اخبار

مایکل سایلور ارزش واقعی بیت کوین را با وجود تورم بی سابقه فاش کرد

مدیر عامل مایکرواستراتژی به حمایت از BTC در میان گزارش تورم بد ادامه می دهد.

موضوع اصلی بحث در مورد بازارهای مالی، و به ویژه ارزهای دیجیتال، رکورد تورم ایالات متحده بود که به بالاترین حد خود رسید و دور دیگری از فروش دارایی را آغاز کرد. مایکل سایلر، مدیر عامل مایکرواستراتژی، یکی از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال و متخصص بیت‌کوین، موضوع داغ را رها نکرد و بار دیگر نگرش خود را در مورد ارزش واقعی بیت‌کوین بیان کرد.

به گفته سایلور، با وجود تورم در ایالات متحده در رکورد 9.1 درصد و کاهش ارزش سایر ارزهای ذخیره جهانی با سرعت بیشتری در برابر دلار آمریکا، بسیاری از مردم هنوز متوجه نمی شوند که 1 بیت کوین چیزی بیش از 1 بیت کوین نیست.

بنابراین، سایلر روشن می‌کند که به‌عنوان یک متخصص واقعی ارزهای دیجیتال، نرخ ارزهای دیجیتال را با ارزهای فیات مرتبط نمی‌کند و علی‌رغم فشار شدید آمارهای کلان اقتصاد بر قیمت‌های بیت‌کوین، ارزش واقعی آن ثابت می‌ماند.

در همین حال، ضرر “کاغذی” مایکرواستراتژی از ذخایر بیت کوین در حال حاضر بیش از یک میلیارد دلار است. از تاریخ 28 ژوئن، این شرکت دارای 129699 بیت کوین به ارزش نزدیک به 4 میلیارد دلار بود و با قیمت متوسط ​​30664 دلار برای هر بیت کوین خرید می کرد. آخرین خریدهای ثبت شده بیت کوین مایکرواستراتژی در مجموع 480 بیت کوین به ارزش 10 میلیون دلار بوده است.

رکود در راه است

شاخص تورم CPI ایالات متحده در 12 ماه منتهی به ژوئن به 9.1 درصد افزایش نشان داد که بزرگترین افزایش 12 ماهه از نوامبر 1981 است. در عین حال، بازارها انتظار رقم 8.8 درصدی را داشتند که موجه نبود. و در حال حاضر باعث واکنش شدید منفی می شود . بیت کوین در زمان انتشار با کاهش 5.7 درصدی واکنش نشان داد، اما تا زمان انتشار این خبر توانست 2.72 درصد افزایش یابد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا