اخبار

تحلیلگر سابق آرک اینوست بزرگترین اشتباهی که در بازار خرسی مرتکب شده است را فاش می کند

تحلیلگر برتر ارزهای دیجیتال توضیح می‌دهد که چرا انفعال در بازار خرسی و نزولی کریپتو بدترین است.

کریس برنیسک، تحلیلگر ارشد سابق ارزهای دیجیتال در آرک اینوست و شریک فعلی در صندوق سرمایه‌گذاری Placeholder، یک بار دیگر نظرات خود را در مورد فرصت‌های کنونی بازار کریپتو به اشتراک گذاشت. این بار، موضوعی که توسط تحلیلگر مطرح شد، بازگشت سرمایه یک دارایی رمزنگاری با کیفیت خوب بود، در صورتی که بدون توجه به شرایط فعلی بازار خریداری شده بود.

این کارشناس با ارائه یک نسخه ساده از محاسبات، خلاصه کرد که با فرض بازگشت بیشتر بازار کریپتو به مرحله صعودی، هر دارایی ارز دیجیتال مناسب می‌تواند نتیجه 475 درصدی را در یک دوره حداکثر پنج ساله به دست آورد.

برنیسک تاملات خود را با این تز به پایان رساند که بزرگترین زمان‌بندی اشتباه در سرمایه‌گذاری نیست، بلکه عدم فعالیت کامل در بازار ارزهای دیجیتال است . با این وجود، برای هر تز استدلالی وجود دارد و پیروان به سرعت به مشاهدات تحلیلگر پاسخ دادند. با این حال، زمینه مطالعه مهم ترین موضوع سرمایه گذاری های کریپتو را بیشتر گسترش داد.

وضعیت فعلی بازار کریپتو

بازار همچنان به فرسودگی شرکت‌کنندگان ادامه می‌دهد، زیرا به معاملات جانبی خود ادامه می‌دهد، که هم گاوها و هم خرس‌ها را امیدوار می‌کند. بیت کوین در حال حاضر نزدیک به قیمت های مهم 19500 تا 19000 دلار معامله می شود.

در حال حاضر بیش از دو ماه است که ارز دیجیتال اصلی بازار زیر سطح قیمت 23200 دلار بوده است که از لحاظ تاریخی نشان دهنده انتهای چرخه است. بنابراین، شاید معاهده محلی نزدیک است. باید منتظر باز شدن بورس بود و واکنش خریداران را دید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا