اخبار

مارک موبیوس، سرمایه گذار افسانه ای، بیت کوین را تا 10 هزار دلار سقوط پیش بینی می کند

مارک موبیوس، سرمایه گذار کهنه کار بازارهای نوظهور نسبت به خرید بیت کوین هشدار داده است.

در مصاحبه اخیر با فایننشال نیوز ، مارک موبیوس، مدیر صندوق سرمایه گذاری در بازارهای نوظهور، پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین ممکن است تا سطح 10000 دلار سقوط کند.

موبیوس گفت که با وجود افزایش کمک‌های اخیر، بحران ارزهای دیجیتال به پایان نرسیده است.

اوایل امروز، بزرگترین ارز دیجیتال پس از سقوط به 25401 دلار به بالاترین حد روزانه 30960 دلار در صرافی بیت استمپ رسید که پایین ترین سطح از دسامبر 2020 است.

ترا یک رویداد قوی سیاه بود که فشار فروش شدیدی را بر بازار وارد کرد. در حالی که توکن LUNA به صفر رسید، بازار تا حدی از سرایت اولیه بهبود یافت.

آن دسته از معامله گرانی که در اصلاحات اخیر بیت کوین موفق شدند در کمتر از یک روز به سودهای چشمگیر بیش از 20 درصدی دست پیدا کنند.

با این حال، موبیوس نسبت به خرید نزولی در بازار نزولی هشدار داد. این سرمایه گذار افسانه ای معتقد است که معامله گران در نهایت یک چاقوی در حال سقوط را می گیرند.

این سرمایه گذار کهنه کار بازارهای نوظهور می گوید که بیت کوین فقط با قیمت 20000 دلار خرید می شود. او انتظار دارد زمانی که ارز دیجیتال برتر به سطح فوق الذکر بازگردد، یک جهش کوتاه مدت رخ دهد. موبیوس معتقد نیست که هیچ نوع بهبودی پایدار باشد.

نوامبر گذشته، این سرمایه‌گذار آلمانی متولد آمریکا به درستی پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین تنها چند روز قبل از رسیدن این ارز دیجیتال به بالاترین حد خود یعنی 69044 دلار ، «در مشکل واقعی» قرار خواهد گرفت.

بزرگترین ارز دیجیتال در حال حاضر 55.38 درصد نسبت به اوج اخیر خود کاهش یافته است.

در گذشته، موبیوس می‌گفت که بازار ارزهای دیجیتال مانند «یک عملیات کازینو» است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید