پیش بینی قیمت

آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل + پیش بینی قیمت Origin Protocol

این مقاله آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل / پیش بینی قیمت Origin Protocol تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی است.

در میان ارزهای دیجیتالی که امسال در حال افزایش هستند، Origin شاید یکی از شگفت‌انگیزترین ارزها برای برخی باشد. این ارز مستقیماً به بیت کوین متصل نیست، و همچنین پرفروش ترین ارز دیجیتال امروزی نیست.

اما برای کسانی که آگاه هستند، Origin Protocol از سال 2017 وجود داشته است. این پروتکل اخیراً پس از رسیدن به 3.39 دلار در 08 آوریل 2021، سرفصل خبرها شده است.

آیا پروتکل Origin می تواند در سال 2021 به 3 دلار برسد؟ به زودی در بیگ اینکام متوجه خواهیم شد. اما قبل از اینکه به تحلیل قیمت اوریجین پروتکل بپردازیم، اجازه دهید ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که “اوریجین پروتکل چیست؟” در این مقاله آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل / پیش بینی قیمت Origin Protocol متوجه آن خواهیم شد.

اوریجین پروتکل (OGN) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل (OGN) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

Origin Protocol شبکه ای است که به فعالان بازار امکان می دهد کالاها و خدمات را از طریق شبکه های همتا به همتا (P2P) توزیع کنند . علاوه بر این، این پلتفرم بر ایجاد یک پلتفرم آنلاین گسترده تمرکز دارد که از بلاک چین اتریوم (ETH) و سیستم فایل بین سیاره ای (IPFS) استفاده می کند، اما برای رفع نیاز واسطه ها.

علاوه بر این، پروتکل ایجاد یک تنظیمات غیرمتمرکز را امکان پذیر می کند که در آن خریداران و فروشندگان می توانند ترکیب شوند، لیست های موجود را بررسی کنند، نظرات بنویسند و بسیاری از اقدامات دیگر را انجام دهند. با این کار، استفاده کسری از دارایی ها می تواند آسان تر معامله شود.

اکنون که ایده ای در مورد OGN داریم، آیا فکر می کنید OGN در سال 2021 ارز دیجیتال سودآوری خواهد داشت ؟ به بیگ اینکام بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت OGN و پیش بینی قیمت OGN ببینیم .

وضعیت فعلی بازار اوریجین پروتکل (OGN)

در زمان نگارش این تحلیل قیمت OGN با 0.7747 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 65،338،870 دلار معامله می شود. قیمت OGN در 24 ساعت گذشته 6.04 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این، OGN دارای عرضه در گردش فعلی 313,621,402.54 OGN است. در حال حاضر OGN صرافی های روبرو لیست هستند Binance ، Huobi ، HitBTC، BITZ و Bitcoin.com.

حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی OGN و آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل برای سال 2021 بپردازیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اوریجین پروتکل (OGN) برای 2021

در حال حاضر، OGN جایگاه 161 را در CoinMarketCap دارد . اما آیا آخرین ارتقاء، توسعه و تغییرات در بلاک چین OGN به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش‌بینی قیمت OGN برویم.

نمودار OGN/USDT که الگوی جام با دسته را نشان می دهد (منبع: TradingView )

بر اساس نمودار بالا، نمودار یک الگوی فنجان و دسته را نشان می دهد. این الگو نشان دهنده دوره ای از تثبیت است که ممکن است منجر به شکست یا شکست فوری قیمت شود. شکست از خط روند پایین نشان دهنده شروع یک روند نزولی جدید است، در حالی که شکست از خط روند بالا شروع یک روند صعودی جدید را نشان می دهد.

همانطور که در بالا نشان داده شد، در ابتدای این ماه، پروتکل Origin از روند نزولی خود به روند صعودی تبدیل شد. این نتیجه حجم بالای تجارتی است که در آن دوره اتفاق افتاد.

شاخص قدرت نسبی OGN (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) بالای 39.65 است، که به این معنی است که OGN در وضعیت تقریباً بیش از حد فروش قرار دارد. از این رو، معامله گران می توانند با خیال راحت بدون هیچ ترسی معامله کنند . با در نظر گرفتن همه این موارد، معامله گران می توانند آگاه باشند و از زیان های غیرمنتظره ای که به دلیل نوسانات شدید بازار ارزهای دیجیتال رخ می دهد، دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) OGN قبل از این که به آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل بپردازیم نگاهی بیندازیم.

OGN SMA 30 روزه و EMA 50 روزه (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021، قیمت OGN شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است و آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل را خوش بینانه کرده است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، OGN در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

پیش بینی قیمت OGN و آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که Origin Protocol در چند روز گذشته بسیار عالی عمل کرده است. علاوه بر این، قیمت OGN در 3 ماه گذشته بیش از 50٪ است. اگر این روند ادامه پیدا کند، OGN ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 2.41 دلاری خود عبور کند و بالاتر رود تا آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل را روشن تلقی کند.

OGN / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

برعکس، اگر سرمایه‌گذاران علیه ارز دیجیتال مخالفت کنند، خرس‌ها ممکن است OGN را از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت OGN ممکن است به 0.55 دلار سقوط کند که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل (OGN) و پیش‌بینی بلندمدت قیمت OGN ما در سال 2021 صعودی است. احتمال بالا رفتن از بالاترین قیمت فعلی خود (ATH) در حدود 3.39 دلار در سال جاری بسیار زیاد است. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی گذشته را بشکند.

پیش بینی قیمت OGN و آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل در سال 2022

آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل OGN اگر این روند صعودی ادامه یابد تا پایان سال 2022 به 5 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریعی را نشان می دهد، تا 6.5 دلار. سپس رشد کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با آینده، مشارکت و پیشرفت‌ها به 5 دلار از نظر قیمت کاملاً خوش‌بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان‌پذیر است.

پیش بینی قیمت OGN و آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل در سال 2023

اگر OGN سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA نگه دارد که میانگین متحرک بلندمدت است، خریداران زمان OGN و ثبات را خواهند داشت تا مأموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی 10 دلار ایجاد کنند، و باعث می‌شود که کاهش پیدا نکند، بلکه به طور مداوم بازی کنند.

آینده ارز Origin Protocol (OGN) در سال 2024

با توجه به آخرین به روز رسانی ها، پیشرفت ها، پیش بینی قیمت OGN و پیش بینی های پروژه جدید پلت فرم، سرمایه گذاران OGN می توانند انتظار مشارکت و ادغام های زیادی را در حدود سال 2024 داشته باشند و آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل را روشن تر از قبل کند. علاوه بر این، این ممکن است قیمت OGN را در بازار کریپتو افزایش دهد. بهترین سرمایه گذاری زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 15 دلار برسد.

پیش بینی قیمت OGN و آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل در سال 2025

آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل (OGN) در چهار سال آینده، ممکن است تا 35 دلار افزایش یابد. علاوه بر این، رسیدن به این سطح برای OGN چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می دهد که طبق پیش بینی OGN احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

Origin Protocol آینده روشنی را در سال 2021 پیش رو دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم OGN و همچنین در بازار کلی ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن OGN به ارتفاعات جدیدی باشیم تا آینده ارز دیجیتال اوریجین پروتکل (OGN) را بسیار درخشان کند.

پیش بینی قیمت OGN صعودی در سال 2021 2.41 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که OGN سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 باشد ، ممکن است حتی به 4 دلار برسد ، همراه با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم.

نظر شما درباره پیش بینی قیمت Origin Protocol (OGN) و آینده اوریجین پروتکل چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۷ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. ارز اوریجین از زمانی که وارد ابداع شد بسیار طرفدار پیدا کرد و خیلی ها نیز می توانند این ارز را خرید و فروش کنند ولی یکی از این بخش هایی که می تواند در این زمینه به ما کمک کند صرافی یوبیتکس می باشد که حتی می تواند اطلاعات بروزی از ارزهای دیجیتال را نیز در اختیار ما بگذارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا