اخبار

سرمایه گذاری کریپتو توسط یکی از قدیمی ترین شرکت های بانکداری سوئیس به مشتریان ثروتمند ارائه می شود

جولیوس بائر سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال را به مشتریان ثروتمند خود ارائه می دهد و وضعیت فعلی بازار را لحظه ای تعیین کننده برای ارزهای دیجیتال می داند.

همانطور که توسط بلومبرگ گزارش شده است ، یکی از قدیمی ترین موسسات بانکی در سوئیس، مدیر ثروت جولیوس بائر، شروع به ارائه مشاوره، تجارت و سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری به مشتریان ثروتمند این شرکت – بیت کوین و غیره کرده است.

منبع: توییتر

جولیوس بائر در حوزه کریپتو سرمایه گذاری می کند، گروه UBS عقب مانده است

این شرکت واقع در زوریخ چندین برنامه آزمایشی را راه‌اندازی کرده است زیرا به مشتریان ثروتمند خود پیشنهاد می‌کند در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند یا آن را تجارت کنند. فیلیپ ریکن‌باکر، رئیس این شرکت، معتقد است که آشفتگی کنونی در بازار ارزهای دیجیتال ممکن است نقطه عطفی در مقایسه با زمانی که حباب دات‌کام 30 سال پیش ترکید، باشد.

در آن زمان، او اظهار داشت، پس از آن بخش جدیدی ظهور کرد که زندگی بشریت را متحول کرد. او معتقد است که همین امر ممکن است در حال حاضر با بخش‌های کریپتو و دی‌فای اتفاق بیفتد، زیرا آنها پتانسیل مشابهی با شرکت‌های اینترنتی در اواخر دهه 90 دارند.

برخلاف بائر، یکی دیگر از مؤسسات مالی بزرگ مستقر در زوریخ، UBS Group AG، یکی از بزرگترین شرکت‌های مدیریت ثروت در جهان، ترجیح می‌دهد از دارایی‌های دیجیتال دور بماند و آنها را «سفته‌بازی» می‌نامد.

رالف همرز، مدیر عامل آنها، گفت که مشتریان بانک علاقه ای به “طبقه دارایی های سفته بازانه” ندارند و بانک در مورد سفته بازی توصیه نمی کند. علاوه بر این، طبق گفته دفتر سرمایه‌گذاری بانک، کریپتو نتوانسته است به عنوان محافظ تورم یا راهی برای تنوع بخشیدن به پرتفوی خود موفق شود.

جدا از پیشنهاد فعلی ارز دیجیتال برای مشتریان خود، جولیوس بائر همچنین در SEBA Crypto AG – یکی از دو بانک رمزنگاری در سوئیس که تحت نظارت کامل هستند، سرمایه گذاری کرده است.

Baer قصد دارد تحقیقات رمزنگاری / DLT / DeFi خود را ایجاد کند

این شرکت قصد دارد تحقیقات خود را برای مشتریانی که به ارزهای دیجیتال، بلاک چین یا محصولات مالی غیرمتمرکز (DeFi) علاقه مند هستند، راه اندازی کند .

این برنامه ها در مورد آزمایش و یادگیری تجارت کریپتو، رزرو توکن و انطباق خواهند بود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا