اخبار

نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» می‌گوید خرید بیت‌کوین برای «سقوط و بحران» حیاتی است

کیوساکی، حامی و سرمایه گذار برجسته بیت کوین معتقد است که بیت کوین در بحران فعلی اهمیت بیشتری پیدا می کند.

سرمایه‌گذار، نویسنده و کارآفرین غیرداستانی، رابرت کیوساکی ، که به‌ویژه به خاطر کتابش درباره سواد مالی «پدر پولدار پدر بی‌پول» شهرت دارد، در توییتر پیش‌بینی دیگری درباره سقوط اقتصادی و مالی آینده انجام داده است.

او در توییت خود به بیت کوین اشاره کرد و به مخاطب یادآور شد که معتقد است ارز دیجیتال پرچمدار، همراه با چند دارایی دیگر، اکنون بسیار مهم است.

“بانک ها بیدار شدند و خراب شدند”، “بیشتر بیت کوین بخرید”

کیوساکی بار دیگر توجه مخاطبان بزرگ توییتر خود را به بحران فعلی در حوزه بانکی و سقوط اخیر سه بانک بزرگ – بانک سیلورگیت، بانک سیلیکون ولی و بانک امضا جلب کرده است. هر سه اینها همچنین دوستدار ارزهای دیجیتال بودند، با مبادلات ارزهای دیجیتال، همکاری با صادرکنندگان استیبل کوین و ذخیره بخشی از موجودی نقدی برخی از شرکت‌های ارز دیجیتال.

براد گارلینگ هاوس، مدیر اجرایی ریپل، اخیراً در بیانیه ای اعتراف کرد که ریپل بخشی از موجودی نقدی خود را در بانک سیگنچر نگه داشته است. با این حال، این بخش واقعاً کوچک بود و سقوط بانک تأثیری بر عملیات روزانه ریپل نداشته است.

دولت ایالات متحده همچنین قول داده است که دسترسی مشتریان SVB و بانک سیگنچر به موجودی آنها را حفظ کند و اجازه برداشت بدون صرف پول مالیات دهندگان را بدهد. کیوساکی سپس در توییتی کنایه آمیز در این رابطه منتشر کرد.

وی در توییت امروز خود اعلام کرد که «سقوط و بحران» تازه شروع شده است و حقوق بازنشستگی، برنامه بازنشستگی شرکتی آمریکا 401k و IRA (حساب‌های بازنشستگی انفرادی) بیدار شدند و اکنون نیز مانند بانک‌ها خراب می‌شوند.

کیوساکی توییت خود را با یک فراخوان سنتی برای خرید بیت کوین، طلای فیزیکی و نقره برای کاربران به پایان رساند تا خطرات خود را در دوره سخت فعلی برای اقتصاد محافظت کنند.

بیت کوین به 500000 دلار و طلا به 5000 دلار می رسد

اوایل سال جاری، کیوساکی توییت کرد که انتظار دارد بیت کوین به سطح شگفت انگیز 500000 دلار ، طلا به 5000 دلار در هر اونس و نقره به 500 دلار تا سال 2025 برسد. چاپ “میلیاردها دلار جعلی” توسط دولت ایالات متحده.

چاپ در سال 2020 آغاز شد، زمانی که همه گیر شیوع پیدا کرد، قرنطینه ها اجرا شد و دولت ایالات متحده شروع به حمایت از شهروندان عادی با “چک بقا” به ارزش 1200 دلار برای هر بزرگسال کرد. بانک ها و کسب و کارهای بزرگ با کمک های مالی حمایت شدند.

اکنون کیوساکی بر این باور است که بیت کوین «پاسخ به اقتصاد بیمار» است. به گفته وی، بیت کوین، طلا و نقره بهترین پوشش های تورمی هستند.

بیت کوین در حال حاضر با قیمت 24553 دلار در حال تغییر است، پس از اینکه برای مدت کوتاهی در سطح 26000 دلار به دلیل عوامل متعددی از جمله گزارش مثبت CPI در فوریه که باعث شد اقتصاددانان فکر کنند که فدرال رزرو احتمالاً افزایش نرخ بهره را در نشست مارس FOMC آغاز خواهد کرد، در حال تغییر است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا