اخبار ارزهای دیجیتال

مسترکارت با شرکت پرداخت رمزنگاری مون‌پی برای خدمات وب 3 شریک می شود

مون‌پی همکاری با مسترکارت را اعلام کرده است که بازاریابی تجربی مبتنی بر وب 3 یا راه‌های جدید برای ارتباط با مشتریان مسترکارت را هدف قرار می‌دهد.

مسترکارت غول پرداخت جهانی از طریق همکاری جدید با پلتفرم پرداخت رمزنگاری مون‌پی به بررسی مزایای ارزهای دیجیتال ادامه می دهد.

مون‌پی به طور رسمی در 25 اکتبر اعلام کرد که با مسترکارت همکاری می کند تا به طور مشترک بررسی کند که چگونه ابزارهای وب 3 می توانند بازاریابی تجربی را بهبود بخشند یا راه های جدیدی برای ارتباط با مصرف کنندگان مسترکارت پیدا کنند.

این شرکت همچنین به X (توئیتر سابق) گزارش داد که رئیس شرکت مون‌پی، کیت گروسمن، و مدیر ارشد بازاریابی و ارتباطات مسترکارت، راجا راجامانار، همکاری خود را در Money20/20 در لاس وگاس اعلام کردند.

اعلام همکاری مون پی با مسترکارت. منبع: X (توئیتر سابق)

گروسمن در نامه‌ای نوشت : «مسترکارد از کل مجموعه وب 3 مون‌پی، از جمله مجوز استفاده از ETHPass و موارد دیگر و همچنین همکاری نزدیک با آژانس ما، اتهرلایف، برای کارهای استراتژیک، خلاقانه و توسعه‌دهندگان برای ابتکارات تجربی خود استفاده خواهد کرد. در لینکدین پست کنید

به غیر از تجربیات جدید مصرف کنندگان وب 3، مون‌پی همچنین برای ادغام محصولات و راه حل های مسترکارت برای افزایش انطباق و اعتماد در صنعت وب 3 تلاش خواهد کرد. مون‌پی به طور خاص از ابزارهای مسترکارت مانند “Click to Pay”، مسترکارت سند و مسترکارت کریپتو در راه حل های پرداخت خود استفاده می کند.

ما از این همکاری بسیار سپاسگزاریم و حتی بیشتر از آنچه در پیش است هیجان زده هستیم. به تیم کامل تبریک می گویم.

الیزابت تیلور، مدیر مشارکت مسترکارت نیز نوشت: «ما در مورد این همکاری و اتفاقات آینده هیجان‌زده هستیم.

مسترکارت هنوز به طور رسمی این خبر را در زمان نگارش این مطلب اعلام نکرده بود.

مسترکارت به طور فعال در حال کاوش در صنعت بلاک چین و کریپتو بوده است و در سال های اخیر چندین محصول صنعتی را به پلتفرم خود اضافه کرده است. در سال 2022، مسترکارت برنامه جدیدی را راه اندازی کرد تا به بانک ها اجازه دهد با همکاری پکسوس، قابلیت های معاملات ارز دیجیتال را به مشتریان خود ارائه دهند . مسترکارت همچنین با کوین بیس و مون پی همکاری کرد تا پرداخت‌های خود را به وب 3 و توکن‌های غیرقابل تعویض برساند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا