اخبار ارزهای دیجیتال

ورودی ارزهای دیجیتال در ژوئن به ۲ میلیارد دلار رسید، اتریوم با ۶۹ ​​میلیون دلار بهترین هفته از ماه مارس را می بیند

کوین شرز بر این باور است که این چرخش به دلیل “ضعیف تر از داده های کلان مورد انتظار در ایالات متحده” است.

محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در ماه ژوئن به طور مثبت شروع شد و تقریباً همه ارائه دهندگان جریان ورودی را مشاهده کردند و ورودی کلی 2 میلیارد دلار را ثبت کردند.

در 10 ژوئن، کوین شرز گزارش هفتگی جریان وجوه خود را منتشر کرد و تاکید کرد که محصولات سرمایه گذاری ارز دیجیتال بیش از 2 میلیارد دلار ورودی جمع آوری کرده اند. با توجه به کوین شرز، جریان ورودی اولیه ژوئن، مجموع محصولات دارایی دیجیتال را در پنج هفته به 4.3 میلیارد دلار رساند.

علاوه بر این، مدیر دارایی گزارش داد که حجم معاملات محصولات قابل معامله در بورس (ETP) در هفته اول ژوئن به 12.8 میلیارد دلار رسیده است که نسبت به هفته قبل 55 درصد افزایش داشته است.

تقریباً همه ارائه دهندگان ETP شاهد جریان های ورودی بودند

جدای از جریان‌های ورودی کلی، کوین شرز همچنین تاکید کرد که تقریباً همه ارائه‌دهندگان ETPهای رمزنگاری در هفته اول ژوئن شاهد جریان‌های ورودی بودند. مدیر دارایی این الگو را غیرعادی توصیف کرد و به اشتراک گذاشت که ممکن است پاسخی به داده های کلان ضعیف تر باشد. کوین شرز نوشت:

ما معتقدیم که این چرخش در احساسات پاسخی مستقیم به داده‌های کلان ضعیف‌تر از حد انتظار در ایالات متحده است و انتظارات کاهش نرخ سیاست پولی را به جلو می‌آورد.

مدیر دارایی اضافه کرد که عملکرد مثبت قیمت کل دارایی های تحت مدیریت (AUM) را برای اولین بار از مارس 2024 به بالای 100 میلیارد دلار رساند.

جریان توسط ارائه دهنده در میلیون ها. منبع: کوین شرز

در میان ارائه دهندگان محصول سرمایه گذاری دارایی دیجیتال، تنها اینوستمنت گری اسکیل و XBT کوین شرز جریان خروجی را برای هفته ثبت کردند.

از میان آنهایی که جریان ورودی را ثبت کردند، صندوق های سرمایه گذاری مبادله ای آی‌شرز (ETF) در ایالات متحده با 948 میلیون دلار بیشترین ورودی را به ثبت رساندند، در حالی که صندوق های ETF فیدلیتی با ثبت 680 میلیون دلار در رتبه دوم قرار گرفتند.

محصولات اتریوم شاهد “بهترین هفته” ورودی هستند

در حالی که بیت کوین با 1.97 میلیارد دلار در هفته همچنان بر فضای ETP تسلط داشت، محصولات مبتنی بر اتر نیز رکوردها را شکستند. کوین شرز گزارش داد که محصولات سرمایه گذاری اتریوم مجموعاً 69 میلیون دلار در هفته وارد شده است که بهترین رکورد آنها از ماه مارس است.

مدیر دارایی معتقد است که این احتمالاً پاسخی به تأیید اخیر ETF های نقطه ای مبتنی بر اتر است. در 23 می، کمیسیون بورس و اوراق بهادار به طور رسمی چندین ETF اسپات اتریوم در ایالات متحده را تأیید کرد.

جریان بر اساس دارایی به میلیون ها. منبع: کوین شرز

در همین حال، ETPهای مبتنی بر آلتکوین شاهد فعالیت‌های جزئی بودند و فانتوم و ریپل به ترتیب 1.4 و 1.2 میلیون دلار ورودی داشتند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا