پیش بینی قیمت

آینده ارز دیجیتال اکومی + پیش بینی قیمت (ECOMI (OMI

اگر به دنبال آینده ارز دیجیتال اکومی / پیش بینی قیمت (ECOMI (OMI برای سالهای 2021 تا 2025 هستید و می خواهید بدانید که قیمت آن در آینده به کجا می رسد با ما همراه باشید. ما قیمت های گذشته (ECOMI (OMI را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد و متوجه خواهیم شد که کارشناسان در مورد اقدامات قیمتی آینده آن چه می گویند.

در چند روز گذشته ، به نظر می رسد بازار رمزنگاری نوسانات زیادی را تجربه میکند. علاوه بر این ، پس از افت در دو هفته گذشته ، بازار ارزهای دیجیتال یا ثابت می ماند یا به طور پیوسته افزایش می یابد. در حال حاضر ، به نظر می رسد صنعت دارایی های رمزنگاری شده دوباره طعم صعود را خواهد چشید.

اکنون که ایده هایی در مورد ارز دیجیتال اکومی (OMI) داریم ، آیا فکر می کنید OMI امسال یک ارز رمزنگاری سودآور خواهد بود ؟ اجازه دهید با هم در این تجزیه و تحلیل قیمت اکومی و پیش بینی قیمت برای سال 2021 آشنا شویم و ببینیم آیا آینده ارز دیجیتال اکومی چگونه خواهد بود؟ قبل از این که به این موضوع بپردازیم بیایید کمی راجب ارز اکومی برایتان بگوییم.

ارز دیجیتال اکومی (ECOMI (OMI چیست؟

قبل از این که به آینده ارز دیجیتال اکومی بپردازیم بیایید ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟ ECOMI یک شرکت فناوری مرتبط با سنگاپور در زمینه مجموعه های قابل جمع آوری است. علاوه بر این ، شرکت VeVe را ایجاد می کند ، که یک بازار کلکسیونی مجازی مرتبط با بلاک چین است ، تا کاربران بتوانند مجموعه های خود را در سرویس شبکه اجتماعی خریداری کرده و به اشتراک بگذارند.

به علاوه ، ECOMI از دو عنصر متفاوت تشکیل شده است: اکوسیستم ECOMI Collect سابق و ECOMI Secure Storage Wallet. علاوه بر این ، VeVe شامل فروشگاه VeVe ، یک بازار دست دوم ، یک نمایشگاه واقعیت افزوده و یک خوراک اجتماعی است.

VeVe با مارک هایی مانند Batman ، Superman ، Harley Quinn ، Ghostbuster ، NFL و MLB به همراه سایرین همکاری می کند. علاوه بر این ، توکن OMI یک توکن کاربردی است که به عنوان وسیله مبادله در پلت فرم VeVe استفاده می شود. علاوه بر این ، OMI همچنین سوابق مالکیت تغییر ناپذیر برای مجموعه های دیجیتال را افزایش می دهد.

اجازه دهید اکنون به تحلیل و پیش بینی قیمت اکومی (ECOMI (OMI خود برای سال 2021 برویم و ببینیم آینده ارز دیجیتال اکومی چگونه خواهد بود.

وضعیت فعلی بازار (ECOMI (OMI

تا زمان نگارش این تجزیه و تحلیل قیمت اکومی ارز OMI با 0.0055 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 9،791،827 دلار معامله می شود. قیمت OMI در 24 ساعت گذشته 4.4 درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این ، OMI دارای منبع گردش فعلی 166.29B OMI است. در حال حاضر ، صرافی های برتر رمزنگاری شده برای اکومی OKEx Gate.io ، BitForex و AscendEX (Bitmax) هستند.

اکنون ، بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی OMI و آینده ارز دیجیتال اکومی برای سال 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اکومی (ECOMI (OMI برای 2021

در حال حاضر ، اکومی رتبه 89 را در CoinGecko در اختیار دارد. اما آیا آخرین به روزرسانی ها ، پیشرفت ها و تغییرات در بلاک چین OMI به افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده و آینده ارز دیجیتال اکومی کمک می کند؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت OMI برویم .

نمودار OMI/USDT که الگوی کانال صعودی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

بر اساس نمودار بالا ، OMI خود را در کنار گاوهای خشمگین قرار می دهد. امروز ، OMI با قیمت بالای 0.0054 دلار معامله می شود. علاوه بر این ، می توانیم ببینیم که OMI اخیراً یک الگوی کانال صعودی را انجام داده است. کانال صعودی اقدام قیمتی است که در جهت صعودی از طریق خط موازی صعودی رخ می دهد.

به علاوه ، نمودار نشان می دهد که بالاترین و پایین ترین سطح از این الگوی قیمت تشکیل شده است. علاوه بر این ، این الگو نشان دهنده صعودی کوتاه مدت است و آینده ارز دیجیتال اکومی را تحت تاثیر قرار میدهد..

به عبارت دیگر ، OMI خود را برای افزایش احتمالی صعودی در روزهای آینده آماده می کند. اگر این اتفاق بیفتد ، ممکن است رمز ارز از سطح مقاومت خود فراتر رفته و به قیمت صعودی برسد. البته اگر این بازار صعودی همچنان در OMI باقی بماند ، به احتمال زیاد این اتفاق می افتد.

برعکس ، اگر گاوها در برابر ارزهای دیجیتال حرکت کنند ، قیمت OMI ممکن است کاهش یابد. به طور خلاصه ، OMI ممکن است از موقعیت صعودی خود خارج شده و قیمت نزولی را تهدید کند. در واقع ، این سطح قیمت در نظر سرمایه گذاران تصویر خوبی نیست.

شاخص قدرت نسبی OMI (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به 60.18 است ، به این معنی که OMI تقریباً بیش از حد خریداری شده است. بنابراین ، ممکن است در هر زمان معکوس قیمت تغییر کند و آینده ارز دیجیتال اکومی را تحت تاثیر قرار دهد.

بنابراین ، معامله گران باید ارزهای رمزنگاری شده را با دقت معامله کنند و تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار نگیرند. با در نظر گرفتن همه این موارد ، معامله گران می توانند آگاه باشند و از ضررهای غیر منتظره به دلیل نوسانات شدید بازار رمزنگاری دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) OMI نیز نگاهی بیندازیم.

OMI 30 روزه SMA و 50 روز EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021 ، قیمت OMI شاهد حرکتهای صعودی بسیار بالاتری نسبت به حرکت قبلی بوده است. به علاوه ، اینها بلافاصله با نوسانات ، تجمیع و اصلاحات دنبال می شود. با توجه به این موضوع ، OMI بازار رقابتی در سال 2021 دارد.

آینده ارز دیجیتال اکومی و پیش بینی قیمت OMI در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که Ecomi در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. علاوه بر این ، قیمت OMI در 30 روز گذشته 100٪ افزایش یافته است. در صورت تداوم این روند ، OMI ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و سطح مقاومت 0.0125 دلار خود را پشت سر گذاشته و بالاتر برود.

OMI / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

برعکس ، اگر سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال رجوع کنند ، خرس ها ممکن است تصاحب شده و OMI را از موقعیت صعودی خود کنار بگذارند. به عبارت ساده تر ، قیمت OMI ممکن است تا 0.0049 دلار کاهش یابد ، یک سیگنال نزولی.

در همین حال ، آینده ارز دیجیتال اکومی و پیش بینی بلند مدت قیمت OMI ما در سال 2021 صعودی است. این ارز احتمال بالایی برای بالاترین سطح فعلی خود (ATH) در حدود 0.0138 دلار در سال جاری دارد. با این حال ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

آینده ارز دیجیتال اکومی و پیش بینی قیمت OMI در سال 2022

اگر این روند صعودی ادامه یابد ، OMI تا پایان سال 2022 به 0.2 دلار خواهد رسید. علاوه بر این ، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 0.25 دلار را نشان می دهد. سپس این صعود کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با توجه به آینده ، مشارکت و تحولات 0.2 دلار از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

آینده ارز دیجیتال اکومی و پیش بینی قیمت OMI در سال 2023

آینده ارز دیجیتال اکومی اگر OMI سطح پشتیبانی در حدود 200-MA ، میانگین متحرک بلند مدت را داشته باشد ، خریداران زمان و ثبات کافی برای ساخت مأموریت حمله بعدی در سطح حیاتی 0.5 دلار را خواهند داشت ، که باعث می شود سقوط نکند ، اما به طور مداوم بازی کند.

پیش بینی قیمت (ECOMI (OMI در سال 2024

طبق آخرین به روز رسانی ها ، پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت OMI و پیش بینی پروژه جدید پلتفرم ، سرمایه گذاران OMI می توانند در سال 2024 انتظار مشارکت ها و ادغام های زیادی را داشته باشند. علاوه بر این ، این ممکن است قیمت OMI را در بازار رمزنگاری افزایش دهد. بهترین سرمایه گذاری است زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 1 دلار برسد.

آینده ارز دیجیتال اکومی و پیش بینی قیمت OMI در سال 2025

آینده ارز دیجیتال اکومی و قیمت آن در چهار سال آینده ، قیمت OMI می تواند تا 2.5 دلار افزایش یابد. با این حال ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای OMI بسیار دشوار باشد زیرا اهداف قیمت متوسط ​​، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص می شود. این نشان می دهد که OMI احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

Ecomi آینده درخشانی در پیش دارد در سال 2021. با تحولات مداوم که در داخل اکوسیستم OMI و همچنین در بازار کلی رمزنگاری اتفاق می افتد ، ممکن است شاهد باشیم که OMI به ارتفاعات جدیدی برسد و آینده ارز دیجیتال اکومی را تحت تاثیر مثبتی قرار دهد.

پیش بینی قیمت (ECOMI (OMI برای سال 2021 تقریبا 0.0125 دلار است. با این حال ، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که OMI یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است ، همراه با ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین و اتریوم ، حتی ممکن است به 0.05 دلار برسد .

نظر شما درباره آینده ارز اکومی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگران در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا