اخبار

نهنگ های اتریوم در طول این افت بازار به ارزش 500 میلیون دلار به کوین های خود اضافه کردند

با توجه به داده‌های بازار ارائه‌شده توسط Santiment، نهنگ‌های اتریوم تصمیم گرفته‌اند با گرفتن اتریوم به ارزش تقریبی 500 میلیون دلار آن را خریداری کنند. تعداد آدرس‌های اتریوم حاوی بیش از 10000 سکه به ATH رسیده است.

همانطور که Santiment نشان می‌دهد، صعودی که در نمودار ظاهر شد، قوی‌ترین تغییر از نوامبر بود، زمانی که قیمت اتریوم در مسیر خود به 5000 دلار به 4820 دلار جهش کرد.

در پی فعالیت خرید نهنگ ها، خرده فروشان نیز به این تجمع پیوستند و اقدام به خرید تعداد زیادی سکه کردند. همانطور که داده های مشابه برای آدرس هایی با بیش از یک ETH نشان می دهد، تعداد کیف پول های کوچک در حال حاضر به 1.4 میلیون رسیده است.

واکنش بازار

با ظهور قدرت خرید قوی در بازار ، اتریوم توانست سرعت خود را کاهش دهد و از پایین ترین سطح داخلی 2170 دلار جهش کند. اما به دلیل احساسات مشکوک پیرامون صنعت ارزهای دیجیتال، بازار هنوز وارد حالت بازیابی کامل نشده است.

اتریوم در آستانه نشست FOMC با 15 درصد سود از پایین ترین سطح محلی با نوسانات نسبتاً کم معامله می شود که ممکن است به طور قابل توجهی بر بازارهای ارزهای دیجیتال و سنتی تأثیر بگذارد. بر اساس داده های آماری، بازار ارزهای دیجیتال پس از هر جلسه کاهش بیشتری پیدا می کند. اما در همان زمان، حداقل سه جلسه منجر به جهش های کوتاه مدت و میان مدت برای بازار دارایی های دیجیتال شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید