اخبار

فدرال رزرو با بلاک چین برای پرداخت های فوری همکاری می کند

Cypherium تنها شرکت بلاک چین است که در حال حاضر در نمایشگاه ارائه دهنده خدمات FedNow نشان داده شده است.

فدرال رزرو ایالات متحده با شروع آزمایش زیرساخت بلاک چین، پروژه پرداخت بی‌درنگ FedNow Service را پیش می‌برد.

روز سه‌شنبه، فدرال رزرو به طور رسمی نمایشگاه ارائه‌دهنده خدمات FedNow را راه‌اندازی کرد، با هدف ارائه طیف وسیعی از خدمات به مؤسسات مالی و کاربران برای کمک به اجرای خدمات FedNow، که در سال 2023 راه اندازی می‌شود.

در زمان راه اندازی، این نمایشگاه شامل بیش از 70 نمایه و ارائه دهنده خدماتی است که از پرداخت های فوری پشتیبانی می کنند، از جمله یک شرکت بلاک چین مستقر در نیویورک، که بر راه حل های پرداخت فوری، قابلیت همکاری بلاک چین و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) متمرکز است. این پلتفرم به دلیل مشارکت در پروژه های بلاک چین ، از جمله همکاری با شهرداری شهر سوژو برای توسعه زیرساخت بلاک چین شهرت دارد.

سایر ارائه دهندگان این نمایشگاه شامل خدماتی مانند BNY Mellon Immediate Payments، Mastercard Track Business Payment Service و ePayments هستند.

اسکای گو، مدیر عامل Cypherium به کوین تلگراف گفت: «ما تنها شرکت بلاک چینی هستیم که تاکنون انتخاب شده است. او همچنین خاطرنشان کرد که فناوری Cypherium قابلیت همکاری با سایر راه‌حل‌های پرداخت را نیز ممکن می‌سازد:

ما یک کیف پول دیجیتالی برای کاربران فراهم خواهیم کرد تا به خدمات FedNow دسترسی داشته باشند و فدناو را قادر می سازد تا با سایر سیستم های پرداخت مانند RTGS، بلاک چین، ارائه دهندگان راه حل های پرداخت و سایرین تعامل داشته باشد.

نیک استانسکو، مدیر بازرگانی FedNow اشاره کرد که مشارکت Cypherium در این پروژه به سازمان‌ها کمک می‌کند تا شرکای مورد نیاز خود را شناسایی کرده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنند تا راه‌حل‌های نهایی مورد نیاز بازار را بسازند.

همانطور که قبلاً توسط کوین تلگراف گزارش شده بود، هیئت فدرال رزرو ایالات متحده رسماً برنامه های خود را برای انتشار FedNow در سال 2019 با هدف نهایی اجازه دادن به بانک های ایالات متحده در هر اندازه برای ارائه پرداخت های بلادرنگ به مشتریان خود تا سال 2023 اعلام کرد.

به غیر از FedNow، Cypherium همچنین از سال 2019 عضو شورای پرداخت سریع‌تر ایالات متحده (FPC) است، سازمانی که هدف آن ارائه یک سیستم پرداخت فراگیر جهانی است. به گفته مدیر عامل Cypherium، تنها دیگر مرتبط با بلاک چینشرکت کننده در FPC شرکت پرداخت بلاک چین ریپل است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا