اخبار

میزان استفاده از قرارداد هوشمند اتریوم و AAVE تا 100 درصد افزایش یافت

پس از خروج توسعه دهندگان معروف از صنعت، استفاده از شبکه های مرتبط با DeFi افزایش یافت.

بر اساس سرویس WhaleStats ، اتریوم ، AAVE، YFI و سایر بلاک چین‌ها با افزایش شدید استفاده از قراردادهای هوشمند مواجه شده‌اند که به ۱۰۰ درصد رسیده است.

چرا استفاده از قرارداد هوشمند مهم است؟

استفاده عمومی از شبکه که شامل تعاملات قراردادهای هوشمند، تعداد تراکنش‌ها و تعداد آدرس‌های فعال است، اغلب نشان‌دهنده سلامتی اساسی یک سکه یا یک شبکه به عنوان یک کل است.

بسیاری از تعاملات با این شبکه تأثیر بلندمدت مثبتی بر رشد آینده آن دارد زیرا کارمزدهای بیشتری به استخراج‌کنندگان پرداخت می‌شود، تراکنش‌های بیشتری انجام می‌شود، و شبکه تعاملات بیشتری از کانال‌های رسانه‌های اجتماعی و معیارهای روی زنجیره دریافت می‌کند.

استفاده از اتریوم، AAVE و YFI در حال افزایش است

یکی از «پرطرفدارترین» ارزهای دیجیتال از نظر استفاده، رمز سالون فاینانس است که در 24 ساعت گذشته 139 درصد افزایش استفاده داشته است. دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار، اتریوم نیز با رشد ۱۰۰ درصدی استفاده در چند ساعت گذشته در صدر قرار گرفت.

منبع: توییتر

افزایش تعداد تعاملات بین شبکه‌ها و نهنگ‌ها به احتمال زیاد به افزایش نوسانات در شبکه‌های مرتبط با DeFi پس از خروج آندره کرونژه و چند توسعه‌دهنده دیگر از فضا مرتبط است.

توکن‌هایی مانند FTM همچنین افزایشی را در تعداد کل تعاملات با قراردادهای هوشمند نشان دادند، علاوه بر خرید ولگردی قابل توجه از نهنگ‌ها. قیمت توکن هنوز نسبت به بازار مثبت و پس‌زمینه زنجیره‌ای واکنشی نشان نداده است.

اتریوم و YFI نیز در یک روند نزولی شدید باقی می‌مانند و بخش عمده‌ای از ارزش خود را در ماه‌های اخیر به دلیل ریسک‌پذیری در بازارهای ارزهای دیجیتال و مالی از دست داده‌اند. ETH با 1.6 درصد افزایش در 2658 دلار معامله می شود، در حالی که YFI به طور مداوم در حال کاهش است و به 19000 دلار می رسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا