پیش بینی قیمت

آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (Loopring) + پیش بینی قیمت LRC

این مقاله آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (Loopring) / پیش بینی قیمت LRC تا سال 2025 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت Terra در نظر گرفته‌ایم.

ارزهای رمزپایه مختلفی وجود دارند که در طول این روند صعودی سال 2021 به یک رکورد جدید تبدیل شدند . در مقابل، برخی از دارایی های کریپتو نیز با کاهش قیمت مواجه شدند. در نتیجه، بسیاری از معامله گران ارزهای دیجیتال نگران این هستند که آیا زمان نگهداری یا فروش دارایی های دیجیتال خود فرا رسیده است. این نیز همان وضعیتی است که معامله‌گران رمزارز می‌توانند در LRC تجربه کنند.

با این وجود، اخیراً بازار کریپتو در حال تثبیت است و بسیاری از ارزهای دیجیتال در حال از دست دادن سود قبلی خود هستند. آیا LRC همان نوسان قیمت را تجربه خواهد کرد؟ ما به زودی در این مقاله تجزیه و تحلیل قیمت LRC در سال 2021 متوجه خواهیم شد. اما ابتدا اجازه دهید نگاهی به LRC داشته باشیم.

در این مقاله ی پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

LRC توکن رمزنگاری مرتبط با اتریوم لوپرینگ است. با این حال، Loopring یک پروتکل باز است که برای ایجاد مبادلات دارایی دیجیتال غیرمتمرکز ایجاد شده است . علاوه بر این، در سال 2020، میانگین حجم معاملات روزانه کل بازار کریپتو در محدوده تخمینی 50 تا 200 میلیون دلار در نوسان بود.

علاوه بر این، معامله در صرافی‌های رمزنگاری متمرکز انجام می‌شود که پلتفرم‌های آنلاینی هستند که توسط شرکت‌های خصوصی کار می‌کنند که وجوه کاربران را ذخیره می‌کنند. همچنین تطبیق سفارشات خرید و فروش را تسهیل می کند. با این حال، چنین پلت‌فرم‌هایی دارای تعدادی از جنبه‌های منفی هستند که برای همه مشترک است.

نکته قابل توجه، هدف Loopring این است که تطبیق سفارش متمرکز با تسویه سفارش غیرمتمرکز زنجیره بلوکی را به آیتم‌های ترکیبی بپیوندد که بهترین جنبه‌های صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز را به خود اختصاص دهد.

علاوه بر این، توکن های LRC طی یک عرضه اولیه سکه (ICO) در آگوست 2017 در معرض دید عموم قرار گرفتند، در حالی که پروتکل Loopring برای اولین بار در دسامبر 2019 در شبکه اصلی ETH مستقر شد.

اکنون که ما در مورد LRC واضح هستیم، آیا فکر می کنید LRC در سال 2021 رمزنگاری مفیدی خواهد بود ؟ به ما بپیوندید و اجازه دهید نمودارهای این تحلیل قیمت LRC و پیش‌بینی قیمت LRC را ببینیم.

وضعیت فعلی بازار لوپرینگ (LRC)

در زمان نوشتن این تحلیل قیمت Loopring، LRC با 1.25 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 1,233,037,190 دلار معامله می شود. قیمت LRC در 24 ساعت گذشته 19.13 درصد کاهش یافته است.

در حال حاضر، برترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای LRC عبارتند از Binance، Mandala Exchange، OKEx، FTX و CoinTiger. حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی LRC و آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) برای سال 2021 ادامه دهیم.

تحلیل قیمت لوپرینگ (LRC) 2021

در حال حاضر، LRC جایگاه 79 را در کوین مارکت کپ دارد . اما آیا آخرین ارتقاء، توسعه و تغییرات در بلاک چین LRC به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت LRC ادامه دهیم.

نمودار LRC/USDT که الگوی مثلث متقارن را نشان می دهد (منبع: TradingView )

در نمودار فریم زمانی ساعتی نشان داده شده در بالا، می‌توانیم الگوی مثلث متقارن را ببینیم. این الگو دوره تثبیت را نشان می دهد که ممکن است منجر به شکست یا شکست قیمت شود. در آینده قابل پیش‌بینی، می‌توان گفت که LRC شانس بیشتری برای صعود به نسبت نزولی دارد.

شاخص قدرت نسبی LRC (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) بالای 76.49 است، به این معنی که LRC در وضعیت خرید بیش از حد است. با این کار، معامله گران باید در هنگام معامله محتاط باشند و از ضررهای بیشتر دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) LRC نیز قبل از این که به آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) بپردازیم نگاهی بیندازیم.

LRC SMA 30 روزه و EMA 50 روزه (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021، قیمت LRC شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، LRC در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) در سال 2021

در حال حاضر، Loopring جایگاه دوازدهم را در کوین مارکت کپ دارد. آیا عملکرد بازار برای لوپرینگ برای حفظ موقعیت صعودی خود در سال 2021 کافی است؟ آیا از دانستن نتایج هیجان زده هستید؟ خب منتظر چی هستیم؟ بیایید در این پیش بینی قیمت لوپرینگ و آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) در سال 2021 به انتهای آن برسیم.

LRC / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

در سناریوی کوتاه‌مدت تا میان‌مدت برای پیش‌بینی قیمت Loopring در سال 2021، Loopring باید از سطح اصلاحی 2.51 دلار عبور کند. برای انجام این کار، باید پشتیبانی بیشتری در سطح Fib در 1.75 دلار ایجاد کند. در غیر این صورت، خرس ها ممکن است دست برتر را به دست آورند و Loopring را به قلمرو خود بکشند.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت Loopring و آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) ما در سال 2021 صعودی است. حتی بیشتر، احتمال بالایی برای رسیدن به بالاترین رکورد جدید در سال جاری دارد. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که از تعدادی مقاومت های روانی عبور کند.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) در سال 2022

آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) اگر این روند صعودی ادامه یابد تا پایان سال 2022 به 4.5 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 5 دلار را نشان خواهد داد. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. در آینده، مشارکت ها و پیشرفت هایی که به 4.5 دلار می رسد، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) در سال 2023

قیمت Loopring می تواند حتی در ارتفاعات زیادی حرکت کند، اما به 10 دلار می رسد. علاوه بر این، این تنها در صورتی امکان پذیر است که بازار روند صعودی خود را حفظ کند. علاوه بر این، تنها در صورتی که رمزارز Loopring از سطح مقاومت روانی عبور کند.

پیش بینی قیمت (Loopring (LRC در سال 2024

طبق آخرین به روز رسانی ها، پیشرفت ها، پیش بینی قیمت Loopring و پیش بینی پروژه های جدید پلت فرم. علاوه بر این، این ممکن است قیمت Loopring را در بازار کریپتو افزایش دهد و بهترین سرمایه گذاری خواهد بود زیرا قیمت می تواند به حدود 25 دلار برسد تا آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) تحت تاثیری عوامل مثبتی قرار گیرد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) در سال 2025

آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) در چهار سال آینده می تواند تا 40 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای Loopring چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می‌دهد که Loopring طبق پیش‌بینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) چگونه خواهد بود؟

Loopring آینده درخشانی در سال 2021 پیش رو دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم LRC و همچنین در بازار کلی ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن LRC به اوج های جدیدی باشیم.

پیش بینی قیمت LRC صعودی در سال 2021 1 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که LRC سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 باشد، ممکن است حتی به ATH جدید خود برسد، همراه با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم.

نظر شما درباره آینده لوپرینگ (LRC) و پیش بینی قیمت Loopring چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

چگونه توکن های LRC بخریم؟
کاربران می توانند توکن های LRC را با خرید آنها از صرافی های ارزهای دیجیتال مانند Binance، OKEx، Huobi Global، CoinTiger و FTX دریافت کنند.

آیا LRC از ATH فعلی خود پیشی خواهد گرفت؟
LRC سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 است. با این حال، LRC در سال جاری امکان دستیابی به ارتفاعات جدید را دارد.

آیا LRC می تواند به زودی به 3 دلار برسد؟
بله، این احتمال وجود دارد که LRC طبق روند صعودی فعلی در آینده نزدیک به 3 دلار برسد.

آینده ارز دیجیتال لوپرینگ (LRC) از 2022 تا 2025

انتظار می رود قیمت Loopring (LRC) تا سال 2022 به 5 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت Loopring (LRC) تا سال 2023 به 10 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت Loopring (LRC) تا سال 2024 به 25 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت Loopring (LRC) تا سال 2025 به 40 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۷ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا