برای یک متخصص SEC ارائه کرد که ادعا می کرد انگیزه دارندگان ریپل را هنگام خرید XRP درک می کند. در 19 جولای، SEC مخالفت خود را با درخواست amicus تسلیم کرد و در ادامه از قاضی ناحیه تورس خواست تا اعطای مجوز amici برای شرکت در پرونده را لغو کند و درخواست کرد که جان دیتون از مشارکت بیشتر در پرونده منع شود.

بنابراین، در ارتباط با این، تصمیم واقعی در مورد اینکه آیا amici می‌تواند شرکت کند، همچنان که تصمیمات مربوط به لغو وضعیت amici و اینکه آیا جان دیتون از رسیدگی‌های آینده منع می‌شود، باقی می‌ماند.

انتظار می رود در 28 ژوئیه تصمیمات مربوط به مهر و موم شدن موارد مربوط به شهادت کارشناس اتخاذ شود. انتظار می رود مخالفت های اساسی با درخواست های مهر و موم تا 9 اوت باشد، در حالی که هر گونه پاسخ به مخالفت ها باید تا 30 اوت، قبل از تصمیم نهایی قاضی تورس، ثبت شود.

اسناد هینمن

در مورد ایمیل های هینمن، پیشنهاد کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای بررسی مجدد جزئی رد شد و درخواست شفاف سازی پذیرفته شد. قاضی نتبرن حکم داد که اسناد هینمن توسط DPP محافظت نمی شود، اما سپس به SEC اجازه داد تا هر یک از آن اسنادی را که SEC ادعا می کند توسط امتیاز وکیل-موکل محافظت می شود، شناسایی کند. SEC درخواستی مبنی بر اینکه تمام اسناد توسط امتیاز وکیل-مشتری محافظت می شود، ارائه کرد که قاضی نتبرن آن را رد کرد.

مخالفت SEC با حکم قاضی نتبرن امروز، 26 ژوئیه برگزار می شود، که همچنان یک تاریخ بزرگ است.

متهمان ریپل تا 9 آگوست فرصت دارند تا پاسخ خود را به اعتراضات SEC ارسال کنند. قاضی ناحیه تورس به کمیسیون SEC اجازه می دهد تا یک پاسخ مختصر را تشکیل دهد که حداکثر تا 16 اوت موظف است. سپس این موضوع به طور کامل گزارش شده و توسط قاضی تورس تصمیم گیری خواهد شد.

اگر SEC مسائل مربوط به امتیازات را در برابر قاضی تورس از دست بدهد، این احتمال وجود دارد که SEC ممکن است درخواست تجدید نظر موقت برای مدار دوم ارسال کند، که ممکن است تصمیم در مورد ایمیل های هینمن را بیش از حد انتظار طولانی تر کند.

جولای و آگوست ممکن است زمان شلوغی باشد

به گفته جیمز کی فیلان، ژوئیه و آگوست ممکن است بر اساس تصمیمات فوق، زمان های شلوغی در پرونده قضایی باشد. ممکن است تا 13 سپتامبر پیشنهادات برای قضاوت خلاصه شود.

انتظار می رود که تا 18 اکتبر مخالفت شود، در حالی که پاسخ به هر مخالفتی باید تا 15 نوامبر، قبل از تصمیم نهایی قاضی تورس داده شود. او پیش بینی می کند که تصمیم قاضی تورس در مورد پیشنهادات کارشناسی و خلاصه ممکن است در 31 مارس 2023 یا قبل از آن صادر شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا