اخبار

طلبکاران جنسیس شکایتی علیه بری سیلبرت و DCG ارائه می کنند

در میان شرکت جنسیس که اولین جلسات ورشکستگی خود را سپری می کند، گروهی از طلبکاران این شرکت را با یک شکایت دسته جمعی جدید سیلی زده اند.

شرکت مشکل دار ارزهای دیجیتال دیجیتال کرنسی (DCG) با مشکلات حقوقی بیشتری مواجه است زیرا شرکت تابعه آن جنسیس کپیتال با یک شکایت دسته جمعی جدید مواجه شد.

گروهی از طلبکاران جنسیس یک شکایت دسته‌بندی اوراق بهادار (SCA) علیه DCG و موسس و مدیر عامل آن، بری سیلبرت، به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار فدرال تنظیم کردند.

این شکایت توسط شرکت حقوقی Silver Golub & Teitell (SGT) مستقر در کانکتیکات به نمایندگی از افراد و نهادهایی که قراردادهای وام دارایی دیجیتال را با جنسیس منعقد کرده اند، تنظیم شده است. این شرکت حقوقی به دلیل رسیدگی به شکایات بزرگ صنعت، از جمله یک شکایت دسته جمعی که علیه کوین بیس در مارس 2022 ارائه شد، شناخته شده است.

شکایت جدید علیه DCG و بری سیلبرت ادعا می کند که جنسیس با اجرای قراردادهای وام دهی شامل اوراق بهادار بدون واجد شرایط بودن برای معافیت از ثبت تحت قوانین اوراق بهادار فدرال، در ارائه اوراق بهادار ثبت نشده در نقض قوانین اوراق بهادار شرکت کرده است.

این شکایت همچنین ادعا می کند که جنسیس از طریق طرحی برای کلاهبرداری از وام دهندگان دارایی دیجیتال بالقوه و موجود با اظهارات نادرست و گمراه کننده، مرتکب کلاهبرداری از اوراق بهادار شده است. به گفته شاکیان، جنسیس عمداً وضعیت مالی جنسیس را نادرست معرفی کرده است، و این نقض بخش 10 (ب) قانون بورس اوراق بهادار ایالات متحده است.

وکلای SGT خاطرنشان کردند: «بر اساس این شکایت، طرح کلاهبرداری به منظور ترغیب وام دهندگان دارایی دیجیتال بالقوه برای وام دادن دارایی های دیجیتال به جنسیس گلوبال کپیتال و جلوگیری از وام دهندگان موجود از بازخرید دارایی های دیجیتال خود انجام شد.

DCG که در سال 2015 تأسیس شد، یک شرکت رمزنگاری مستقر در کانکتیکات است که به عنوان شرکت مادر چندین دارایی دیجیتال و زیرمجموعه‌های متمرکز بر بلاک چین، از جمله جنسیس، مدیر دارایی دیجیتال گری اسکیل، شرکت استخراج کریپتو Foundry و رسانه ارز دیجیتال کوین‌دسک فعالیت می‌کند. مدیر عامل فعلی DCG، بری سیلبرت، کنترل کننده 40 درصد سهام شرکت را در اختیار دارد و همچنین به عنوان رئیس هیئت مدیره آن فعالیت می کند.

این خبر در حالی منتشر می شود که جنسیس اولین جلسات ورشکستگی خود را در 23 ژانویه پس از اعلام ورشکستگی شرکت در 19 ژانویه برگزار می کند. پرونده ورشکستگی چند ماه پس از توقف برداشت جنسیس در 16 نوامبر انجام شد زیرا نتوانست به درخواست های بازخرید پاسخ دهد.

جمینی، یک پلتفرم تجارت رمزنگاری که توسط برادران وینکلواس تأسیس شده است، یکی از بزرگترین طلبکاران جنسیس است که طبق گزارش ها، این شرکت 900 میلیون دلار به مشتریان جمینی بدهکار است . در 20 ژانویه، کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، در توییتر اعلام کرد که این شرکت در حال آماده شدن برای اقدام قانونی مستقیم علیه DCG، سیلبرت و “سایر افرادی که مسئولیت کلاهبرداری را دارند.”

به نظر می رسد مشخص نیست که آیا جمینی بخشی از شکایتی است که توسط SGT ارائه شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا