اخبار

ریپل برای گسترش به بازار لوکس اروپا یک شراکت تازه منعقد می کند

ریپل با Lunu همکاری می کند تا بازار لوکس اروپا را در اختیار بگیرد. برای اینکه خرده فروشان آلمانی رده بالا را با توانایی دریافت پرداخت‌ها به ارزهای دیجیتال، لونو، اپراتور پایانه‌های رمزنگاری و ارائه‌دهنده پرداخت که در کار به‌طور خاص با خرده‌فروشان ممتاز تخصص دارد، و ریپل، ارائه‌دهنده معروف راه‌حل‌های بلاک‌چین تجاری، ارائه دهند. مشارکتی تشکیل داده ان.

این مشارکت در درجه اول بر بهینه سازی مبادله ارزهای دیجیتال با پول فیات تمرکز دارد. برای حل این کار از هاب نقدینگی ریپل استفاده خواهد شد. این پلتفرم توسط تیم ریپل برای ساده‌سازی پذیرش ارزهای دیجیتال ایجاد شده است. می توان آن را به صورت کلید در دست ادغام کرد و دارای یک مسیریابی سفارش هوشمند برای دریافت دارایی های دیجیتال با قیمت های بهینه است. به این ترتیب، شرکت‌های کاربر HUB نقدینگی ریپل می‌توانند از مکان‌های مختلف جهانی، از جمله صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز و حتی مکان‌های OTC، به ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشند.

استفاده مشترک از پایانه های نقطه فروش (POS) RippleNet و Lunu در ایجاد فرصتی برای خرده فروشان سطح بالا و لوکس در اروپا و بریتانیا برای پذیرش پرداخت های ارزهای دیجیتال در فروشگاه های خود مفید خواهد بود.

ریپل اروپایی

ریپل به رشد حضور خود در بسیاری از قاره های جهان ادامه می دهد. پس از شتاب گرفتن در خاورمیانه ، حضور خود را در اروپا نیز افزایش می دهد.

موفق ترین سال برای این شرکت سال 2021 بود، زمانی که ریپل موفق شد تعداد تراکنش ها را در RippleNet دو برابر کند. در حال حاضر، متوسط ​​حجم پرداخت سالانه در شبکه 15 میلیارد دلار است.

احتمال گسترش بیشتر شبکه شریک ریپل و در نتیجه مشروعیت بخشیدن به استفاده از فناوری های شرکت و به طور کلی بلاک چین وجود دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید