اخبار

مایک مک‌گلون فکر می‌کند شش ماه آینده برای بازار کریپتو بهتر خواهد بود

استراتژیست ارشد کالاهای بلومبرگ معتقد است 1H در مورد پاکسازی بیش از حد در بازار ارزهای دیجیتال بود.

مایک مک‌گلون، یک استراتژیست برجسته کالا در بلومبرگ، مروری بر اواسط سال خود از بازار کریپتو را در مجموعه‌ای از توییت‌ها به اشتراک گذاشت . اول از همه، این تحلیلگر وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال را با وضعیت بازار سهام در سال‌های 2000-2002 مقایسه کرد. در آن زمان، حباب دات کام در نتیجه گسترش انبوه فناوری های اینترنت در بازار شکل گرفت.

این بخش از بازار تنها پس از پاکسازی و “تورم زدایی” بازار، خلاص شدن از شر ضعیف ترین شرکت کنندگان، توانست نقش اساسی تری در سیستم مالی ایفا کند. از نظر مک گلون، این همان چیزی است که در نیمه اول سال شاهد بودیم، پاکسازی افراط و تفریط.

به منظور ارائه تصویری گسترده تر از آنچه در حال وقوع است، این تحلیلگر نموداری از نسبت شاخص کل بازار Wilshire 5000 در برابر تولید ناخالص داخلی ایالات متحده آورده و آن را با منحنی ارزش کل بازار کریپتو پوشانده است. این نمودار که توسط وارن بافت رایج شده است، نشان می دهد که ارزش گذاری ها در یک لحظه معین در کدام سطح هستند. بنابراین، می‌توان دید که وضعیت کنونی همه بازارهای مالی واقعاً شبیه بحران‌های اوایل و اواخر دهه ۲۰۰۰ است. با بررسی نمودار تحلیلگر، سرمایه گذاران می توانند متوجه شوند که ما به تازگی به علائم بحران رسیده ایم، که می تواند به این معنی باشد که فضایی برای کاهش بیشتر وجود دارد.

سرمایه گذاران پاسخگو حق دارند خوشبین باشند

با این حال، مک گلون معتقد است که سرمایه گذاران دقیق در آینده نزدیک، در نیمه دوم سال، فرصتی برای گرفتن موقعیت های خوبی از نظر پاداش/ریسک خواهند داشت. مک گلون مفروضات خوش بینانه خود را بر این واقعیت استوار می کند که شاخص بلومبرگ کهکشان رمزنگاری به نزولی مشابه با پایین سال 2018 نزدیک شده است و تخفیف بیت کوین به میانگین متحرک 50 و 100 هفته ای مشابه پایه های گذشته است.

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا