اخبار

وزیر امارات معتقد است متاورس ها باید تحت کنترل پلیس قرار گیرند

وزیر امارات متحده عربی از سازمان ملل می‌خواهد که مسئولیت جرایم جدی در متاورس را تعیین کند.

موضوع کریپتو و هر چیزی که به آن مربوط می شود در جریان مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس مورد توجه قرار گرفت. بسیاری از مسائل مربوط به آینده خود ارزهای دیجیتال و مقررات آنها در سیستم های پولی کشورهای شرکت کننده و همچنین تمام دارایی ها و اشیاء دیجیتال به طور کلی مورد توجه قرار گرفت.

چرخش غیر منتظره

با این حال، وزارت امور خارجه امارات برای هوش مصنوعی گوشه ای حتی تیزتر را باز کرده و موضوع تنظیم متاورس ها – به طور خاص تر، تنظیم رفتار اجتماعی در آنها را مطرح کرده است.

به گفته عمر سلطان العلما، واقع گرایی متاورس ها، که به طور بالقوه می تواند زنده شود، در را برای افرادی با نیات ناپاک باز می کند تا دیگران را به روش هایی که در حال حاضر امکان پذیر نیست، به وحشت بیاندازند. استدلال اصلی وزیر این بود که یک کاربر متاورس، به خصوص اگر واقعاً واقع بینانه باشد، می تواند در نتیجه جنایاتی که می تواند در مورد خود دیجیتالی او اعمال شود، آشفتگی روانی جدی را تجربه کند و این به طور دائم روان او را در دنیای واقعی خراب می کند.

Al Olama معتقد است که باید استانداردهای امنیتی بین المللی برای متاورس وجود داشته باشد که باید بدون توجه به مکان کاربر اعمال شود. به عقیده وی، از آنجایی که اقدامات مشابه از قبل در اینترنت انجام شده است، متاورز نباید از این قاعده مستثنی باشد و فعالیت های موجود در آن، به ویژه غیرقانونی، باید تحت کنترل نهادهای نظارتی مجاز باشد. در این مورد، او مستقیماً به اتحادیه بین المللی مخابرات، آژانس تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات که توسط سازمان ملل متحد تأسیس شده است، متوسل شد.

کریس کاکس، مدیر ارشد محصولات متا نیز در حمایت از سخنان وزیر امارات صحبت کرد. او اطمینان داد که وقتی صحبت از متاورس می شود، مقررات بین المللی فعالیت های درون آنها واقعا ضروری است. به گفته نماینده متا، راه حل می تواند در یک سیستم رتبه بندی باشد که بین محتوای بزرگسالان و کودکان تمایز قائل شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا