پیش بینی قیمت

بررسی آینده ارز کوانت (Quant) + پیش بینی قیمت QNT تا سال 2026

این مقاله آینده ارز کوانت (Quant) / پیش بینی قیمت QNT تا سال 2026 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت هوبی توکن در نظر گرفته‌ایم.

در چند هفته گذشته، به نظر می رسد بازار ارزهای دیجیتال در حال بهبود سریع است. پس از افت دو ماه پیش، بازار ارزهای دیجیتال به طور پیوسته در حال رشد است. در حال حاضر، به نظر می رسد که صنعت کریپتو در نهایت ممکن است دوباره در حال رشد باشد.

آیا ارز دیجیتال کوانت همان نوسان قیمت را تجربه خواهد کرد؟ ما به زودی در این مقاله تحلیل قیمت QNT در سال 2022 خواهیم فهمید. اما ابتدا بیایید نگاهی به ارز دیجیتال QNT بیاندازیم.

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز کوانت (QNT) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال کوانت (QNT) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز کوانت (QNT) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

کوانت در ژوئن 2018 با هدف اتصال بلاک چین و شبکه ها در مقیاس گسترده تاسیس شد. با این حال، این بدون کاهش کارایی و قابلیت همکاری شبکه انجام می شود. علاوه بر این، این اولین پروژه ای است که مسائل مربوط به قابلیت همکاری را از طریق توسعه اولین سیستم عامل بلاک چین حل می کند.

علاوه بر این، این پلت فرم به عنوان یک سیستم عامل فناوری دفتر توزیع شده و شبکه overledger ایجاد شده است که شبکه های مختلف بلاک چین را به هم متصل می کند. با این حال، این پروژه به عنوان اولین سیستم عاملی است که برای بلاک چین ایجاد شده است. تمرکز اصلی Quant با استفاده از Overledger، پیوستن به شکافی است که بین بلاک چین‌های مختلف وجود دارد. با این حال، ستون فقرات این پروژه شبکه Overledger است که کوانت آن را به عنوان اکوسیستمی که محیط اقتصاد دیجیتال آینده بر اساس آن توسعه خواهد یافت، معرفی می کند.

Overledger توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های غیرمتمرکز چند زنجیره ای (معروف به MApps) را برای مشتریان خود ایجاد کنند. برای توسعه دهندگان برای ایجاد نقشه در شبکه، آنها باید مقدار خاصی از توکن های Quant (QNT) را در خود نگه دارند.

اکنون که در مورد QNT شفاف هستیم، آیا فکر می کنید کوانت در سال 2022 رمزنگاری مفیدی خواهد بود؟ به ما بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت QNT و پیش بینی قیمت کوانت ببینیم .

وضعیت فعلی بازار کوانت (QNT)

در زمان نگارش این تحلیل قیمت کوانت با 177.23 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 48،560،987 دلار معامله می شود. قیمت QNT در 24 ساعت گذشته 1.69 درصد افزایش یافته است.

در حال حاضر، برترین صرافی های ارزهای دیجیتال برای کوانت عبارتند از Binance ، KuCoin ، Coinbase Exchange ، HitBTC و Bybit. حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی کوانت و آینده ارز کوانت (QNT) برای سال 2022 برویم.

تحلیل قیمت کوانت (QNT)

در حال حاضر QNT جایگاه 63 را در CoinMarketCap دارد. اما آیا آخرین ارتقا، توسعه و تغییرات در بلاک چین کوانت به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش‌بینی قیمت کوانت برویم.

نمودار QNT/USDT که الگوی روند کانال نزولی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

در نمودار بالا که در بازه زمانی روزانه تنظیم شده است، الگوی کانال نزولی را می بینیم. یک کانال نزولی عمل قیمت است که در جهت نزولی از طریق یک خط موازی شیب دار انجام می شود. همچنین، نمودار بالاترین و پایین‌ترین قیمت را از این الگوی قیمت نشان می‌دهد. علاوه بر این، این الگو نشان دهنده یک صعودی کوتاه مدت است.

همانطور که در بالا نشان داده شد، در ابتدای این ماه، QNT از روند نزولی خود به روند صعودی تبدیل شد. این نتیجه حجم بالای تجارتی است که در آن دوره اتفاق افتاد. آینده ارز کوانت (QNT) به خیلی از عوامل مرتبط است.

شاخص قدرت نسبی QNT (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 44.40 است، به این معنی که QNT در وضعیت تقریباً بیش از حد فروش قرار دارد. با این کار، معامله گران باید در هنگام معامله محتاط باشند و از ضررهای بیشتر دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) نیز قبل از این که به آینده ارز کوانت (QNT) بپردازیم نگاهی بیندازیم.

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از آغاز سال 2021، قیمت کوانت شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، QNT در سال 2022 بازار رقابتی دارد.

آینده ارز کوانت (QNT) و پیش بینی قیمت در سال 2022

نمودار زیر نشان می دهد که QNT در چند روز گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است. علاوه بر این، قیمت کوانت روند صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه پیدا کند، کوانت ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 432 دلاری خود پیشی بگیرد و حتی به 500 دلار برسد.

نمودار قیمت QNT / USDT (منبع: TradingView )

برعکس، اگر سرمایه‌گذاران علیه کریپتو روی بیاورند، ممکن است خرس‌ها قدرت را در دست بگیرند و QNT را از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت QNT ممکن است به تقریباً 150.2 دلار کاهش یابد که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت کوانتوم و آینده ارز کوانت (QNT) ما برای سال 2022 صعودی است. امکان دستیابی به ارتفاعات جدید بسیار زیاد است. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

آینده ارز کوانت (QNT) و پیش بینی قیمت در سال 2023

آینده ارز کوانت (QNT) اگر این روند صعودی ادامه یابد، کوانت تا پایان سال 2023 به 650 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2023 رشد سریعی را تا 700 دلار نشان خواهد داد. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. در آینده، مشارکت ها و پیشرفت هایی که به 650 دلار می رسد، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

آینده ارز کوانت (QNT) و پیش بینی قیمت در سال 2024

آینده ارز کوانت (QNT) اگر سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA نگه دارد، میانگین متحرک بلندمدت 200 روز، خریداران زمان و ثبات کافی خواهند داشت تا مأموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی 950 دلار ایجاد کنند، که باعث می‌شود آن را کاهش ندهد، بلکه به طور مداوم بازی کند.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال کوانت (QNT) در سال 2025

با توجه به آخرین به روز رسانی ها، پیشرفت ها، پیش بینی قیمت کوانت و پیش بینی های پروژه جدید پلت فرم، سرمایه گذاران QNT می توانند انتظار مشارکت و ادغام های زیادی را در حدود سال 2025 داشته باشند. بهترین سرمایه گذاری زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 1250 دلار برسد.

آینده ارز کوانت (QNT) و پیش بینی قیمت در سال 2026

آینده ارز کوانت (QNT) در چهار سال آینده می تواند تا 1500 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای QNT چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می دهد که طبق پیش بینی QNT احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

کوانت آینده درخشانی در سال 2022 در پیش دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم QNT و همچنین در کل بازار ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن QNT به ارتفاعات جدیدی باشیم.

پیش بینی قیمت کوانت صعودی در سال 2022 500 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که QNT سرمایه گذاری خوبی در سال 2022 باشد، ممکن است حتی به ATH جدید خود برسد، همراه با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم.

نظر شما درباره آینده ارز کوانت (QNT) و پیش بینی قیمت کوانت چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

کوانت چیست؟
کوانت یک توکن اتریوم است که برند Quant Network’s Overledger را برای راه‌حل‌های نرم‌افزاری سازمانی، که هدف آن اتصال بلاک چین‌های عمومی و شبکه‌های خصوصی است، تقویت می‌کند. شبکه کوانت امکان ایجاد به اصطلاح MApps را فراهم می‌کند که به برنامه‌های غیرمتمرکز اجازه می‌دهد به طور همزمان روی چندین بلاک چین اجرا شوند.

چگونه توکن های کوانت بخریم؟
کاربران می‌توانند توکن‌های کوانت را با خرید آن‌ها از صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند Coinbase Exchange، Gate.io، KuCoin، Uniswap (V3) و Uniswap (V2) دریافت کنند.

آیا کوانت از ATH فعلی خود پیشی خواهد گرفت؟
کوانت یک سرمایه گذاری خوب در سال 2022 است. با این حال، QNT امکان بالایی برای رسیدن به ارتفاعات جدید در سال جاری دارد.

آیا کوانت به زودی به 500 دلار می رسد؟
بله، این احتمال وجود دارد که کوانت در آینده نزدیک طبق روند صعودی فعلی به 500 دلار برسد.

آینده ارز کوانت (QNT) از سال 2023 تا سال 2026

قیمت کوانت (QNT) ممکن است تا سال 2023 به 650 دلار برسد.
قیمت کوانت (QNT) ممکن است تا سال 2024 به 950 دلار برسد.
قیمت کوانت (QNT) ممکن است تا سال 2025 به 1250 دلار برسد.
قیمت Quant (QNT) ممکن است تا سال 2026 به 1500 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا