اخبار

السالوادور برنده شرط بیت کوین (BTC) خود شد، منتقدان شکست خوردند، این چیزی است که اتفاق افتاد

رئیس جمهور السالوادور از رسانه های اصلی به دلیل پوشش بدبینانه شرط بندی بیت کوین این کشور انتقاد کرد.

نایب بوکله ، رهبر السالوادور در توییتر اعلام کرد که علیرغم پرداخت موفقیت آمیز 800 میلیون دلار اوراق قرضه با پشتوانه بیت کوین که قبلا منتشر کرده بود، رسانه های جریان اصلی در ایالات متحده و سایر کشورهای بزرگ این رویداد مهم را پوشش نمی دهند.

السالوادور نکول در مورد اوراق قرضه BTC را اعلام نمی کند

وی در عین حال تاکید کرد که سال گذشته بسیاری از رسانه ها صدها نشریه بدبینانه منتشر کردند و مدعی شدند که کشور تا ژانویه 2023 نکول خواهد کرد. به ویژه، بوکل به مقاله ای از نیویورک تایمز اشاره کرد که منتشر شد. این روایت که السالوادور قادر به پرداخت اوراق قرضه بیت کوین خود نیست و با نکول مواجه خواهد شد.

او همچنین پیوندهایی به چندین مقاله دیگر ارائه کرد، در حالی که ادعا کرد که در آنجا چیزهای بیشتری از این مقاله وجود دارد.

بوکل اظهار داشت که با نیویورک تایمز تماس گرفته است، اما خوانندگان ترجیح می دهند خبرگزاری های بین المللی و “نابغه های اقتصادی” آنها را باور کنند.

رئیس جمهور با انتقاد از همه پیش بینی ها مبنی بر اینکه السالوادور با نکول مواجه خواهد شد، این خبر را به اشتراک گذاشت که آنها به تازگی یک اوراق قرضه 800 میلیون دلاری بیت کوین را پرداخت کرده اند. این در حالی است که به گفته وی، تاکنون تنها یک مقاله به زبان اسپانیایی به این رویداد مهم پرداخته است.

دفتر ملی بیت کوین السالوادور

در نوامبر سال گذشته، السالوادور دفتر ملی بیت کوین خود را افتتاح کرد. این مؤسسه با استراتژی ها و ابتکارات مختلف دولت این کشور که شامل ارز دیجیتال پرچمدار بیت کوین است، سروکار دارد. علاوه بر این، وظیفه دارد هر گونه اطلاعات در مورد بیت کوین و بلاک چین را در اختیار رسانه ها قرار دهد.

دفتر ملی بیت کوین با فرمان شماره 49 تأسیس شد و توسط رئیس جمهور نایب بوکله و وزیر گردشگری کشور امضا شد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 22707 دلار در حال تغییر است و در 24 ساعت گذشته نزدیک به 2 درصد از دست داده است. در اوایل این ماه، از ابتدای سال تاکنون 39 درصد افزایش یافته بود.

در آخر هفته، بیت کوین توانست از سطح 23000 دلار عبور کند، اما نتوانست آن را برطرف کند و بالاتر رود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا