ارز دیجیتال و کریپتوقرارداد هوشمند

اینجکتیو پروتکل (Injective Protocol) چیست؟ اهداف و آینده INJ

بررسی ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل

پروژه اینجکتیو پروتکل (Injective Protocol) یک ایده انقلابی است که هدف آن ایجاد مبادلات ارزی کاملاً غیرمتمرکز و شبکه های عمومی است. این بدان معناست که مبادله فقط توسط افرادی انجام می شود که توکن های INJ را در اختیار دارند. هیچ چیز متمرکز وجود ندارد که بتواند کنترل توسعه پروژه را اعمال کند. پروژه Inective Protocol به طور رسمی از طریق یک پیشنهاد عمومی در سال 2020 آغاز به کار کرد ، و نام آن در صنعت مانند Binance ، Pantera و Hashed پشتیبانی شد.

Inective Chain بنیاد زنجیره بلوک پروژه است. این یک کتاب سفارش کاملاً غیرمتمرکز است و عناصری از ماشین مجازی Ethereum (EVM) را به کار می گیرد. این پلت فرم همچنین دارای یک پل توکن دو جهته است که آن را به اکوسیستم اتریوم متصل می کند.

وب سایت رسمی ,, کلیک کنید ,,

Dex مشتق اینجکتیو پروتکل

پروژه های جدید بلاکچین می آیند و می روند ، اما راه اندازی testnet برای پروتکل تزریقی باعث ایجاد برخی امواج واقعی در دنیای بلاکچین شده است.

پتانسیل پروژه اینجکتیو پروتکلبرای تغییر چشم انداز مبادلات غیرمتمرکز و معاملات ارزهای رمزنگاری شده ، طی چند ماه گذشته حجم گسترده ای از محتوای سوداگرانه را ایجاد کرده است.

با توجه به اینکه این پروژه حداقل از زمان انتشار روزنامه سفید خود در دسامبر 2018 در دست توسعه است و از یک تیم باتجربه از توسعه دهندگان در سایر پروژه های مقیاس بزرگ فناوری و بلاکچین تشکیل شده است ، هیجان اطراف پروژه می تواند قابل درک باشد.

اینجکتیو پروتکل به عنوان یک صرافی کاملاً غیرمتمرکز در حال ایجاد است. هدف این پروژه از بین بردن اختلافات در مبادلات متمرکز و غیرمتمرکز است و در عین حال اکوسیستم شکوفایی مالی غیرمتمرکز (DeFi) را نیز به ارمغان می آورد. DEX ها به عنوان راه حل منطقی برای مشکلات امنیتی و نظارتی تأثیرگذار بر CEX در نظر گرفته شده اند ، با این حال اجرای DEX ها با موانع خاص خود روبرو شده است.

یکی از مشکلات عمده ای که DEX کنونی با آن روبرو است ، عدم توانایی مطابقت با راحتی و نقدینگی CEX است ، که علی رغم این واقعیت که روح واقعی جنبش بلاک چین را پشتیبانی می کند ، مانع از پذیرش DEX ها شده است.

در حالی که اینجکتیو پروتکل در حال ساخت یک پلت فرم غیرمتمرکز است ، اما با آنچه بیشتر مردم فکر می کنند یک پلت فرم مالی غیرمتمرکز است متفاوت است. این برنامه امیدوار است که بتواند برای بهبود چشمگیر اکوسیستم DeFi ، قابلیت های پیشرفته تری به همراه آورد. فقط به عنوان یک مثال ، می تواند نقدینگی معادل نقدینگی موجود در CEX را تأمین کند.

برای درک این که چگونه این کار را انجام می دهیم ، باید نگاه عمیق تری به ساخت پروتکل داشته باشیم و اینکه قطعات آن یک کل برتر از دنیای DEX ها را تشکیل می دهند.

تبادل غیرمتمرکز (DEX) توضیح داده شده است

هنگام بحث در مورد مبادلات ارزهای رمزپایه ، آنها اساساً می توانند به دو نوع اصلی تقسیم شوند: مبادله متمرکز (CEX) و مبادله غیرمتمرکز (DEX).

صرافی های متمرکز مبادلاتی مانند Binance و Coinbase هستند ، جایی که کلیدهای خصوصی دارایی های دیجیتالی مورد معامله در صرافی قرار دارند. صرافی های غیرمتمرکز با نمونه هایی از Uniswap و صرافی 1inch مشخص می شوند ، جایی که کلیدهای خصوصی دارایی های دیجیتال در اختیار دارندگان سکه واقعی است.

بزرگترین نقطه فروش CEX سهولت استفاده از آن است ، این امکان را برای مردم فراهم می کند تا اولین ارز رمزنگاری شده خود را بدون دردسر زیاد خریداری کنند. CEX یک روش عالی برای افزایش استفاده از ارزهای رمزپایه و وارد آوردن کاربران جدید به بازار بوده است ، اما آنها دارای مشکلاتی هستند. DEX به دنبال افزودن این مشکلات است.

اینجکتیو پروتکل

شما احتمالاً با عبارت “نه کلیدهایتان ، نه سکه هایتان” آشنا هستید که به این معنی است که هر کسی که کلیدهای خصوصی یک دارایی دیجیتال را در اختیار دارد ، صاحب واقعی آن دارایی است. این یکی از مسائل اصلی CEX است ، زیرا برای استفاده از آنها باید به آنها کنترل کلیدهای خصوصی خود را بدهید ، در واقع مالکیت موقت دارایی های دیجیتال را به آنها بدهید.

به طور معمول این مشکلی نبوده است ، اما گاهی اوقات مشکلات عظیمی را ارائه داده است. شاید مشهورترین مثال صرافی کانادایی QuadrigaCX باشد. در فوریه 2019 مدیر عامل 30 ساله صرافی درگذشت.

متأسفانه وی تنها کسی بود که دارای کلیدهای خصوصی کلیه دارایی های صرافی بود ، و این باعث شد 145 میلیون دلار دارایی دیجیتال غیرقابل دسترس شود. بیش از 100000 کاربر Quadriga از آن زمان قادر به بازیابی وجوه خود نبوده اند.

یک صرافی غیرمتمرکز از این مشکل جلوگیری می کند زیرا آنها توسط یک شبکه جهانی رایانه از طریق قراردادهای هوشمند اداره می شوند. این بدان معنی است که کاربران برای انجام معاملات مستقیماً با قراردادهای هوشمند ارتباط برقرار می کنند و آنها همیشه در اختیار داشتن کلیدهای خصوصی خود هستند. یک رابط گرافیکی کاربر پسند اضافه می شود تا کاربران بتوانند تجارت خود را راحت کنند.

چشم انداز اینجکتیو پروتکل

DEX به دارندگان ارزهای رمزپایه اجازه می دهد تا کنترل و مالکیت دارایی های خود را که در کیف پول های خصوصی آنها ذخیره می شود ، حفظ کنند. این به کاربران امکان می دهد مالکیت واقعی خود را بر دارایی های خود حفظ کنند.

با این وجود DEX هنوز در مراحل ابتدایی است و به همین دلیل با برخی از مشکلات اولیه روبرو شده است که باید قبل از رایج شدن DeFi و پذیرفتن گسترده جریان اصلی ، برطرف شوند.

چالش های فعلی DEX

DeFi بر روی شبکه و بلاک چین دومین ارز رمزنگاری شده توسط marketcap – Ethereum ساخته شده است. در حال حاضر صدها برنامه غیرمتمرکز وجود دارد که در شبکه Ethereum اجرا می شوند و بسیاری از آنها مربوط به DeFi هستند.

با این وجود Ethereum کند باقی می ماند و فقط در ابتدای اجرای لایه 2 و راه حل های تقسیم کردن است که به شما امکان می دهد شبکه معاملات سریعتر و ارزان تری را انجام دهد.

در حال حاضر هجوم گسترده کاربران به DeFi باعث ایجاد ازدحام در زنجیره Ethereum و افزایش بسیار زیاد هزینه های معامله شده است. ترکیبی از تعداد زیادی کاربر و تعداد معاملات کم در ثانیه به معنای رقابت هر معامله برای تأیید است.

استخراج کنندگان به طور طبیعی معاملات با بیشترین هزینه معاملات متصل را انتخاب می کنند ، زیرا این باعث افزایش درآمد آنها می شود. با این حال این بدان معناست که با افزایش تعداد کاربران برای تأیید معامله ، هزینه معاملات افزایش می یابد. (اینجکتیو پروتکل)

این به معنای افزایش هزینه های انجام معاملات و تأخیرهای بیشتر در انتظار پردازش معاملات است. در حقیقت ، هزینه های معامله اکنون به گونه ای است که معاملات کوچک معنای مالی ندارند و این باعث می شود برخی از استفاده از برنامه های جدید DeFi عقب نشینی کنند.

بله ، یک راه حل مقیاس زدایی برای Ethereum قرار است در راه باشد ، اما در این بین کاربران برای معاملات سریعتر ، ارزان تر و تجربه کلی کاربر بهتر ، به صرافی های متمرکز برمی گردند.

برای حل بسیاری از مشکلات رایج DEX ها ، اینجکتیو پروتکل مجموعه ویژگی های ابتکاری آن را وارد میکند.

ویژگی های اصلی اینجکتیو پروتکل

 • پروتکل Injektiv یک پروتکل جهانی غیر متمرکز مالی (DeFi) برای تجارت بین زنجیره ای در میان انبوهی از محصولات مالی مانند مبادله های دائمی ، معاملات آتی و معاملات صرافی است.
 • Inective Chain به عنوان یک ماژول SDK Cosmos که با Ethermint (EVM روی Tendermint) ساخته شده است ، پیاده سازی می شود. این نرم افزار از Proof-of-Stain-based-based برای تسهیل تجارت مشتقات زنجیره ای متقابل در سراسر Cosmos ، Ethereum و بسیاری از پروتکل های لایه 1 استفاده می کند.
 • اینجکتیو پروتکل در برابر برخورد مقاوم است و از عملکرد تأخیر قابل تأیید (VDF) برای جلوگیری از راه اندازی جلو استفاده می کند.

INJ دارایی Injective Protocol است و در طیف متنوعی از توابع مانند:

 • حکمرانی پروتکل
 • ضبط ارزش کارمزد ارز
 • وثیقه سازی
 • استخراج نقدینگی
 • گیر کردن

اینجکتیو پروتکل کاربران را قادر میسازد:

 • در معاملات غیر متمرکز مشتقات زنجیره ای غیر متمرکز با هزینه های صفر شرکت کنید.
 • برای تولید بسیاری از دارایی ها به تولید بازده زنجیره ای دسترسی پیدا کنید.
 • در هر بازار میتوانید قیمت ایجاد کنید و تجارت کنید ، در نتیجه فرصت های بیشتری برای تجارت در بازارهایی که در سایر صرافی ها یافت نمی شوند ، ایجاد می شود.

Injective Protocol در واقع DEX را بهبود می بخشد

جدیدترین نسخه های DEX از نوآوری هایی استفاده می کنند که باعث می شود کاملاً غیرمتمرکز شوند همانطور که هنوز دیده ایم. اینجکتیو پروتکل یک مثال عالی در این مورد است و پروژه با استفاده از برخی از بهترین عملکردهای مالی غیرمتمرکز برای ایجاد یک بستر سازگار است که هم انعطاف پذیر است و هم متنوع.

با همکاری گروهی از سازندگان سطح سازمانی بازار به عنوان شریک ، پروتکل ذهنی به کاربران امکان نقدینگی بهتر ، اجرای سریعتر ، تنوع بیشتر در بازار و بدون هزینه گاز را می دهد. اینها تنها برخی از مواردی است که باعث برجسته شدن Injective Protocol می شود و از آن به عنوان “اولین مبادله واقعاً غیرمتمرکز” نام برده شده است.

می توان انتظار داشت که پیشرفتهای ارائه شده اینجکتیو پروتکل ذهنی چهره مالی غیرمتمرکز و نحوه تجارت مردم را برای همیشه تغییر دهد.

زیرساخت های ساخته شده با Inective Chain به آن اجازه می دهد تا انواع برنامه های DeFi را میزبانی کند. این شامل محیط اجرای سفارش ، فناوری تطبیق سفارش و اولین دفترچه سفارش کاملاً غیرمتمرکز است.

در کنار هم ، این برنامه ها تبادل غیر متمرکز نظیر به نظیر را ایجاد می کنند ، که پیشرفت جدیدی نیست ، اما ابزارهایی که به محیط اضافه می شوند همان چیزی هستند که اینجکتیو پروتکل را از سایر DEX متمایز می کنند.

اجماع پروتکل بر اساس Proof-of-Stake (PoS) مبتنی بر Tendermint ساخته شده است تا به تجارت مشتقات زنجیره ای مشتقات در سراسر Cosmos ، Ethereum و سایر پروتکل های لایه 1 کمک کند. البته این کار همچنین امکان کسب پاداش برای شرط بندی یا واگذاری را نیز دارد.

نرم افزار اساسی برای Injective Exchange کاملاً متن باز است که امکان بازرسی کامل برای از بین بردن اشکالات و آسیب پذیری های احتمالی را فراهم می کند. زیرساخت تبادل بسیار کارآمد موانع فنی معمول ورود را از بین برده است.

از آنجا که کاربران بورس قادر به ایجاد و تجارت هر بازاری با قیمت مناسب هستند ، می توانند به راحتی به بازارهایی دسترسی پیدا کنند که ممکن است در سایر صرافی ها موجود نباشد.

محصولات اصلی ارائه شده در آزمون آزمایشی اینجکتیو پروتکل توسط همه بزرگترین معامله گران بلاکچین ، سازندگان بازار و صندوق ها مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته اند. این بدان معناست که راه اندازی شبکه اصلی ، که ممکن است در اوایل سه ماهه دوم سال 2021 انجام شود ، باید بدون مشکلاتی که باعث راه اندازی برخی دیگر از DEX ها شده است ، خاموش شود.

نوآوری در اینجکتیو پروتکل

ساختار تبادل اینجکتیو پروتکل ، این یک ابزار عمومی است که در آن شبکه کاربران قادر به ایجاد بازارهای مشتقه شخصی و شخصی هستند. علاوه بر این مالکیت را برای کاربران به ارمغان می آورد ، زیرا دارندگان توکن های INJ از حق رأی و حاکمیت نسبت به تغییرات و به روزرسانی های پروتکل آینده برخوردار خواهند بود.

پروتکل Injektiv با استفاده از یک پل ارتباطی بین Cosmos و Ethereum و مجموعه ای از ویژگی ها برای ارتباط بین بلاکچین ، بر روی Cosmos SDK ساخته شده است. این تبادل برای اولین بار به کاربران این امکان را می دهد تا به صورت کاملاً غیرمتمرکز تجارت کنند.

این نسل بعدی DEX است و یک حرکت رو به جلو به سمت یک وب کاملاً قابل همکاری و غیرمتمرکز است. از آنجا که در زیرساخت لایه 2 ساخته شده است ، پروتکل Injektiv در مقایسه با DEX های موجود هزینه کمتری و سرعت معامله سریعتر را نوید می دهد.

این پروتکل شامل چندین نوآوری کلیدی است که آن را از مجموعه DEX های موجود متمایز می کند. اینها به چهار دامنه تقسیم می شوند – مشتری ، سرویس ، Cosmos و Ethereum. این چهار با هم ستون های پلت فرم اینجکتیو پروتکل هستند.

دامنه مشتری

ویژگی اصلی در دامنه مشتری ، اینجکتیو پروتکل Exchange Client است. این رابط کاربری است که معامله گران هنگام استفاده از صرافی با آن مواجه می شوند.

تمرکز زیادی بر روی این جنبه از سیستم عامل بوده است ، تیم توسعه دهنده تلاش می کند تا به کاربران یک رابط جلویی کاربر پسند و جامع ارائه دهد. این یک عمل متعادل سازی است که همه مبادلات با آن روبرو می شوند و یک رابط کاربری مناسب برای معامله گران از هر سطح تجربه و انتظار ایجاد می کنند.

مشتری Exchange ابزاری را در اختیار همه قرار می دهد تا به روشی ساده به صرافی غیرمتمرکز دسترسی پیدا کنند.

دامنه سرویس

لایه خدمات برای عملکرد اینجکتیو پروتکل بسیار مهم است زیرا در اینجا API و EVM زندگی می کنند. لایه خدمات همچنین گره هایی را فراهم می کند که مسئول اتصال به EVM ، فرآیندهای لایه داده و رله تراکنش هستند.

گره های API برای ساده سازی رله تراکنش و امکان تعامل مستقیم کار می کنند. علاوه بر همه این گره ها خدمات تحلیلی و داده ای را به Exchange Client ارائه می دهند.

دامنه Cosmos

اینجا جایی است که زنجیره Injective حضور دارد و بنابراین ستون پروتکل محسوب می شود. Inective Chain کتاب نوآورانه سفارشات غیرمتمرکز ، هماهنگ کننده اجرای تجارت (TEC) را که برای مقابله با جبهه در پیشبرد و محیط اجرای EVM مبارزه می کند ، در اختیار مشتری قرار می دهد.

همه اینها از طریق یک پل رمز به Ethereum انجام می شود. Injective Chain دارای چندین قرارداد هوشمند است که به کاربران امکان می دهد از مزایای تجارت کاملاً غیرمتمرکز مشتقات با اینجکتیو پروتکل استفاده کنند.

دامنه Ethereum

با ترکیب EVM با قرارداد هوشمند Cosmos SDK که قابلیت همکاری و مقیاس پذیری دارند ، در بالای مدل اجماعی اثبات کار Ethereum امکان پذیر است.

قراردادهای EVM Bridge قراردادهای هوشمندی است که به ثبات قیمت در دو طرفه بین Injective Chain و شبکه اتریوم کمک می کند. این قراردادهای هوشمند به ایجاد پل رمزهایی که بین توکن هایINJ و ETH وجود دارد کمک می کند.

اینجکتیو پروتکل چگونه کار میکند؟

ما برای دیدن فناوری موجود در اینجکتیو پروتکل به زیر کلاه رفته ایم ، اما چگونه همه اینها گرد هم می آیند و در عمل کار می کنند؟ Injective Chain ستون ها را برای پلتفرم ایجاد می کند و نقش مهمی در اطمینان از عملکرد این چهار مولفه اصلی پروتکل دارد.

کتاب سفارش دهید

کتابهای سفارش مورد استفاده در Exchange Client 0x هستند ، عدم تمرکز کامل را ارائه می دهند و به کارایی معاملات کمک می کنند. این امر به این دلیل اتفاق می افتد که سفارشات قادرند رله های زنجیره جانبی را با امکان تسویه حساب روی زنجیره فعال کنند. اضافه شدن به ماهیت غیرمتمرکز کتاب های سفارش این واقعیت است که آنها توسط گره های INJ مقاوم در برابر سانسور میزبانی می شوند.

هماهنگ کننده اجرای تجارت (TEC)

هماهنگ کننده اعدام تجارت اطمینان می دهد که اجرای پیش سفارش کتاب امکان پذیر نیست.

اجرای جلو استفاده از ربات ها برای نظارت بر کتاب سفارش است ، با این ربات ها با کپی کردن پیشنهادات دقیق کاربران واقعی ، از صف سفارش می پرند. این ربات ها قادر به کپی کردن معاملات در کمتر از یک ثانیه هستند و استفاده از آنها اغلب باعث می شود که کاربران واقعی مبادله سفارشات خود را پر نکنند. این می تواند باعث ناامیدی و خروج معامله گران از صرافی شود.

اینجکتیو پروتکل از یک عملکرد تأخیر قابل تأیید استفاده می کند که اطمینان حاصل می کند سفارش های جدید از سفارش های قبلی قرار نمی گیرند.

پل توکن دو جهته

توکن بریج برای انتقال رمزهای ERC-20 به و از زنجیره INJ لازم است. این پل در شبکه Cosmos در جایی که به عنوان “منطقه میخ” شناخته می شود ایجاد شده است. این مناطق پین بلاک چین های مبتنی بر حساب هستند که بین مناطق موجود در اکوسیستم Cosmos و بلاک چین های بیرونی پل می شوند (در این مورد اتریوم).

در عمل ، هنگام استفاده از اینجکتیو پروتکل ، مسیر پل توکن دو جهته مراحل زیر را از یک آدرس اتریوم طی می کند:

 • از طریق قرارداد هوشمند منطقه INJ Peg ؛
 • از طریق سرویس رله به ماژول پل ETH ؛
 • از طریق سخنرانی به ماژول بانک (آدرس COSMOS).

وقتی معاملات Cosmos به Ethereum انجام می شود ، این مسیر معکوس می شود.

تیم اینجکتیو پروتکل

وب سایت اینجکتیو پروتکل تیمی متشکل از 15 نفر را نشان می دهد که همه آنها ارتباطات و تجربه قوی در زمینه بلاکچین و فناوری های مرتبط دارند.

اریک چن مدیر عامل و بنیانگذار این پروژه است. وی دارای مدرک لیسانس امور مالی از دانشگاه نیویورک و همچنین یک شریک سرمایه گذاری در Innovating Capital است که یکی از سرمایه گذاران اولیه اینجکتیو پروتکل بود.

آلبرت چون CTO و دومین بنیانگذار پروژه است. قبل از تأسیس اینجکتیو پروتکل ، وی مهندس توسعه نرم افزار در آمازون پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر ، با تخصص در سیستم ها از دانشگاه استنفورد بود.

سایر اعضای تیم شامل توسعه دهندگان کامل پشته ، توسعه دهندگان Solidid ، توسعه دهندگان Golang و همچنین متخصصان بازارهای مالی و تحقیقات بازاریابی هستند.

این تیم همچنین توسط تعدادی از شرکت های سرمایه گذاری خطرناک مانند Pantera و Binance و همچنین مشاوران زنجیره بلوک فصلی مانند Sandeep Nailwal ، بنیانگذار Matic و Andreas Weigend ، رئیس دانشمند سابق آمازون پشتیبانی می شود.

عملکرد توکن INJ

بخش مهمی از هیجان پیرامون اینجکتیو پروتکل از عملکرد توکن INJ حاصل شده است. در نوامبر سال 2020 ، این رمز ارز در سطح 0.75 دلار معامله می شد که با توجه به اینکه توکن اولین بار در Binance Launchpad یک ماه زودتر با 0.40 دلار آغاز شد ، بسیار خوب بود و در طی یک ماه تقریباً 100٪ بازگشت به خریداران Launchpad داشت.

سپس قیمت شروع به افزایش بیشتر کرد و در ماه دسامبر حدود 1.50 دلار بود. گرفتن سود ممکن است وسوسه انگیز باشد ، اما کسانی که این کار را کردند احتمالاً امروز خودشان را لگد می زنند. از قیمت 1.50 دلار در دسامبر ، ارزش INJ به طرز چشمگیری افزایش یافت و در 19 فوریه 2021 به 16.87 دلار رسید.

ممکن است بسیاری از افراد در آن سطح و در ماه بعد فروش داشته باشند و قیمت عقب نشینی کند ، اما هرگز به زیر 10 دلار نرسید. در عوض ، تجمع خود را از سر گرفت و در 21 آوریل 2021 به بالاترین رقم 21.45 دلار رسید.

اینکه اعتراضات ادامه خواهد یافت یا خیر موضوعی است که نمی توانیم پاسخ دهیم. در طی دو روز پس از بالاترین سطح قیمت ، در حال حاضر نزدیک به 25 درصد کاهش یافته است و در حالی که این بررسی را می نویسیم ، آن را به 15.65 دلار می رساند.

آیا این روند پایین تر ادامه خواهد یافت و پایین ترین سطح حدود 10 دلار را آزمایش می کند یا بهبود می یابد تا به بالاترین سطح خود در تاریخ برسد؟ معلوم نیست ، اما به نظر می رسد اینجکتیو پروتکل به زودی حدس و گمان از راه اندازی شبکه اصلی باعث افزایش قیمت می شود.

نقشه راه اینجکتیو پروتکل

همانطور که از نقشه راه زیر می بینید ، تیم اینجکتیو پروتکل در ماه های آینده بسیار شلوغ خواهد بود و کسانی که از این پروژه هیجان زده می شوند باید با دیدن اینکه V1 شبکه اصلی در سه ماهه دوم سال جاری راه اندازی می شود ، هیجان بیشتری داشته باشند 2021

همچنین آغاز به کار دولت در سه ماهه سوم سال 2021 هیجان انگیز است. با هم جمع شده سال 2021 برای این پروژه سال بسیار مهیجی است.

نتیجه گیری

اینجکتیو پروتکل در شکل فعلی خود احتمالاً تجارت مشتقات غیرمتمرکز را به نسل بعدی منتقل می کند. بر خلاف سیستم عامل های موجود DEX ، پروتکل Injective با بهبود نقدینگی و اجرای سفارش ، از شر عملکرد جلو خلاص می شود. و به لطف مقیاس گذاری سطح 2 ، INJ توان عملیاتی زیادی برای تسهیل معاملات تجاری خواهد داشت.

ما توجه داریم که این صرافی به دنبال حل مشکلات آزار دهنده CEX های کنونی است ضمن حفظ ویژگی هایی که باعث بدیع شدن آنها می شود. هزینه های اضافی باید بسیار کمتر از سیستم عامل های سنتی باشد و در صورت حذف نشدن ، معاملات داخلی باید به حداقل برسد.

تا آنجا که به هیاهوی پیرامون این پروژه می رسد ، معامله گران اینجکتیو پروتکل بسیار علاقه مند و بسیار هیجان زده به نظر می رسند اگر افزایش قیمت توکن هر اندازه گیری باشد. سوال این است که آیا پس از راه اندازی شبکه اصلی ، INJ می تواند در سطح بالا باقی بماند یا اینکه همانطور که در بسیاری از پروژه های دیگر اتفاق افتاده است ، عقب نشینی خواهد کرد.

شاید همچنان بالا بماند زیرا INJ یک مورد استفاده قوی را فراهم می کند و دارندگان این انگیزه را دارند که از طریق مکانیزم staking اقدام به فروش نکنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا