اخبار

کوکوین به ادعای قفل شدن وجوه کاربران پاسخ می دهد

یک تیم نماینده کوکوین گفت که آنها در حال حاضر با کاربران برای حل موارد گزارش شده در ردیت در ارتباط هستند.

صرافی رمزارز کوکوین به ادعاهایی که در پلتفرم رسانه اجتماعی ردیت مبنی بر عدم توانایی کاربران برای برداشت وجوه خود از صرافی وجود دارد، پاسخ داده است.

در 21 فوریه، کاربران ردیت شروع به ارسال ادعاهایی در سابردیت کوکوین کردند مبنی بر اینکه نمی توانند وجوه خود را از صرافی برداشت کنند. یکی از ردیتور پست کرد که آنها قبلاً به مدت چهار ماه از دسترسی به وجوه خود محروم شده اند. کاربر ادعا کرد که قبلاً تمام اطلاعاتی را که کوکوین درخواست کرده بود ارائه کرده است اما هنوز هیچ اقدامی از صرافی دریافت نکرده است.

کاربر ادعا می کند که از حساب کوکوین خود قفل شده است. منبع: ردیت

ردیتور دیگری به اشتراک گذاشت که حساب آنها به مدت دو ماه مسدود شده است. کاربر ادعا می‌کند که کوکوین با برخی «ادعاهای جدی» به آن‌ها پاسخ داد و گفت که گزارشی مبنی بر دست داشتن این حساب در جرایم خاصی مانند کلاهبرداری، سرقت توکن‌ها یا حملات هکرها با شواهد کافی دریافت کرده است. با این حال، کاربر ردیت ادعا می کند که هیچ جزئیاتی از صرافی دریافت نکرده است.

علاوه بر این، یکی از کاربران پست کرد که 30000 دلار از توکن های مونرو آنها توسط صرافی مسدود شده است. در همین حال، یکی دیگر از اعضای انجمن گزارش داد که با وجود داشتن یک حساب تایید شده با سال ها استفاده، قابلیت های برداشت آنها مسدود شده است.

گزارش‌های ردیت باعث ایجاد بحث‌هایی در میان کاربران و گمانه‌زنی‌هایی در مورد دلایل این گزارش‌ها شد. برخی فکر می‌کردند که این مشکل ممکن است با پیاده‌سازی «مشتری خود را بشناسید» (KYC) مرتبط باشد، در حالی که برخی دیگر به کاربران هشدار دادند که برای جلوگیری از مشکلات احتمالی با دارایی‌های دیجیتال خود، «خروج» کنند.

با این حال، تیم کوکوین به کاربران اطمینان داد که در حال تلاش برای حل مشکلات گزارش شده در سابردیت هستند. ادن گائو، همکار جهانی روابط عمومی و برندسازی کوکوین، به کوین تلگراف گفت که برای هر چهار مورد ارسال شده در ردیت، ناظران آنها از قبل با کاربران در ارتباط هستند تا مشکلات آنها را حل کنند. گائو توضیح داد که آنها گفتگو را ادامه خواهند داد و برای همه موارد راه حل ارائه خواهند کرد. نماینده کوکوین افزود:

“لطفاً توجه داشته باشید که کوکوین حساب‌های کاربری را مسدود نمی‌کند و کاربران را از دفع دارایی‌های خود منع نمی‌کند. برای افزایش امنیت کاربر، کوکوین یک سیستم کنترل ریسک جامع را پیاده‌سازی می‌کند و به‌طور داوطلبانه با مقامات یا سازمان‌های مجری قانون در سراسر جهان همکاری می‌کند تا عملکرد ما را بهبود بخشد.

نماینده کوکوین همچنین اشاره کرد که از آنجایی که صرافی آنها 31 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد، برخی از کاربران “ممکن است با اختلالاتی روبرو شوند.” با این حال، گائو به جامعه اطمینان داد که اعضای پشتیبانی را در پلتفرم‌های عمومی مانند X (توئیتر سابق)، تلگرام، ردیت و دیگران تعیین کرده‌اند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا