اخبار

آزی آزبورن اولین مجموعه NFT را معرفی کرد

هنر مجازی فضای خود را در اینترنت پیدا کرده است. NFT، مخفف Non-Fungible Token، این امکان را برای هنرمندان مجازی فراهم کرده است که آثار هنری دیجیتال خود را بفروشند.

کلکسیونرهای هنری علاقه مند می توانند برای داشتن اثر هنری مورد علاقه خود پیشنهاد دهند. داشتن NFT مالکیت را به مالک منتقل می کند. هنرمندان حتی پس از انتقال مالکیت همچنان می توانند حق چاپ و بازتولید را حفظ کنند.

شاهزاده تاریکی وارد NFT می شود!

آزی آزبورن در طول اجرای خود روی صحنه در سال 1982، جایی که سر یک خفاش را گاز گرفت، همه را شوکه کرد. این شیرین کاری همچنان موضوعی داغ برای بحث در میان مردم دموین، شهری در آیووا است.

آزی آزبورن اعلام کرده است که مجموعه کمیاب NFT به نام CryptoBatz را با هدف به یاد ماندنی کردن این شیرین کاری راه اندازی خواهد کرد. مجموعه NFT توسط خودش تهیه شده است. به طور آزمایشی در ژانویه 2022 رونمایی خواهد شد.

انتظار می رود کریپتو باتز مجموعه ای از 9666 خفاش NFT منحصر به فرد باشد. این یک ویژگی منحصر به فرد به نام MutantBatz خواهد داشت.

این ویژگی به دارنده CryptoBatz اجازه می‌دهد تا با NFT دیگری، نگهدارنده خود را گاز بگیرد و جهش دهد. این آن را به یک پیشنهاد نادر در دنیای NFT تبدیل می کند. دارندگان برای ادعای NFT و دسترسی به این ویژگی الزاماً باید یک کیف پول دیجیتال داشته باشند.

برای پیش فروش در کانال رسمی Discord، CryptoBatz در دسترس است. طبق گزارش ها، یک تیم چهار نفره برای جمع آوری NFT ها گرد هم آمده اند. این شامل SupDucks، Bored Ape، و Yacht Club، Cryptotoadz است.

آزی آزبورن در حین ابراز عشق خود به مجموعه NFT گفت که این طراحی به یکی از نمادین ترین لحظات او روی صحنه ادای احترام می کند.

صف آینده

CryptoBatz در همان کانال Discord برای فروش در دسترس خواهد بود و انتظار می‌رود که استخراج عمومی در اوایل فوریه 2022 فعال شود.

در همین حال، آزبورن اعلام کرده است که قصد دارد به زودی AncientBatz را راه اندازی کند. این یک شکار گنج خواهد بود که در آن Batz مجازی در سراسر جهان پراکنده خواهد شد.

ورود چهره های عمومی به NFT یک تقویت بزرگ برای هنر مجازی است. یکی از معروف‌ترین راه‌اندازی‌ها آلبومی با عنوان When You See Yourself از Kings of Leon بود. انتظار می رود شخصیت های دیگر نیز این روند را دنبال کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا