اخبار ارزهای دیجیتال

شرکت های بزرگ سرمایه گذاری خطرپذیر آماده سرمایه گذاری 900 میلیون دلاری در صنعت ارزهای دیجیتال

کهنه کار صنعت آماده جذب سرمایه های بیشتر به صنعت دارایی های دیجیتال است.

شریک عمومی Andressen هوروویتس، کتی Haun، یک هدف افزایش حداقل 900 میلیون دلاری برای متعددی تعیین کرده است. این موضوع را FT گزارش کرده است.

900 میلیون دلار بین دو صندوق مختلف تقسیم خواهد شد. صندوق اول از 300 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در استارت آپ های ارزهای دیجیتال استفاده خواهد کرد. بخش دیگری از وجوه جمع آوری شده برای سرمایه گذاری در شرکت های بزرگتر یا دارایی های دیجیتالی که قبلاً جایگاه خود را در بازار پیدا کرده اند استفاده می شود.

منابع فایننشال تایمز اظهار داشتند که صندوق های جدید در حال برنامه ریزی برای تعیین اهداف و امیدهای بالا از همان ابتدا برای برآوردن تقاضای قوی سرمایه گذاران خصوصی ثروتمند و سایر صندوق ها هستند. علاوه بر این، هاون قصد دارد از هفته آینده با موسسات مالی ارتباط برقرار کند.

بازنگری پیشنهادی برای جمع‌آوری کمک‌های مالی به یک خروجی برای جریان‌های ورودی منابع مالی آینده برای پروژه‌های اولیه در بازار تبدیل خواهد شد. تعداد رمزنگاری شروع یو پی اس به تدریج از آغاز 2021 افزایش یافته است و هنوز هم در نزد سرمایه گذاران و سرمایه گذاران خصوصی که مایل به خود را در معرض خطر بیشتری هستند باقی مانده است.

سایر صندوق‌های سرمایه‌ای مانند پارادایم به رهبری مت هوانگ و فرد ارسام، بنیانگذار کوین‌بیس، ۲.۵ میلیارد دلار برای یک صندوق مخاطره‌آمیز ارزهای دیجیتال در نوامبر جمع‌آوری کردند. این رویداد جمع آوری کمک های مالی بزرگترین صندوق ارز دیجیتالی است که تا کنون جمع آوری شده است. صندوق هوانگ و اهرسام پنج ماه پس از صندوق دارایی دیجیتال 2.2 میلیارد دلاری اندرسن شروع به کار کرد.

در حالی که تاسیس جدید Haun به عنوان بزرگترین صندوق در صنعت جایگاه اول را نخواهد داشت، اما همچنان یکی از بزرگترین صندوق های مربوط به ارزهای دیجیتال در بازار محسوب می شود. شرکت جدید با نام “KRH” عرضه خواهد شد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا