پیش بینی قیمت

پیش بینی قیمت دوج کوین ؛ آیا DOGE امسال به 1 دلار می رسد؟

آینده دوج کوین چگونه خواهد بود؟

در این مقاله بهترین پیش بینی قیمت دوج کوین را بیابید و دریابید که ارزش DOGE امسال و پس از آن چقدر می تواند ارزش داشته باشد.

در سال 2013 ، بیلی مارکوس و جکسون پالمر ، چند مهندس نرم افزار ، دوج کوین (DOGE) را تاسیس کردند. در واقع ، هدف آنها این بود که DOGE تا آنجا که ممکن است مضحک باشد ، بنابراین آنها دوج کوین را با تصویر یک شیبا اینو ، یک سگ ژاپنی مسخره نشان دادند.

برای سالهای زیادی ، DOGE در لیست ارزهای رمزنگاری شده حرکت می کرد ، در تغییر قیمت ها ناکام بود و جدی گرفته نمی شد. یا به نظر می رسید. علیرغم عدم وجود هدف جدی بنیانگذاران ، یا شاید به دلیل آن ، دوج کوین پیروان وفادار بسیاری را جمع آوری کرد و به نحوی به ده ارز رمزنگاری شده برتر راه یافت و خیلی ها نیز به دنبال پیش بینی قیمت دوج کوین هستند.

استخراج بیت کوین در طول این سالها پیچیده تر شده است. افزایش هزینه های راه اندازی و راه اندازی یک ماینر استخراج بیت کوین برای افراد عادی محدود کننده است. امروزه ماینرهای بیت کوین برای حل مشکلات هش به فناوری ASIC نیاز دارند.

بنابراین برای معدنچیان فرصت طلبی شد تا آن را استخراج کنند. دوج کوین اگرچه هنوز چالش برانگیز است ، اما می توانید DOGE را با GPU مقرون به صرفه (واحد پردازش گرافیکی) در سیستم های Windows ، Mac یا Linux استخراج کنید. به دلیل متوسط ​​پایین 0.12 کیلووات ساعت ، استخراج DOGE از بیت کوین مقرون به صرفه تر است. کاهش هزینه های جاری و سرعت بیشتر در استخراج ، معدنچیان بیشتری را به دوج کوین جذب کرده است و پاداش آن نیز خوب است ، با 10000 توکن DOGE.

دوج کوین (DOGE) چگونه کار میکند؟

دوج کوین به دلیل پاداش دادن به کاربرانی که محتوای عالی تولید و به اشتراک می گذارند ، مشهور است. این سرویس به عنوان سرویس اطلاع رسانی دوج کوین شناخته می شود. جامعه دوج کوین می خواهد نام دوج کوین را گسترش دهد. وقتی کاربران محتوای ارزشمندی ارسال می کنند ، جامعه به مشارکت آنها پاداش می دهد ، درست مانند بسیاری از شبکه های اجتماعی اصلی.

سیستم دوج کوین کاربر پسند است و با تلفن های هوشمند ، لپ تاپ ، رایانه شخصی یا مستقیماً در وب سایت سازگار است. هیچ چیز پیچیده ای وجود ندارد که بتوان بر آن غلبه کرد ، که باعث جذابیت دوج کوین برای جامعه دوج کوین و پیروان جدید می شود.

با افزایش محبوبیت دوج کوین ، افراد بیشتری از آن استفاده می کنند و به عنوان یک ارز دیجیتال محبوب آن را HODL میکنند و به دنبال پیش بینی قیمت دوج کوین هستند و به این ارز خیلی امید و اعتقاد دارند.

کل جامعه Dogecoin معتقد است که قیمت DOGE به شدت افزایش می یابد.

آیا باید اعتماد کنیم که دوج کوین همانند بیت کوین در سال 2017 میلیونر خواهد شد؟ در واقع ، جامعه دوج کوین معتقد است که DOGE می تواند بیت کوین بعدی باشد.

در نظر بگیرید که چه چیزی برای یک ارز رمزنگاری شده ارزش ایجاد می کند. بیت کوین در مقایسه با دوج کوین و بسیاری از رمزنگاری های دیگر از نظر عملکرد و سرعت بسیار عقب است.

در حقیقت ، انجمن سرسخت پیروان دوج کوین در حال ایجاد ارزش هستند و پیش بینی قیمت دوج کوین را رویایی میدانند. اعتماد به نفس الهام می بخشد و دیگران را تشویق می کند تا از دوج کوین حمایت کنند و در آن سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشند. و با تشویق ایلان ماسک ، این امر ایمان بیشتری را به قیمت سرسام آور DOGE القا می کند.

یکی دیگر از جنبه های کمی شناخته شده از دوج کوین ، کمک های بشردوستانه آن به اهداف شایسته ، از جمله حمایت از NASCAR است. این جنبه از دوج کوین جذابیت بیشتری را برای پیروان ایجاد می کند تا در جامعه آن شرکت کنند ، و موارد بیشتری نیز وجود دارد.

 1. جامعه دوج کوین با جمع آوری 50،000 دلار برای ارسال تیم به المپیک زمستانی 2014 سوچی ، از تیم Bobsled جامائیکا حمایت کرد.
 2. این جامعه در سال 2014 برای چاههای آب پاک در دره تانا ، کنیا ، به منظور روز جهانی آب ، 30،000 دلار جمع آوری کرد.
 3. انجمن دوج کوین مبلغ 55 هزار دلار به جاش وایز ، راننده ، برای مسابقه دادن با خودروی داژکوین NASCAR کمک کرد.

مشارکت هایی مانند موارد فوق با افزایش حضور جهانی آگاهی از دوج کوین را افزایش می دهد ، کاری که تعداد کمی از ارزهای رمزنگاری شده دیگر انجام می دهند. دوج کوین ارزش و سودمندی را ارائه می دهد. پس پیش بینی قیمت دوج کوین بر حسب این موارد بسیار امیدوار کننده است.

پیش بینی قیمت دوج کوین

چگونه می توان روندهای رمزنگاری را اندازه گیری کرد و خرس ها و گاوها را درک کرد.

مواقعی وجود دارد که بازارهای ارزهای رمزنگاری شده منطقی نیستند. وقتی بازار ارزهای دیجیتال روند رو به رشدی را طی می کند ، مشخص است که گاوها مسئول هستند. در این دوره ها ، قیمت های رمزنگاری سود قابل توجهی روزانه به دست می آورند و نمودارها راحت تر خوانده می شوند.

سپس ، ظاهراً از هیچ جا و بدون هیچ دلیلی ، بازار رمزنگاری دچار انفجار می شود. پس پیش بینی قیمت دوج کوین و دیگر ارزها کمی مشکل است و قطعیتی وجود ندارد! اصول اساسی جمع نمی شوند و قیمت ارزهای رمزنگاری شده منطقی نیست. در بازار فارکس ، اقدام قیمت ساده تر است. بازار یا روندی دارد یا متغیر.

اما ، در بازار ارزهای رمزپایه ، اغلب گاو نرها با سیگنال های گیج کننده و مخلوط بازار دنبال می شوند. ممکن است قیمت ارزهای دیجیتال برای روزها ، هفته ها یا ماه ها ثابت باشد ، اما در این مواقع ظرفیت معاملات رمزنگاری وجود ندارد.

بازارهای نامشخص خطرناک هستند. معامله گران دیگر به بازارهای رمزنگاری اعتماد ندارند و تا زمانی که اتفاقی بیفتد عقب نشینی می کنند. دوج کوین از شرایط بازار رمزنگاری معاف نیست. پس از بزرگنمایی به بالاترین سطح 0.73 دلار ، سقوط کرد و قیمت به 0.17 دلار نیز سقوط کرد. در این بازار همه چیز ممکن است اتفاق بیفتد پس پیش بینی قیمت دوج کوین نمی‌تواند صد در صد به حقیقت بپیوندد.

دلیل سقوط ناگوار دوج چه بود؟

کل بازار ارزهای دیجیتال به طور متوسط ​​50 درصد افت کرد ، از جمله بیت کوین. DOGE عملکرد ضعیفی داشت و تسلیم نوسان مضحکی شد که اغلب با ارزهای رمزنگاری شده مشاهده می کنیم. البته ناسزاگویی جکسون پالمر کمکی نکرد ، اما حمایت ایلان ماسک بدون شک به شستشوی خشم رمزنگاری پالمر کمک کرد.

ما به تجزیه و تحلیل فنی برای DOGE تکیه می کنیم تا اطلاعات مربوط به آنچه ممکن است در آینده و پیش بینی قیمت دوج کوین با DOGE اتفاق بیفتد را به ما ارائه کند.

تصویر زیر نمودار روزانه DOGE/USD است:

بدون کشیدن کانال ها یا خطوط روند ، به نمودار DOGE/USD نگاه کنید. خط افقی (نوعی) منطقه پشتیبانی است. اما ، اگر به چپ نگاه کنید ، قیمت را قبل از بازگشت به بالا چندین بار از طریق پشتیبانی مشاهده می کنید.

از نظر فنی ، با هر بازار دیگری ، می توانید بگویید که DOGE پشتیبانی بالا را خراب کرده است. ما همیشه پیشنهاد می کنیم قبل از شروع معامله منتظر یک آزمایش مجدد باشید ، بنابراین ، در حال حاضر ، منتظر هستیم تا ببینیم آیا DOGE سرعت بیشتری می گیرد یا خیر. آیا گاوها در پس زمینه کمین کرده اند و منتظر هستند قیمت DOGE را بالاتر ببرند؟ یا DOGE پشتیبانی را خراب می کند و خرس ها دوباره کنترل را در دست می گیرند؟

نکته ای که در مورد بازار ارزهای رمزنگاری شده نوسانات شدید قیمت است.

با نگاه مجدد به نمودار DOGE/USD ، جهش های قرمز بزرگ را مشاهده کنید وقتی قیمت DOGE از یک طرف و سپس از جهتی دیگر حرکت کرد. اگر در این بازه زمانی با 99٪ اطمینان DOGE معامله کنید ، توقف ضرر شما آغاز می شود. اگر شما HODLing(نگه دارنده) دوج هستید ، باید بروید و نگران کاهش ارزش دارایی های DOGE خود نباشید. پیش بینی قیمت دوج کوین را نمی‌شود به قطعیت اعلام کرد.

در واقع ، در بالاترین سطح 0.73 دلار ، DOGE 15000 gained در یک سال افزایش یافت. آنچه را که در حال حاضر اتفاق می افتد نادیده بگیرید زیرا مطمئناً قیمت DOGE افزایش یافته و جایگزین 0.73 دلار می شود.

در طول شش ماه گذشته ، پوشش رسانه ای بر قیمت DOGE تأثیر گذاشته است ، اما همچنان باید مطابق با آنچه در بازار رمزنگاری اتفاق می افتد باشد.

اخبار هیجان انگیز در مورد آینده و پیش بینی دوج کوین

بر اساس گزارشی در سرپوش بازار سکه، بنیاد دوج کوین تیم رهبری جدیدی را اعلام کرد.

پس چی؟ چه چیزی در آن هیجان انگیز است؟

خوب ، مهم این نیست که چه چیزی ، بلکه چه کسی است. تیم جدید شامل:

 • بیلی مارکوس – بنیانگذار دوج کوین
 • ویتالیک بوترین – موسس اتریوم
 • ایلان ماسک – مدیرعامل تسلا

بنیاد دوج کوین مدتی در خواب بوده است ، اما مشارکت سه برجسته رمزنگاری در واقع نشان دهنده پیشرفت دوج خواهد بود. پس اکثرا پیش بینی قیمت دوج کوین را امیدوار کننده تلقی می‌کنند.

ویتالیک بوترین قبلا ابراز علاقه کرده بود که با پل اتریوم و دوج کوین ارتباط برقرار کند. او گفت “به نوعی می خواهد طرفداران احساس کنند اتریوم – حداقل کمی – در روح خود یک سکه سگ است.”

ایلان ماسک ، همانطور که قبلاً در این مقاله اشاره کردیم ، پشتیبانی مداوم از دوج کوین دارد. وی گفت: ” Doge به حداکثر رساندن نرخ تراکنش لایه پایه و به حداقل رساندن هزینه معامله با مبادلات که به عنوان لایه ثانویه عمل می کند ، وجود دارد .”

بنیاد جدید دوج قصد “توسعه ارز برای مردم” را ابراز کرد.

چه اتفاقی برای دوج کوین رخ می دهد؟

 • افزایش تلاشهای توسعه ای
 • پروژه هایی برای بهبود کاربرد اکوسیستم دوج کوین

این گروه گفت پیشرفت های دوج کوین “کیف پول اصلی فعلی را تکمیل می کند تا ادغام سریعتر و API های آسانتر برای پروژه های مالی ، اجتماعی و خیریه مایل به استفاده از دوج کوین باشد.”

آنها افزودند:

“ما معتقدیم که موفقیت Dogecoin از طریق پذیرش و استفاده گسترده جهانی است و قصد داریم بر پروژه هایی تمرکز کنیم که جذب Dogecoin را در سطح عمومی افزایش می دهد.”

بنیاد دوج کوین مانیفستی منتشر کرد که دوج را “حرکت رمزنگاری تصادفی که باعث لبخند مردم می شود” منتشر کرد.

مانیفست چهار ارزش پروژه را مشخص کرده است:

 • مفید بودن
 • شخصیتی
 • استقبال
 • قابل اعتماد

در مانیفست آمده است: “ما در حال توسعه ارز برای مردم هستیم و تلاش می کنیم هر روز فقط کار خوبی انجام دهیم.”

آیا راه اندازی بنیاد جدید Dogecoin قیمت DOGE را افزایش می دهد؟

در واقع ، راه اندازی مجدد بنیاد دوج کوین و اعضای برجسته جدید باعث افزایش اعتماد و اطمینان به آن می شود.

عدم قطعیت پتانسیل رشد را کاهش می دهد ، اما اطمینان و تقاضا را افزایش می دهد.

دست کم گرفتن دوج کوین یک اشتباه خواهد بود. DOGE می تواند به یک ارز کاربردی تبدیل شود تا یک سرمایه گذاری سوداگرانه. اگر ماسک و بوترین درگیر باشند ، بدون شک ، این هدف خواهد بود. پس پیش بینی قیمت دوج کوین می‌تواند امیدوار کننده باشد اما نه به قطعیت!

این خبر برای آینده دوج کوین بسیار مثبت است. پیش بینی های بلند مدت برای DOGE نشان دهنده حرکت قیمتی است. انتشار اخبار در 18 هفتم اوت ممکن است یک هفته یا بیشتر به فیلتر از طریق به توده ها است. و تجزیه و تحلیل فنی دوج نشان می دهد که DOGE/USD بالاتر از یک منطقه پشتیبانی است. اگر قیمت از حمایت خارج شود و شتاب صعودی نشان دهد ، می توانیم شکاف آخرین بالاترین قیمت 0.73 دلار را شاهد باشیم.

طبق پیش بینی های اخیر قیمت DOGE ، تا پایان سال 2021 1.1 دلار ، 1.5 دلار تا پایان 2022 ، 1.5 دلار تا پایان 2023 ، 2.15 دلار تا پایان 2024 و 3 دلار تا پایان 2025 ارزش گذاری می شود. در سال 2027 به 4.5 دلار و در 2030 به 6 دلار افزایش می یابد. هم چنین باید بدانید این پیش بینی قیمت دوج کوین حتما درست از آب در نمیاید. در واقع پیش بینی هایی که انجام می‌شود حدس و گمان است.

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال 2021

طبق پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2021 ، داده های کارشناسان نشان می دهد که قیمت DOGE تا پایان سال از 1 دلار عبور می کند. بالاترین حد پیش بینی شده برای سال 2021 ممکن است حدود 1.13 دلار و پایین ترین آن ممکن است 0.85 دلار باشد.

بازار ارزهای دیجیتال طی چند روز گذشته دوباره متوقف شده است. اما ما از تاریخ ارزهای رمزنگاری شده می دانیم که حرکت قابل توجهی پس از دوره های خواب رخ می دهد. DOGE به طور گسترده ای در بسیاری از صرافی ها در دسترس است و اخیراً به eToro ، پلت فرم معاملات اجتماعی پیشرو اضافه شده است.

ایلان ماسک همچنان علاقه خود را برای DOGE افزایش می دهد و تعهد او به بنیاد دوج کوین نشان دهنده حمایت بیشتر از Dogecoin است.

بسیاری از رمزنگاری های دیگر پوشش رسانه ای کمی دارند و همانطور که اکنون می دانید ، محتوای رسانه های اجتماعی می تواند بر قیمت دوج کوین تأثیر بگذارد. ایلان ماسک به دلیل جذابیت یا شوخ طبعی شناخته نمی شود. اما وقتی از ماسک در مورد علاقه اش به DOGE سوال شد ، توییت کرد که “دوج سگ و میم دارد ، در حالی که بقیه ندارند”.

اتفاقات زیادی می تواند در چند ماه رخ دهد و دوج کوین ممکن است قبل از پایان سال به 1 دلار برسد. البته پیش بینی قیمت دوج کوین که انجام میشود به قطعیت درست در نمیاید.

ما پیش بینی می کنیم که قیمت DOGE تا پایان سال به 1 دلار برسد. بالاترین قیمت ممکن است در حدود 1.15 دلار و پایین ترین آن فقط 0.90 دلار باشد. احتمالاً گاو نر از اواسط سپتامبر اجرا می شود ، که ممکن است تا کریسمس ادامه یابد.

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال 2022

انتظار می رود که قیمت دوج کوین با روند صعودی معامله شود و تا پایان سال 2022 به 1.55 دلار برسد. طبق پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2022 ، قیمت دوج (DOGE) ممکن است تا پایان سال 1.5 دلار ارزش گذاری شود. بالاترین حد پیش بینی شده برای سال 2022 حدود 1.60 است و در نزولی ، قیمت پایین ممکن است در حدود 0.98 دلار باشد.

اگر بنیاد دوج برای عموم فعال و شفاف شود ، قیمت DOGE نشان دهنده تلاش های بنیاد است. بهبود ابزار برای دوج باعث افزایش بیشتر قیمت برای DOGE می شود.

در اوایل سال 2022 ، ممکن است بازار ارزهای دیجیتال با حرکت نزولی عقب نشینی کند ، اما DOGE ممکن است بالاتر از 0.908 دلار باقی بماند. هنگامی که DOGE سد دلار را بشکند ، قیمت ممکن است به 1.60 دلار برسد.

نوآوری و پیاده سازی فناوری جدید به زمان نیاز دارد. در تیم جدید بنیاد دوج کوین ، پنج توسعه دهنده اصلی کهنه کار وجود دارد. بدون شک آنها در حال کار روی یک ارز عملی هستند. در حقیقت ، نتایج حاصل از تلاش های بنیاد ممکن است یک سال یا بیشتر طول بکشد تا به نتیجه برسد.

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال 2023

طبق پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال 2023 ، قیمت ممکن است تا پایان سال 2023 به 1.70 دلار برسد. طبق پیش بینی و قیمت ، بالاترین حد پیش بینی شده برای 2023 ممکن است در حدود 1.78 دلار باشد و در نزولی ، کمترین آن ممکن است در حدود 1.38 دلار باشد.

قیمت دوج (DOGE) می تواند بالاتر باشد. اگر تا سال 2023 توافق PoS آغاز یا تکمیل شود ، قیمت DOGE می تواند به 1.95 دلار نزدیک شود.

پیش بینی قیمت دوج کوین برای 2024

طبق نظر کارشناسان ، پیش بینی قیمت دوج کوین (DOGE) ممکن است روند صعودی تدریجی را ادامه دهد. و طبق داده های پیش بینی کارشناسان ، تا پایان سال 2024 ، دوج می تواند از سطح 2 دلار عبور کند. بالاترین حد پیش بینی شده برای سال 2024 ممکن است بیش از 2.10 دلار و پایین ترین آن ممکن است حدود 1.70 دلار باشد.

بر اساس پیش بینی ما ، پیش بینی قیمت DOGE برای سال 2024 سود قابل توجهی دارد. قیمت دوج کوین می تواند تا پایان سال 2024 به 1.95 دلار برسد. بستگی زیادی به آنچه در بنیاد دوج رخ می دهد دارد. قیمت DOGE بعید است به زیر 1 دلار برسد و پایین ترین قیمت برای دوج ممکن است در حدود 1.67 دلار باشد

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال 2025

بر اساس پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2025 ، سکه meme می تواند علامت قیمت 3 دلار را در صعود لمس کند ، در حالی که ممکن است تا 1.85 دلار در نزولی سقوط کند. طبق پیش بینی و پیش بینی قیمت DOGE ، قیمت سکه ممکن است تا پایان سال 2025 حدود 2.95 دلار معامله شود.

با توجه به توسعه فناوری ، اگر بنیاد دوج کوین در بهبود ابزار دوج موفق شود ، قیمت دوج (DOGE) می تواند در 5 سال آینده به 2.50 دلار برسد.

طبق پیش بینی قیمت دوج کوین ما برای سال 2025 ، قیمت پایین دوج کوین (DOGE) در سال 2025 می تواند حدود 1.50 دلار باشد و قیمت بالای آن بیش از 2.5 دلار است.

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال 2030

طبق پیش بینی قیمت دوج کوین ما در سال 2030 ، این سکه ممکن است بتواند علامت قیمت 5 دلار را در صعود لمس کند ، در حالی که در نزولی ، ممکن است تا 3.5 دلار کاهش یابد. بر اساس پیش بینی و پیش بینی قیمت DOGE ، قیمت ارز ممکن است تا پایان سال 2030 حدود 5.6 دلار معامله شود.

بر اساس آخرین بلند مدت DOGE ، قیمت دوج کوین تا اواسط سال 2026 به 4 دلار و سپس تا پایان 2030 به 6 دلار خواهد رسید.

آیا دوج کوین (DOGE) به 1 دلار می رسد؟

به گفته کارشناسان و پیش بینی قیمت دوج کوین ، قیمت آن قبل از پایان سال 2021 به 1 دلار می رسد. در صورت اعلام هیئت مدیره جدید بنیاد دوج کوین ، ایمان ، اطمینان و اعتقاد به دوج کوین در قیمت ارز دیجیتال افزایش می یابد.

دوج کوین یک ارز تورمی ثابت است ، بنابراین بیشتر با مزایای ارز فیات هماهنگ است. بسیاری از کاربران آن به طور فعال DOGE را معامله می کنند و از آن به عنوان ارز استفاده می کنند.

همه ما می خواهیم آینده خود را از نظر مالی تأمین کنیم و بسیاری امیدوارند که دوج کوین بتواند وسیله ای برای دستیابی به منافع قابل توجه مالی باشد. بسیاری از مردم آرزو می کنند وقتی بیت کوین زیر یک دلار خریداری کرده بودند. در آن زمان ، هیچکس پیش بینی نمی کرد که بیت کوین به بازار ارزهای رمزنگاری شده راه یابد.

افراد کمی دوج کوین را جدی گرفتند ، حتی بنیانگذاران که می خواستند یک رمزنگاری مسخره ایجاد کنند. و آنها با چهره کاریکاتور شیبا اینو نماینده دوج در دوج کوین این کار را کردند. اما ، به نحوی ، و به هر دلیلی ، پیروان با رویکرد سبک قلب همسو شدند. جامعه دوج کوین تکامل یافته و مانند یک علف هرز رشد کرده و حمایت و اعتقاد خود را به کاربرد دوج کوین افزود.

با اخبار این هفته اعضای هیئت مدیره جدید به بنیاد دوج کوین ، آینده دوج کوین حتی روشن تر شد.

آیا دوج می تواند رمز ارز بعدی باشد که به سرعت افزایش می یابد؟ آیا در نهایت می تواند میلیونرهای متعددی ایجاد کند؟

پیش بینی قیمت دوج کوین (DOGE) 1 دلار قبل از کریسمس است. اگر هنوز دوج کوین را خریداری نکرده اید ، آیا در فکر سرمایه گذاری در آن قبل از افزایش قیمت هستید؟

تجارت یا سرمایه گذاری در ابزارهای مالی مانند رمزنگاری ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. این شامل ریسک و احتمال از دست دادن سرمایه است. هیچ گونه تضمینی برای سودآوری از ارزهای رمزنگاری شده وجود ندارد و توصیه می شود تنها چیزی را که می توانید با خیال راحت از دست بدهید ، به خطر بیندازید.

سوالات متداول

پیش بینی قیمت دوج کوین (DOGE) برای سال 2030 چیست؟
✅ اگر این ابزار با زیرساخت های فعلی بهبود یابد ، پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2030 می تواند تا 7 دلار باشد.

دوج کوین را از کجا بخرم؟
✅ شما می توانید دوج کوین (DOGE) را از اکثر صرافی های ارزهای رمزنگاری شده خریداری کنید. مانند صرافی پی98 و صرافی نوبیتکس.

آیا دوج کوین من را میلیونر می کند؟
✅ اگر در سال 2009 به اندازه کافی بیت کوین خریداری کرده اید ، تا کنون میلیونر شده اید.

امروز ، قیمت DOGE 0.29 دلار است. تصور کنید اگر امروز چند هزار DOGE خریدید و چند سال منتظر ماندید. چقدر می توانید از سرمایه گذاری در دوج کوین درآمد کسب کنید؟

بیایید سناریویی را برای میلیونر شدن با دوج کوین بررسی کنیم:

امروز ، شما 10،000 DOGE را با 0.29 دلار = 2900 دلار خریداری می کنید

قیمت DOGE به 1.50 دلار = 15000 دلار افزایش می یابد

قیمت DOGE به 15 دلار = 150،000 دلار افزایش می یابد

قیمت DOGE به 100 دلار = 1.000.000 دلار افزایش می یابد

البته ، به مرور ، قیمت دوج کوین (DOGE) ممکن است به طرز مضحکی بالا برود ، همانطور که بیت کوین به ما نشان داد امکان پذیر است. همان طور که گفته شد پیش بینی قیمت دوج کوین امیدوار کننده است.

اگر افراد زیادی به دوج کوین اعتقاد داشته باشند و از آن حمایت کنند ، تقاضا افزایش می یابد. اگر دوج کوین به اثبات سهام (PoS) منتقل شود ، مردم می توانند برای پاداش DOGE سرمایه گذاری و استیکینگ بگذارند. این به ارزش DOGE می افزاید.

آیا دوج کوین می تواند بیت کوین بعدی باشد؟
✅ بیایید برخی از حقایق را بررسی کنیم:

 1. دوج کوین برخلاف سقف سخت بیت کوین در 21 میلیون بیت کوین هیچ محدودیتی ندارد.
 2. ارزش بازار بیت کوین 843،622،241،000 دلار و دوج کوین 38،239،649،021 دلار است. بنابراین ، دوج کوین راهی برای غلبه بر ارزش بازار بیت کوین دارد.
 3. موسسات مالی و شرکت ها روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند. دوج کوین هنوز با سرمایه گذاران شرکتی پیشرفت نکرده است (خواهد آمد).
 4. دوج کوین (هنوز) به اندازه بیت کوین پذیرفته نشده است (فقط به این دلیل که بیت کوین اولین ارز رمزنگاری شده بود).
 5. هر صرافی ارز دیجیتال از بیت کوین پشتیبانی می کند ، اما همه از دوج کوین پشتیبانی نمی کنند (که به مرور تغییر می کند).
 6. بیت کوین تورمی است ، اما دوج کوین تورمی است.
 7. دوج کوین می تواند به رمزنگاری اصلی تبدیل شود ، در حالی که بیت کوین برابر با نوعی طلای دیجیتال است.
 8. پاداش های استخراج بیت کوین هر چهار سال یکبار کاهش می یابد.

دوج کوین دومین جامعه جهانی بزرگ به بیت کوین است. آیا دوج کوین می تواند بیت کوین بعدی شود؟

از آنجا که دوج کوین 0.29 دلار و بیت کوین 47 هزار دلار است ، مردم به اشتباه فکر می کنند بیت کوین ارزش بهتری دارد. در واقعیت ، احتمالاً برعکس است.

دوج کوین می تواند ، و به احتمال زیاد ، بر تمام عدم پذیرش جریان اصلی غلبه کند. اما بیت کوین از نظر فناوری یک دایناسور قدیمی است و نمی تواند به یوزپلنگ ساده تبدیل شود.

دوج کوین می تواند به چیزهای بسیار بزرگتری از بیت کوین برسد ، به ویژه با قدرت نابغه ایلان ماسک و ویتالیک بوترین در هیئت بنیاد دوج کوین.

ما می توانستیم بله بگوییم ، دوج کوین می تواند بیت کوین بعدی شود. اما ، ممکن است درک این موضوع که چرا دوج کوین بهتر از بیت کوین است ، مفید واقع شود.

امیدواریم پیش بینی قیمت دوج کوین که انجام شد مورد توجه شما قرار گرفته باشد. پس خوش حال می‌شویم این مقاله را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید
عضویت