اخبار

شرکت بینش Arcane Research فهرستی از پیش بینی های 2022 را تهیه می کند

شرکت بینش رمزنگاری Arcane Research گزارش جدیدی با فهرستی از پیش‌بینی‌های ارز دیجیتال در سال آینده منتشر کرده است.

در یک به‌روزرسانی هفتگی، Arcane رویدادهای مهم سال 2021 را خلاصه می‌کند و ابتدا اشاره می‌کند که علیرغم برآورده نشدن برخی از انتظارات خوش‌بینانه‌تر، بیت کوین همچنان توانسته عملکرد بسیار خوبی از طلا و S&P 500 داشته باشد.

Arcane همچنین می‌گوید که بیت کوین نقش خود را به عنوان یک محافظ تورم ایفا می‌کند، در حالی که می‌تواند یک دارایی ریسک‌پذیر باشد که به اظهارات فدرال رزرو واکنش نشان می‌دهد.

تورم در طول سال بالا بوده است و به طور کلی، بیت کوین ثابت کرده است که یک محافظ تورم خوب است. با این وجود، بیت کوین همچنین ثابت کرده است که نسبت به اظهارات جنگ طلبانه FED و ترس در بازارهای مالی گسترده حساس است. در این رابطه، بیت کوین مانند یک دارایی ریسک پذیر رفتار کرده است.

با این حال، در حالی که بیت‌کوین در کوتاه‌مدت ویژگی‌های ریسک‌پذیری را نشان می‌دهد، شکی نیست که بانک‌های مرکزی و سیاستمداران در سراسر جهان برای کاهش تورم فزاینده بدون آسیب‌رسانی به اقتصاد، کار بسیار سختی خواهند داشت.

با حرکت به سال 2022، Arcane پیش بینی می کند که بیت کوین دوباره از S&P 500 بهتر عمل خواهد کرد، اما همچنان به VIX مرتبط است.

“ریسک در tradfi غالب خواهد شد، شوک در tradfi -> شوک در bitfi”

در حالی که به سه ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار نگاه می کند، Arcane خاطرنشان می کند که بایننس کوین (BNB) کیک را به اندازه عملکرد سالانه می برد و اتریوم را تحت الشعاع قرار می دهد که بیت کوین را تحت الشعاع قرار داد. سال آینده، Arcane پیش‌بینی می‌کند که Cardano (ADA) و XRP از نظر ارزش بازار از ده دارایی برتر ارزهای دیجیتال خارج می‌شوند.

برای چند چیز، شرکت معتقد است که آنچه بوده است دوباره خواهد بود. به عنوان مثال، این شرکت با بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال که معتقدند «تغییر» در سال آینده اتفاق خواهد افتاد، پیش بینی های مشابهی ندارد. Arcane پیش بینی می کند که اتریوم به عملکرد بهتر از بیت کوین (BTC) ادامه خواهد داد، اما نمی تواند از نظر ارزش بازار از آن پیشی بگیرد. همچنین می‌گوید با عملکرد بهتر اتریوم از بیت‌کوین، شبکه‌های لایه 1 به عملکرد بهتر از اتریوم ادامه خواهند داد.

ما انتظار داریم که این روند در سال آینده ادامه یابد زیرا این پلتفرم‌های قرارداد هوشمند دیگر همچنان به ربودن سهم بازار از اتریوم از نظر کاربران و میزان سرمایه ذخیره‌شده در شبکه ادامه می‌دهند. این شبکه ها دارای اکوسیستم های پر رونق و رشد سریعی هستند که به طور مداوم عملکرد قیمت توکن های بومی خود را هدایت می کنند.

یکی دیگر از پیش بینی های اصلی که Arcane در گزارش خود انجام می دهد، پایان میم کوین ها است. در حالی که عملکرد قیمتی DOGE و SHIB چیزی کمتر از دیدنی نبوده است، این شرکت می‌گوید که سکه‌های میم در ابهام محو خواهند شد و در نهایت به یک «یادگار تاریخی» ۲۰۲۱ تبدیل خواهند شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا