پیش بینی قیمت

بررسی آینده ارز دیجیتال FTX Token + پیش بینی قیمت FTT

این مقاله آینده ارز دیجیتال FTX Token (اف تی ایکس توکن) و پیش بینی قیمت FTT تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی است. در زیر ، معیارهای کلیدی را که هنگام تجزیه و تحلیل و پیش بینی قیمت FTX Token (FTT) در نظر گرفته ایم ، مشاهده خواهید کرد.

در چند روز گذشته ، به نظر می رسد بازار رمزنگاری به سرعت در حال بهبود است. علاوه بر این ، پس از افت قیمت در دو ماه گذشته ، بازار ارزهای دیجیتال به طور پیوسته افزایش می یابد. در حال حاضر ، به نظر می رسد صنعت دارایی های رمزنگاری شده دوباره صعود خواهد کرد.

آیا FTX Token (FTT) نوسان قیمت یکسانی را تجربه می کند؟ ما به زودی در این مقاله تحلیل قیمت اف تی ایکس توکن و آینده ارز دیجیتال FTX Token در 2021 خواهیم پرداخت.

FTX Token (FTT) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز دیجیتال FTX Token بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

FTX Token (FTT) رمز رمز بومی پلتفرم معاملات دارایی های دیجیتال دارایی FTX است که در 8 مه 2019 راه اندازی شد. علاوه بر این ، تیم پشت FTX تعداد کمی از بزرگترین معامله گران رمزنگاری در چند سال گذشته تشکیل شده است که با مشکلاتی روبرو شده اند. اکثر مبادلات آتی ارزهای رمزنگاری شده تصمیم گرفتند پلتفرم مخصوص خود را راه اندازی کنند.

علاوه بر این ، FTX بر مزایای استفاده از وثیقه های متمرکز ، جلوگیری از بازپرداخت پول ، و تسویه حساب جهانی استیبل کوین به عنوان دلایل محبوبیت آن تأکید می کند. از نظر پیشگیری از بازپرداخت ، مقدار قابل توجهی از وجوه مشتریان توسط زیان های اجتماعی در سایر مبادلات مشتقه مطالبه شده است. این امر با مدل سه مرحله ای انحلال FTX کاهش می یابد.

در مبادلات آتی ارزهای دیجیتال موجود ، وثیقه بین کیف پول های توکن جداگانه تقسیم می شود. این امر برای معامله گران چالش برانگیز است زیرا مانع از انحلال موقعیت آنها می شود. در مقابل ، مشتقات FTX با استیبل کوین حل می شوند و فقط به یک کیف پول با حاشیه جهانی واحد نیاز دارند.

اکنون که ایده ای در مورد FTX Token داریم ، آیا فکر می کنید FTT در سال 2021 ارز رمزنگاری سودآوری خواهد داشت ؟ با ما همراه باشید و اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت FTT و پیش بینی قیمت FTT بررسی کنیم .

وضعیت فعلی بازار FTX Token (FTT)

هنگام نوشتن این تجزیه و تحلیل قیمت FTX Token ، FTT با حجم معاملات 24 ساعته 155،491،117 دلار 65 دلار معامله می شود. قیمت FTT در 24 ساعت گذشته 9.30 درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این ، FTT دارای منبع گردش فعلی 120،361،225.22 FTT است. در حال حاضر ، برترین پلتفرم های معاملات دارایی دیجیتال برای FTT Binance ، Huobi Global ، KuCoin ، FTX و Mandala Exchange هستند.

اکنون ، بیایید به بخش بعدی این تجزیه و تحلیل فنی FTT و آینده ارز دیجیتال FTX Token برای سال 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت FTX Token (FTT)

اخیراً ، FTT سی و یکمین موقعیت را در CoinGecko گرفت . اما آیا تحولات اخیر ، ارتقاء و تغییرات در بلاک چین به افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت FTT و آینده ارز دیجیتال FTX Token برویم.

نمودار FTT/USDT نمایش الگوی مثلث متقارن (منبع: TradingView )

در نمودار بازه زمانی روزانه نشان داده شده در بالا ، می توانیم الگوی مثلث متقارن را مشاهده کنیم. این الگو دوره ادغام را نشان می دهد که ممکن است منجر به شکست یا شکست قیمت شود. در آینده قابل پیش بینی ، می توان گفت که FTT شانس بیشتری برای صعودی نسبت به نزولی دارد.

FTX Token Relative Strength Index (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 51.67، به این معنی که FTT که نه اشباع خرید و نه دولت اشباع فروش است. علاوه بر این ، این نشان می دهد که معامله گران و سرمایه گذاران رمز ارز می توانند معامله کنند ، با این حال ، این امر سرمایه گذاران رمزنگاری را وادار می کند که نگران هیچ گونه تغییر عمده قیمت نباشند.

آینده ارز دیجیتال FTX Token تا کجا خواهد بود؟

علاوه بر این ، معامله گران رمزنگاری باید با احتیاط معامله کنند و تحت تأثیر هیاهوی بازار ارزهای رمزنگاری قرار نگیرند. با توجه به این موضوع ، معامله گران ارزهای رمزنگاری شده باید مراقب باشند تا از ضررهای غیرمنتظره به دلیل نوسانات شدید بازار رمزنگاری جلوگیری کنند.

اجازه دهید به میانگین متحرک نمایی (EMA) و میانگین متحرک ساده (SMA) FTX Token نیز نگاهی بیندازیم.

FTX Token SMA 30 روزه و EMA 50 روزه (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021 ، قیمت FTT شاهد حرکتهای صعودی بسیاری بوده است که بیشتر از حرکت قبلی است. به علاوه ، اینها بلافاصله با تجمیع ، نوسانات و اصلاحات دنبال می شود. با توجه به این موضوع ، FTT در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

پیش بینی قیمت FTT و آینده ارز دیجیتال FTX Token در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که FTT در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. علاوه بر این ، قیمت FTT روند صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه یابد ، FTT ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و سطح مقاومت 98.78 دلار خود را پشت سر بگذارد و حتی بالاتر از آن به 100 دلار برسد تا آینده ارز دیجیتال FTX Token را تحت تاثیر مثبتی قرار دهد.

نمودار پیش بینی قیمت FTT/USDT (منبع: TradingView )

برعکس ، اگر سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال رجوع کنند ، خرس ها ممکن است تسلط پیدا کرده و FTT را از موقعیت صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر ، قیمت FTT ممکن است به تقریبا 51.78 دلار کاهش یابد ، که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال ، آینده ارز دیجیتال FTX Token و پیش بینی بلند مدت قیمت FTT ما در سال 2021 صعودی است. این امکان بالایی برای رسیدن به ارتفاعات جدید دارد. با این حال ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

پیش بینی قیمت FTT و آینده ارز دیجیتال FTX Token در سال 2022

آینده ارز دیجیتال FTX Token اگر این روند صعودی ادامه یابد تا پایان سال 2022 به 150 دلار می رسد. علاوه بر این ، نیمه اول 2022 رشد سریع تا 200 دلار را نشان می دهد. سپس این صعود کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با توجه به آینده ، مشارکت ها و پیشرفت های 150 دلاری ، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است ، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

پیش بینی قیمت FTT و آینده ارز دیجیتال FTX Token در سال 2023

اگر FTT سطح پشتیبانی حدود 200-MA ، میانگین متحرک بلند مدت را داشته باشد ، خریداران زمان و ثبات کافی برای ساختن مأموریت حمله بعدی در سطح حیاتی با 350 دلار را خواهند داشت ، که باعث می شود سقوط نکند ، اما به طور مداوم بازی کند.

آینده ارز اف تی ایکس توکن در سال 2024

طبق آخرین به روزرسانی ها ، پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت FTT و پیش بینی پروژه های جدید این پلتفرم ، سرمایه گذاران FTT می توانند در سال 2024 انتظار مشارکت ها و ادغام های زیادی را داشته باشند تا آینده ارز دیجیتال FTX Token را روشن کند. علاوه بر این ، این ممکن است قیمت FTT را در بازار رمزنگاری افزایش دهد. بهترین سرمایه گذاری است زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 500 دلار برسد.

پیش بینی قیمت FTT و آینده ارز دیجیتال FTX Token در سال 2025

آینده ارز دیجیتال FTX Token در چهار سال آینده می تواند تا 750 دلار افزایش یابد. با این حال ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای FTT بسیار دشوار باشد زیرا اهداف قیمت متوسط ​​، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص می شود. این نشان می دهد که FTT احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده طبق پیش بینی دارد.

نتیجه گیری

به نظر می رسد FTT در سال 2021 آینده ای عالی در پیش دارد. با تحولات مداوم که در داخل اکوسیستم FTT و بازار کلی رمزنگاری اتفاق می افتد ، ممکن است شاهد باشیم FTT به ارتفاعات جدیدی برسد تا آینده ارز دیجیتال FTX Token را تحت تاثیر اتفاقات مثبتی قرار دهد.

در همین حال ، پیش بینی بلند مدت قیمت FTT ما در سال 2021 صعودی است. حتی بیشتر ، FTT صعودی دارای احتمال بالایی برای رسیدن به 98 دلار است. با این حال ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که مقاومت روانی گذشته را بشکند. اگر سرمایه گذاران همچنان در کنار FTT امسال همراه با ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین و اتریوم ، به 150 دلار برسند.

نظر شما درباره پیش بینی قیمت FTT و آینده اف تی ایکس توکن چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگران در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید
عضویت