اخبار

MAS به سرمایه گذاری های خرده فروش کریپتو اعتماد ندارد و قوانین بیشتری را در نظر می گیرد

رگولاتورها در سنگاپور می گویند ارزهای دیجیتال به دلیل نوسانات زیاد بازار مشکل ساز هستند و نسبت به سرمایه گذاری های خرده فروشی در ارزهای دیجیتال هشدار می دهند.

مدیر عامل مرجع پولی سنگاپور (MAS)، راوی منون، در سمیناری در 29 آگوست به سیگنال‌های مختلط این آژانس در حوزه رمزنگاری در حوزه عمومی پرداخت .

عموم مردم ادعا کردند که تنظیم‌کننده‌های محلی احساسات مثبت رمزنگاری را منتشر می‌کنند در حالی که به طور همزمان مقررات بیشتری را تهدید می‌کنند. طبق بیانیه جدید منون، مشاهده کاملاً اشتباه نیست. او می گوید که آژانس باید “کار بهتری برای توضیح” این وضعیت انجام دهد.

به طور کلی، MAS طرفدار دارایی‌های دیجیتال است، همانطور که منون مستقیماً بیان کرد: “بله به نوآوری دارایی دیجیتال، نه به حدس و گمان ارزهای دیجیتال”. قانون‌گذاران می‌خواهند این کشور جزیره‌ای به مرکزی برای نوآوری فین‌تک و فعالیت‌های دفتر کل توزیع‌شده تبدیل شود.

اگرچه طبق اظهارات اخیر، مشکل در خود ارزهای دیجیتال است.

منون توضیح می دهد که اینجاست که ” فرآیند صدور مجوز سختگیرانه و طولانی ” MAS برای خدمات ارزهای دیجیتال وارد عمل می شود. همچنین دلیلی برای هشدار در مورد سرمایه‌گذاری‌های خرده‌فروشی ارزهای دیجیتال و محدودیت‌های مربوط به ارزهای دیجیتال خرده‌فروشی است.

«ارزهای رمزنگاری شده زندگی خود را در خارج از دفتر کل توزیع شده از دست داده اند – و این منبع مشکلات دنیای کریپتو است.»

قانون‌گذاران به نوسانات شدید بازار کریپتوها اشاره می‌کنند که آنها را از در نظر گرفتن ارز مناسب یا دارایی سرمایه‌گذاری محروم می‌کند. MAS ادعا می کند که قیمت ارزهای مذکور با “ارزش اقتصادی اساسی مربوط به استفاده از آنها در دفتر کل توزیع شده” ارتباطی ندارد.

این اظهارات پس از یک رشته تحولات اخیر از سوی مقامات محلی سنگاپور در مورد ارزهای دیجیتال بیان شده است. در روز جمعه، 26 آگوست، MAS قبل از هر گونه تصمیم گیری نهایی، پرسشنامه هایی را در مورد فعالیت های تجاری و دارایی ها برای مشتریان ارسال کرد.

پلتفرم معاملاتی کریپتو Crypto.com تاییدیه تنظیم‌کننده‌های سنگاپور را برای راه‌اندازی عملیات در این کشور در 22 ژوئن به دست آورد.

در ماه جولای، از قبل به محدودیت‌های مشارکت خرده‌فروشی در فعالیت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال توجه داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا