پیش بینی قیمت

آینده ارز dYdX + پیش بینی قیمت ارز دیجیتال DYDX

این مقاله آینده ارز dYdX و پیش بینی قیمت ارز دیجیتال DYDX در 2021 تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی است. در زیر ، معیارهای کلیدی را که هنگام تحلیل و پیش بینی قیمت DYDX در نظر گرفته ایم ، مشاهده خواهید کرد .

با وجود بحران اقتصادی ناشی از ویروس کرونا ، صنعت رمزنگاری توانست سال 2021 را با ظرافت به پایان برساند. در نتیجه ، سرمایه گذاران از داخل و خارج از دنیای رمزنگاری در حال حاضر از نزدیک ارزهای رمزنگاری شده بالقوه را زیر نظر دارند. یکی از این نشانه ها dYdX (DYDX) است ، توکنی که از صنعت تبلیغات پشتیبانی می کند.

اکنون که ایده هایی در مورد ارز دیجیتال DYDX داریم ، آیا فکر می کنید DYDX امسال یک ارز رمزنگاری سودآور خواهد بود ؟ اجازه دهید با هم در این تجزیه و تحلیل قیمت و پیش بینی قیمت DYDX در سال 2021 و آینده ارز dYdX با بیگ اینکام آشنا شویم. اما قبل از رفتن به آنجا ، اجازه دهید ابتدا درک کنیم که “dYdX (DYDX) چیست؟”

ارز دیجیتال dYdX چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز dYdX بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

DYDX به عنوان یک نشانه حکمرانی عمل می کند که به جامعه کمک می کند تا بر پروتکل لایه 2 dYdX نظارت واقعی داشته باشد. DYDX معامله گران ، ارائه دهندگان نقدینگی و شرکای dYdX را قادر می سازد تا با فعال کردن کنترل مشترک ، در جهت دستیابی به یک پروتکل بهبود یافته همکاری کنند.

در نتیجه ، DYDX یک اکوسیستم قوی در مورد حکمرانی ، پاداش ها و سهام ارائه می دهد که باعث رشد آینده و عدم تمرکز dYdX می شود.

اکنون که از “dYdX (DYDX) آگاهی داریم ، منتظر چه هستیم؟ اجازه دهید اکنون به تحلیل و پیش بینی قیمت DYDX خود برای سال 2021 برویم.

وضعیت فعلی مارکت dYdX

در زمان نگارش این تجزیه و تحلیل قیمت DYDX با حجم معاملات 24 ساعته 815،038،770 دلار 26.12 دلار معامله می شود. قیمت DYDX افزایش یافته توسط 17.23 درصد در 24 ساعت گذشته است.

علاوه بر این ، DYDX دارای گردش گردش فعلی 55،679،060 است. در حال حاضر ، صرافی های برتر ارز دیجیتال برای این رمز ارز Binance ، Huobi Global ، OKEx ، FTX و Mandala Exchange هستند.

اکنون ، بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی DYDX و آینده ارز dYdX برای سال 2021 ادامه دهیم.

تحلیل قیمت DYDX برای 2021

در حال حاضر ، dYdX رتبه 75 را در CoinMarketCap دارد. اما آیا آخرین به روز رسانی ها ، پیشرفت ها و تغییرات در بلاک چین DYDX به افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت DYDX برویم .

نمودار DYDX/USDT که الگوی کانال صعودی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

بر اساس نمودار بالا ، DYDX خود را در کنار گاوهای خشمگین قرار می دهد. امروز ، DYDX با قیمت بالایی 25.16 دلار معامله می شود.

علاوه بر این ، می توانیم ببینیم که DYDX اخیراً یک الگوی کانال صعودی را انجام داده است. کانال صعودی اقدام قیمتی است که در جهت صعودی از طریق خط موازی صعودی رخ می دهد. به علاوه ، نمودارهای بالا و پایین تر از این الگوی قیمت را نشان می دهد. علاوه بر این ، این الگو نشان دهنده صعودی کوتاه مدت است.

به عبارت دیگر ، DYDX خود را برای افزایش احتمالی صعودی در روزهای آینده آماده می کند. اگر این اتفاق بیفتد ، ممکن است رمز ارز از سطح مقاومت خود فراتر رفته و به قیمت صعودی برسد تا آینده ارز dYdX را تحت تاثیر قرار دهد. البته اگر این بازار صعودی همچنان با DYDX بماند ، به احتمال زیاد این اتفاق می افتد.

برعکس ، اگر گاوها در برابر ارزهای دیجیتال حرکت کنند ، قیمت DYDX ممکن است کاهش یابد. به طور خلاصه ، DYDX ممکن است از موقعیت صعودی خود خارج شده و قیمت نزولی را به دنبال داشته باشد. در واقع ، این سطح قیمت در نظر سرمایه گذاران تصویر خوبی نیست.

شاخص قدرت نسبی DYDX (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به 69.74 است ، به این معنی که DYDX در حالت خرید بیش از حد قرار دارد. از این رو ، ممکن است در هر زمان معکوس قیمت تغییر کند.

بنابراین ، معامله گران باید ارزهای رمزنگاری شده را با دقت معامله کنند و تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار نگیرند. با در نظر گرفتن همه این موارد ، معامله گران می توانند آگاه باشند و از ضررهای غیر منتظره به دلیل نوسانات شدید بازار رمزنگاری دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) DYDX نیز نگاهی بیندازیم.

DYDX SMA 30 روزه و میانگین متحرک نمایی 50 روزه (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021 ، قیمت DYDX حرکتهای صعودی زیادی را تجربه کرده است که بالاتر از حرکت قبلی است. به علاوه ، اینها بلافاصله با نوسانات ، تجمیع و اصلاحات دنبال می شود. با توجه به این موضوع ، DYDX در سال 2021 بازار رقابتی دارد و آینده ارز dYdX نیز قابل بررسی می‌باشد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز dYdX در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که dYdX در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. علاوه بر این ، قیمت DYDX در 7 روز گذشته 12 درصد افزایش یافت. در صورت تداوم این روند ، DYDX ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و سطح مقاومت 41.79 دلار خود را پشت سر گذاشته و بالاتر برود.

DYDX / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

برعکس ، اگر سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال رجوع کنند ، خرس ها ممکن است تصرف کنند و DYDX را از موقعیت صعودی خود کنار بگذارند. به عبارت ساده تر ، قیمت DYDX ممکن است تا 17.59 دلار کاهش یابد ، یک سیگنال نزولی.

در همین حال ، آینده ارز DYDX و پیش بینی قیمت بلند مدت DYDX ما برای 2021 صعودی است. این کشور احتمال بالایی برای رکورد فعلی (ATH) فعلی خود در حدود 27.78 دلار در سال جاری دارد. علاوه بر این ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

پیش بینی قیمت و آینده ارز dYdX در سال 2022

آینده ارز dYdX اگر این روند صعودی ادامه یابد تا پایان سال 2022 به 60 دلار می رسد. علاوه بر این ، نیمه اول 2022 رشد سریع تا 75 دلار را نشان می دهد. سپس این صعود کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با مشارکت های آتی و پیشرفت 60 دلار ، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است ، اما بدون شک برای آینده ای نزدیک امکان پذیر است.

پیش بینی قیمت و آینده ارز dYdX در سال 2023

قیمت DYDX می تواند حتی ارتفاعات زیادی را جابجا کند ، با این حال به 90 دلار می رسد. علاوه بر این ، این تنها در صورتی امکان پذیر است که بازار روند صعودی خود را حفظ کند. علاوه بر این ، تنها در صورتی که ارز رمزنگاری شده Cardano از سطح مقاومت روانی عبور کند.

پیش بینی ارز دیجیتال DYDX در سال 2024

بر اساس آخرین به روز رسانی ها ، پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت DYDX و پیش بینی پروژه جدید پلت فرم آینده ارز DYDX می‌تواند روشن باشد. علاوه بر این ، این ممکن است قیمت DYDX را در بازار رمزنگاری افزایش دهد و بهترین سرمایه گذاری خواهد بود زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به 125 دلار برسد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز dYdX در سال 2025

آینده ارز DYDX در چهار سال آینده می تواند تا 140 دلار افزایش یابد. با این حال ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای DYDX دشوار باشد زیرا اهداف قیمت متوسط ​​، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص می شود. این نشان می دهد که DYDX احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده طبق پیش بینی دارد.

نتیجه گیری

dYdX آینده درخشانی در سال 2021 در پیش دارد. با پیشرفتهای مداوم در داخل اکوسیستم DYDX و همچنین در بازار کلی رمزنگاری ، ممکن است شاهد پیشرفت DYDX به ارتفاعات جدید باشیم و آینده ارز DYDX را تحت تاثیر مثبتی قرار دهد.

پیش بینی قیمت DYDX در سال 2021 تقریبا 41.79 دلار است. حتی اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که DYDX سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 است ، همراه با ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین و اتریوم ، ممکن است به 50 دلار برسد.

نظر شما درباره آینده ارز دیجیتال DYDX و پیش بینی قیمت آن چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگران در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۱۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا