حساب و کیف پول اینترنتی

کیف پول اتوس Ethos – کیف پول هوشمند ارز دیجیتال!

س Ethos طراحی شده تا کاربران بتوانند در یک سیستم امن و منصفانه از دارایی‌های دیجیتال خود حفاظت کنند. این کیف پول تمرکز بسیار بالایی بر روی امنیت دارد چراکه عامل اصلی که تعیین می‌کند معامله‌کنندگان معامله را انجام بدهند امنیت است.

کیف پول اتوس ( Ethos ) چیست؟

در واقع Ethos یک کیف پول جهانی است که به کاربران امکان می‌دهد دارایی‌های دیجیتال را ذخیره، یاد بگیرند، ردیابی کنند، ارسال و دریافت کنند – همه چیز در یک برنامه. کاربران یک SmartKey منحصر به فرد 256 بیتی ایجاد می‌کنند که هرگز از طریق اینترنت منتقل نمی‌شود و به افراد امکان می‌دهد دارایی‌های دیجیتالی خود را از طریق چندین زنجیره و سکه ایمن و مطمئن نگه دارند.

این یکی از بهترین کیف پول‌های داغ همراه اول است که به طور ایمن و ایمن با دارایی‌های مختلف در چندین بلاکچین ارتباط برقرار می‌کند. داده‌های قوی بازار و شاخص‌های فنی را می‌توان بر روی دستگاه مشاهده کرد که تجربه‌ای قدرتمند و در عین حال بصری را برای کاربر فراهم می‌کند. با بارگیری کیف پول جهانی Ethos، برای هر نمونه کیف پول که ایجاد می‌کنید یک کلید هوشمند Ethos هوشمند ایجاد می‌کنید که از بقیه موارد نیز مراقبت می‌کند – ارائه حداکثر مدیریت امنیت خودکار در دارایی‌های دیجیتالی شما.

چه چیزی کیف پول اتوس را سودمند کرده است؟

1- امنیت

اولین نکته، تمرکز بالایی است که Ethos بر روی امنیت دارد. این کار با توانایی ایجاد یک کلید هوشمند اتوس که می‌تواند چند کیف پول را یک‌جا مدیریت کند، انجام می‌شود. این نه تنها امنیت را بالا می‌برد بلکه به کاربر اجازه می‌دهد که کنترل دارایی‌های خود را بدون اینکه نگران از دست دادن کلید هوشمند خود باشد به دست بگیرد.

2- اطلاعات قابل توجه که Ethos در اختیار میگذارد!

دوم، مشخصات کوین‌های یکپارچه Ethos اطلاعات قابل‌توجهی مربوط به نمودارهای تعاملی، روند بازار و دسترسی به نظرات و نقدهای دیگر کاربران را برای کاربران خود فراهم کرده که بسیار مفید است زیرا مشتریان نه تنها به چیزی که موجب تغییرات در بازار می‌شود دسترسی دارند، بلکه قادر خواهند بود اطلاعات خود را در محیط کاربران اتوس به اشتراک بگذارند تا بیش از یک دیدگاه داشته باشند.

در نهایت، آن‌هایی که به پیش فروش رسیده‌اند، عضویت طلایی را بدست خواهند آورد. این یک فرصت عالی است چرا که به فرد اجازه می‌دهد که به چندین منبع پشتیبانی آنلاین رایگان به مدت یک سال دسترسی داشته باشد.

3- ماموریت آن ها

ماموریت ما ایجاد یک اکوسیستم مالی است که برای همه باز ، ایمن و عادلانه باشد. ما با هدف ارائه استانداردهای عالی اخلاقی و اعتماد ، با هدف ارائه فن آوری و خدمات درجه یک به مصرف کنندگان و مشاغل در سراسر جهان.

Ethos از قدرت طراحی ، فناوری و هوش اجتماعی برای ایجاد یک راه حل مهم استفاده می کند که همه را قادر می سازد تا در اقتصاد جدید شرکت کنند.
ما قدرت را دوباره در دست مردم قرار می دهیم – جایی که متعلق به آن است.

بنیان پیشنهادات در ethos

بنیان پیشنهادات ethos و دلیل آن که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است، برنامه‌اش برای کیف پول جامع است. این کیف پول جدید می‌تواند به ۱۰۰ها بلاکچین متصل شده و پس از بررسی محاسبات مالی مصرف‌گنندگان، ارزهای مختلف و آلتکوین‌های (altcoin) مختلف را ارائه دهد. اتوس در نظر دارد تا تنها کیف پولی باشد که به آن نیاز دارید، تا نیاز شما برای تهیه کیف پول جدید هنگام خرید ارز رمز جدید را برطرف سازد.

کیف پول هوشمند ethos

کیف پول جامع Ethos نوید آن را می‌دهد که ارزش هر فرم را ذخیره و به صورت رایگان انتقال دهد. ساختار آن طراحی شده تا به روی اشخاص، موسسات و توسعه‌دهندگان باز باشد. با توسعه این کیف، اضافه کردن سکه جدید به سادگی به روز کردن نسخه نرم افزار شما یا دانلود تغییر دلخواه است.

کلید هوشمند در اتوس

یف پول هوشمند Ethos این را به عنوان SmartKey پیاده‌سازی می‌کند، یک توالی ۲۴ کلمه‌ای است که توسط حرکات تصادفی انجام شده توسط کاربر در هنگام راه اندازی حساب ایجاد می‌شود، و یک مجموعه آدرس منحصر به فرد را برای هر یک تضمین می‌کند. این عبارت mnemonic همچنین به عنوان وسیله‌ای ناکام برای دسترسی به حساب در صورت آسیب رساندن به تلفن می‌شود و به این معنی است که کاربر فقط باید با دقت آن را نگه دارد، در اصل به عنوان «کلید» خصوصی آن عمل می‌کند.

نسخه پیشرفته Ethos

کیف پول ethos، مخصوص شرکت‌ها و اشخاصی است که قصد شناخته شدن در بلاکچین را دارند. هدف این امر آسودگی خاطر خریداران برای تعیین هویت و پرداخت هزینه‌های خود است. این قابلیت این اختیار را به اتوس می‌هد تا همانند پی‌پال (paypal) عمل کند. برندهای مختلف می‌توانند آدرس ایمیلی برای پرداخت در اختیار خریداران قرار دهند که خطاهای آن از آدرس‌های کیف پول ساده بسیار کمتر است.

از آن رو که اتوس قصد دارد تا برنامه ای مردم محور باشد، راه حلی بصری کلید راه آن‌هاست. از همین دوره ، اتوس طراح‌های یو ایکس را در اختیار گرفته است تا یک محیط کاربری گرافیکی را از ابتدا تا انتها طراحی کنند. این تاکید بر طراحی از کلیدهای موفقیت اتوس است. همین طراحی‌ها، ethos را از بسیاری از برنامه‌های ارزهای رمزنگاری ‌شده تازه کار جدا می‌کند. ICOهای عادی اکثر تمرکز خود را بر رفع ایرادات تکنیکی می‌گذارد اما جلب نظر عوام نیز به همان میزان مهم و چالش برانگیز است و طراحی گرافیکی کمک شایانی به این امر خواهد کرد.

به علاوه ethos طراحی شده تا برنامه ای قابل اجرا در تلفن همراه باشد. این تصمیم با رفتار مصرف کنندگان این برنامه همخوانی دارد. مردم بیش از پیش تلفن‌های همراه خود را جایگزین رایانه‌های خود می‌کنند. داشبورد اتوس مدیریت سکه‌های شما را هنگام انجام کار آسان خواهد ساخت. همچنین شما می‌توانید سکه‌های ethos را به به هر شماره تلفن، ایمیل یا شناسه اتوس که قصد دارید بفرستید.

دریافت و انتقال سکه در کیف پول هوشمند ethos

به علاوه یک کیف پول با طراحی بی نظیر، ethos برنامه‌ای برای ارائه خدمات انتقال و تبادل دارد. که تنها قطعه ای از جورچین تبدیل شدن به کامل ترین برنامه مدیریت است. ایده آن است که شما قادر به تراز کردن تمامی‌ارزهای مجازی خود از طریق اتوس باشید.

به راحتی هر ارزی که می خواهید انتقال و یا دریافت کنید! این کیف پول بینظیر است.

یعنی ارزهای مجازی باید به سرعت تبدیل شوند. در این سیستم می‌توان هر ارز رمز را با استفاده از سکه اتوس به عنوان نقدینگی واسطه شبکه جا به جا ساخت.  شما قادر خواهید بود وجه خود را در کیف پول‌های خارجی ذخیره یا برداشت کنید، همچنین در اینده ethos تبدیل ارزهای رمزنگاری‌ شده به ارز نقدی رایج یعنی فیات(fiat) را نیز پشتیبانی خواهد کرد.

دریافت پاداش و عمومی‌سازی سرمایه‌ گذاری در ارز رمز

با این هدف که این برنامه مردم محور و برنامه ای برای مدیریت دارایی است، اتوس همچنین دیدگاه اجتماعی تازه ای از برنامه‌های رمزارز ارائه خواهد داد.  مصرف کنندگان قادر خواهند بود در فروم‌ها شرکت کنند، به سوالات پاسخ داده، برای پیشنهاداتشان رتبه کسب کنند و به علت به اشتراک گذاشتن اطلاعات کاربردی خود در فروم ، پاداش گیرند. این امر قابلیت دنبال کردن کارشناسان مورد علاقه را به افراد می‌دهد تا پیشنهادات و راهنمایی‌های لازم را از آن‌ها دریافت کنند.

همچنین می‌توانند از مردم برای تصمیم گیری‌های سرمایه گذاری نظر سنجی کنند. به عنوان شخصی که به فروم خدمت می‌کند، شما پاداش گرفته و امتیاز کسب خواهید کرد. به اندازه کافی نقدها و رده بندی‌های مطلوب کسب کنید تا از متخصصان ethos محسوب شده و سبدهای آن را طراحی و راهنمایی‌های خود را به مخاطبان ارائه دهید.

جمع بندی

در کل، کیف پول جهانی ethos یک روش کاملا امن برای نگهداری ارزهای دیجیتال است و بالاترین امنیت ممکن را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. آن‌ها نه تنها می‌توانند دارایی‌های خود را در یک کیف پول با یک کلید هوشمند ذخیره کنند، بلکه همچنین می‌توانند به اطلاعات متعدد و مختلفی دسترسی داشته باشند و تبادل اطلاعات کنند و دانش یکدیگر را گسترش دهند.

ایده برنامه ethos جالب و جذاب است. اگر به درستی اجرا شود می‌تواند ارزهای مجازی را به مرحله جدیدی از سرمایه گذاری جزئی برساند. به هر حال به یاد داشته باشید که آن‌ها هنوز برنامه ای قابل اجرا در اختیار عموم نگذاشته‌اند. هر قضاوتی بر کارکرد اتوس باید پس از انتشار آن به منظور پیش‌بینی آینده اتوس انجام گیرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید
عضویت