اخبار

سیگنال معکوس بیت کوین بسیار نادر در زنجیره ظاهر می شود

Entity-Adjusted Dormancy Flow ششمین سیگنال معکوس شده خود را در تاریخ وجود بیت کوین نشان می دهد.

کاهش سریع تصحیح بیت کوین منجر به افزایش نوسانات شده است که نشانه خوبی برای سرمایه گذارانی است که به تحلیل تکنیکال به عنوان روش اصلی معاملات خود متکی هستند. با افزایش نوسانات، شاخص های فنی و زنجیره ای متعدد سیگنال های معکوس بالقوه ای را منتشر کردند. متریک Dormancy Flow نیز یکی از ابزارهایی بود که به بازگشت احتمالی بیت کوین اشاره می کند.

معیار Dormancy Flow به طور خلاصه

Dormancy Flow نسبت سرمایه بازار ارزهای دیجیتال و ارزش Dormancy سالانه است. ارزش Dormancy، تخریب بیت کوین بر حجم آن تقسیم می شود. نابودی بیت کوین حجم سکه های تراکنش شده را با ضرب مقدار هر تراکنش در تعداد روزهایی که از آخرین مصرف آن سکه ها می گذرد منعکس می کند.

خود متریک می تواند برای تعیین اینکه بیت کوین در وضعیت صعودی یا نزولی قرار دارد استفاده می شود. هر زمان که این متریک به مقادیر نزدیک به 200000 برسد، معامله گران انتظار دارند که در بازار معکوس شود.

عملکرد متریک

با توجه به پنج سیگنال آخر ارائه شده توسط متریک، تغییر بیت کوین پس از افت بسیار شدید در جریان سکون رخ داد. چنین تمایلی می‌تواند به کاهش فعالیت شبکه واقعی مرتبط باشد که منعکس کننده رفتار خرج کردن سرمایه‌گذاران بیت‌کوین است .

منبع: توییتر

از آنجایی که مخارج واقعی در شبکه به میزان قابل توجهی کاهش می یابد، فشار فروش کمتر در نظر گرفته می شود و دارایی فرصت های بیشتری برای شروع دوباره رشد دارد. بر اساس این اندیکاتور، بالاترین نرخ هزینه در دو سال گذشته در تابستان بود که قیمت بیت کوین از 64000 دلار به 29000 دلار در دو ماه کاهش یافت.

در زمان انتشار، بیت کوین پس از افزایش 2 درصدی قیمت از دیروز، 42000 دلار معامله می شود.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا