اخبار

کارآموز برای گنسلر؟ دوره های کارآموزی دانشگاه SEC از 15 دلار در ساعت شروع می شود

SEC برای دوره های کارآموزی کالج از 15.09 دلار در ساعت استخدام می کند، که کمتر از حداقل دستمزد در واشنگتن دی سی، جایی که دفتر مرکزی تنظیم کننده است، میباشد.

دانشجویان کالج که مایل به کارآموزی برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هستند خوش شانس هستند – تنظیم کننده برنامه های کاربردی را برای برنامه Scholars خود برای پاییز 2023 باز کرده است.

SEC به دنبال “کارآموزان دانشجو” برای برنامه های تجاری و قانونی خود است، با برنامه تجاری بین 15.09 تا 28.83 دلار در ساعت برای دوره کارآموزی در مقر اصلی واشنگتن دی سی.

پایین ترین محدوده نرخ ارسال شده برای برنامه تجاری کمتر از حداقل دستمزد فعلی واشنگتن دی سی 16.10 دلار است.

با این حال، به طور معمول، اکثر شرکت‌ها در ایالات متحده از نظر قانونی موظف به پرداخت حقوق کارورز نیستند ، در صورتی که رابطه شغلی مطابق با “آزمون ذینفع اولیه” تعیین شده در قانون استانداردهای کار منصفانه باشد.

برنامه حقوقی SEC همچنین هزینه های سخاوتمندانه تری را پرداخت می کند، با نرخ هایی که برای دفتر منطقه ای و واشنگتن دی سی آن بین 23.47 تا 35.27 دلار در ساعت تبلیغ می شود.

هدف برنامه‌ها در حال حاضر دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد برای شرکت در دوره‌های کارآموزی 10 هفته‌ای که از 28 اوت آغاز می‌شود و در 3 نوامبر به پایان می‌رسد، هستند.

بر اساس آگهی های شغلی، هر دو برنامه در سایر ایالت های ایالات متحده برای دفاتر منطقه ای تنظیم کننده در مکان هایی مانند کالیفرنیا، کلرادو، فلوریدا و جورجیا باز هستند.

جزئیات درخواست برای موقعیت دانشجویی کارآموز به عنوان بخشی از برنامه تجاری. منبع: USAJOBS

به عنوان بخشی از درخواست، علاقه مندان ملزم به انتخاب کمترین درجه حقوقی هستند که مایل به پذیرش برای این موقعیت هستند.

در این پست آمده است که SEC به دنبال کسانی است که بلاک چین، فناوری دفتر کل توزیع شده ، علوم کامپیوتر یا امنیت سایبری – در میان رشته‌های دیگر مطالعاتی را مطالعه می‌کنند.

در ماه می سال گذشته، SEC واحد سایبری خود را نزدیک به 50٪ گسترش داد. این واحد شامل بخش‌های «دارایی‌های رمزنگاری» و «سایبری» است که بخش‌ها را نادیده می‌گیرند و به تصمیم‌گیری برای پیگیری اقدامات اجرایی کمک می‌کنند.

علاقه مندان به دوره کارآموزی تا 3 آوریل فرصت دارند درخواست خود را ارسال کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا