اخبار ارزهای دیجیتال

گروه گیت پلت فرم جدید تجارت دارایی مجازی را در هنگ کنگ راه اندازی کرد

از 23 می، کاربران می توانند دارایی های مجازی را واریز و برداشت کنند و در فعالیت های معاملاتی لحظه ای شرکت کنند.

ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی Gate Group، شرکتی که پشت صرافی Gate.io قرار دارد، جدیدترین پلتفرم تجارت دارایی مجازی خود را در هنگ کنگ معرفی کرده است.

پلتفرم Gate.HK خدمات ثبت نام و معاملاتی را از 23 می آغاز کرد. کاربران اکنون می توانند دارایی های مجازی را واریز و برداشت کنند و همچنین در معاملات نقدی ارزهای دیجیتال مختلف مانند بیت کوین شرکت کنند.

گروه گیت در نظر دارد قابلیت های Gate.HK را گسترش دهد و قصد دارد خدمات بیشتری را معرفی کند که مجموعه گسترده تری از گزینه های معاملاتی را در اختیار کاربران قرار دهد. هر محصول و خدمات جدید برای پاسخگویی به نیازهای خاص کاربران و در عین حال رعایت الزامات نظارتی در هنگ کنگ طراحی خواهد شد.

در فوریه، Gate.io پس از اختصاص 50 میلیون دلار هنگ کنگ (6.4 میلیون دلار) از سوی دولت محلی به عنوان بخشی از بودجه 2023-2024 شهر، Gate.io اعلام کرد که قصد دارد در هنگ کنگ حضور داشته باشد.

در 23 می، کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) قصد خود را برای اجازه دادن به پلتفرم‌های دارای مجوز برای تامین سرمایه‌گذاران خرد اعلام کرد . رگولاتور اعلام کرد که اپراتورهای پلت فرم معاملات دارایی مجازی که مایل به رعایت دستورالعمل های پیشنهادی هستند می توانند برای مجوز اقدام کنند. این دستورالعمل‌ها جنبه‌های مختلفی از جمله الزامات ایمنی نگهداری دارایی، استانداردهای امنیت سایبری و تفکیک دارایی‌های مشتری را در بر می‌گیرد.

در این اطلاعیه، SFC همچنین قصد خود را برای اعمال چندین اقدام قوی برای محافظت از سرمایه گذاران خرد ابراز کرد. این اقدامات شامل حکمرانی مؤثر، ارزیابی‌های شایستگی در مرحله ورود، بررسی دقیق ویژگی‌های نشانه، الزامات پذیرش و شیوه‌های افشای شفاف است.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا