اخبار

پولز فایننس 1,000,000 دلار کمک مالی از هارمونی دریافت می کند

با بودجه جدید، پولز فایننس روی ادغام قراردادهای هوشمند هارمونی (ONE) در معماری لانچ شدن دیفای کار خواهد کرد.

پولز فایننس، یک سکوی پرتاب نسل جدید برای محصولات مالی غیرمتمرکز (DeFi)، با کمک هزینه اخیر دریافتی از اکوسیستم هارمونی (ONE) به 20 تیم برتر خود کمک می کند.

کمک 1 میلیون دلاری برای ادغام هارمونی (ONE)

طبق اعلامیه رسمی که توسط پولز فاینانس به اشتراک گذاشته شده است، با تیم بلاک چین هارمونی (ONE) وارد یک همکاری طولانی مدت شده است.

تصویر توسط Poolz

تیم سکوی راه اندازی اولیه مبادلات غیرمتمرکز برای پروژه های DeFi یک میلیون دلار کمک مالی دریافت کرده است. این کمک هزینه برای تحریک ادغام بلاک چین هارمونی (ONE) توسط امیدوار کننده ترین محصولات انکوباتور شده توسط Poolz تنظیم شده است.

پشتیبانی استقرار اضافی برای پروژه های انتخابی رایگان است. این ادغام ارزش پیشنهاد Poolz را افزایش می دهد و آن را به عنوان یک لانچ پد IDO جذاب تر می کند.

گای اورن، مدیر عامل Poolz، مطمئن است که چشم انداز همکاری با هارمونی برای بسیاری از تیم های اولیه به دلیل عملکرد بی نظیر و بهره وری منابع آن جالب خواهد بود:

موفق ترین لانچ پدها و انکوباتورها ده ها خدمات و تخفیف برای پروژه های نمونه کار خود ارائه می دهند و من خوشحالم که هارمونی را به لیست خود اضافه می کنم. پروژه های ما قادر خواهند بود از این کمک مالی برای ایجاد استقرار خود در هارمونی استفاده کنند. به عنوان یک پلتفرم بسیار کم هزینه و سازگار با EVM، برای جذب کاربران و رشد بیشتر برای پروژه هایمان عالی است.

سازگاری EVM با هزینه های ناچیز: هارمونی چیست؟

این کمک مالی بین 20 محصول امیدوار کننده از انکوباتور Poolz توزیع می شود: هر کدام 50,000 دلار دریافت خواهند کرد.

لیام کوهن، بنیانگذار و مدیر ارشد مدیریت پولز، اضافه می کند که این همکاری نتیجه علاقه متقابل بلندمدت بین پولز و هارمونی است:

ما پیشرفت‌های شبکه هارمونی را از زمان شروع آن به دقت دنبال کرده‌ایم و به‌عنوان یک شبکه بسیار مقیاس‌پذیر، سریع و ایمن، به‌طور منحصربه‌فردی آماده است تا نسل بعدی پروتکل‌های DeFi و dApps را در خود جای دهد. از طریق این مشارکت با هارمونی، هدف ما این است که از نزدیک با پروژه های نوآورانه در حال ساخت در این شبکه همکاری کنیم. ما بر این باوریم که این کمک مالی متقابل به پروژه‌ها در جهت درست فشار می‌آورد و آنها را برای موفقیت آینده آماده می‌کند.

«قاتل اتریوم» هارمونی یکی از سریع‌ترین بلاک چین‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است. بنابراین، به راحتی می تواند dApps را از زنجیره هوشمند اتریوم یا بایننس وارد کند.

طبق گفته دپردار، 64 dApp فعال در هارمونی در سه ماهه اول 2022 وجود دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید