اخبار ارزهای دیجیتال

هش‌کی هنگ کنگ پس از دور سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری به وضعیت تک شاخ رسید

هش‌کی گفت که این وجوه برای بازوهای تجاری خود از جمله مدیریت دارایی، سرویس اعتبار سنجی گره، سرویس توکن سازی و بازوی ترویج وب 3 اختصاص خواهد یافت.

صرافی رمزارز مستقر در هنگ کنگ، هش‌کی، اکنون پس از جمع آوری نزدیک به 100 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A با ارزش پیش از پول بیش از 1.2 میلیارد دلار، به وضعیت به اصطلاح “یونیک شاخ” رسیده است.

در اطلاعیه 16 ژانویه، هش‌کی گفت که دور تأمین مالی شامل «سرمایه گذاران نهادی برجسته» و «موسسات پیشرو وب 3» بود، اما هویت آنها را فاش نکرد.

ارزیابی ادعایی قبل از پول آن را در وضعیت “یونیک شاخ” قرار می دهد، اصطلاحی که در صنعت سرمایه گذاری خطرپذیر برای توصیف استارتاپی به ارزش بیش از 1 میلیارد دلار استفاده می شود.

این صرافی گفت که این وجوه برای بازوهای تجاری آن، که شامل مدیریت دارایی ، سرویس اعتبارسنجی گره بلاک چین، سرویس توکن سازی و بازوی جوجه کشی وب 3 است، اختصاص می یابد.

در همین حال، بلومبرگ در گزارش 16 ژانویه به نقل از افراد آشنا به این موضوع به نام OKX Ventures، بازوی سرمایه گذاری صرافی ارز دیجیتال OKX ، به عنوان یکی از سرمایه گذاران اصلی اشاره کرد. هش‌کی از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری کرد.

در ماه مه، بلومبرگ گزارش داد که افراد آشنا به این موضوع گفتند که HashKey در حال مذاکره برای جمع آوری 200 میلیون دلار با ارزش بیش از 1 میلیارد دلار است.

در ماه آگوست، هش‌کی به یک صرافی دارای مجوز از طریق کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) در میان فشارهای منطقه برای جذب مشاغل ارز دیجیتال تبدیل شد. این یکی از دو صرافی در کنار OSL است که می تواند به سرمایه گذاران خرده هنگ کنگ خدمت کند.

SFC و اداره پولی هنگ کنگ (HKMA) راه را برای اجازه دادن به وجوه قابل معامله در مبادلات ارز دیجیتال (ETF) باز کرده اند. مدیر عامل هش‌کی، لیویو ونگ، در مصاحبه ای که در 10 ژانویه منتشر شد، به رسانه چینی Caixin گفت که 10 شرکت به دنبال راه اندازی ETF های نقطه ای هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا