اخبار

صرافی رمزارز بیت فارکس برداشت ها را متوقف و پاسخگویی به کاربران را متوقف می کند

یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در هنگ کنگ، برداشت ها را برای حداقل سه روز بدون هشدار به حالت تعلیق درآورده است.

صرافی بیت فارکس مستقر در هنگ‌کنگ برداشت‌های خود را برای حداقل سه روز بدون ذکر دلیل متوقف کرده است. در روز قبل از توقف، حدود 56 میلیون دلار ارز دیجیتال از کیف پول صرافی خارج شده بود.

در یک پست در 23 فوریه X ، کارمند زنجیره‌ای ZachXBT گفت که سه کیف پول داغ بیت فارکس قبل از اینکه صرافی پردازش تراکنش‌های خود را متوقف کند حدود 56.5 میلیون دلار از ارزهای دیجیتال خارج شده است.

حساب X صرافی از ماه مه 2023 به‌روزرسانی نشده است. کاربران بیت فارکس در کانال رسمی تلگرام خود مشکلاتی را در حساب‌های خود گزارش می‌کنند که از عدم امکان وارد کردن حساب‌های خود تا نمایش داده نشدن دارایی در داشبورد متفاوت است. چندین کاربر یک صفحه پاپ آپ را به اشتراک گذاشتند که نشان می دهد دسترسی به وب سایت شرکت مسدود شده است.

کوین تلگراف سعی کرد وب سایت بیت فارکس را باز کند اما همین مشکل را داشت. با این حال، برخی از صفحات خاص وب سایت صرافی هنوز فعال هستند. به عنوان مثال، اعلامیه 31 ژانویه مبنی بر اینکه جیسون لو، مدیرعامل بیت فارکس شرکت را ترک کرده است، هنوز در زمان انتشار در وب سایت زنده بود.

اسکرین شات از وب سایت بیت فارکس که نشان می دهد آن مسدود شده است. منبع: بیت فارکس

در سپتامبر 2023، بیت فارکس در بین صرافی‌های ارز دیجیتال پیشرو از نظر سرمایه بود. حجم معاملات روزانه آن در حدود 2.6 میلیارد دلار ارز دیجیتال بود. در حال حاضر، کوین مارکت کپ داده های زنده را در بیت فارکس ارائه نمی دهد.

در آوریل 2023، آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) بیت فارکس را به نقض قوانین تسویه وجوه این کشور متهم کرد. به گفته FSA، این صرافی بدون ثبت مناسب در کشور تجارت می کرد.

با این حال، از آن زمان، بیت فارکس توجه قابل توجهی را از سوی تنظیم کننده ها یا رسانه ها جلب نکرده است.

هفته گذشته یک صرافی دیگر هنگ کنگ به نام Atom Asset Exchange (AAX) حدود 55.6 میلیون دلار اتر را از کیف پول خود خارج کرد. AAX تمام عملیات خود را در 13 نوامبر 2022، تنها دو روز پس از اعلام ورشکستگی FTX متوقف کرد. پس از تعطیلی آن، ثور چان، مدیر عامل سابق AAX و هاومینگ لیانگ، عضو هیئت مدیره، توسط پلیس هنگ کنگ در سال 2022 دستگیر شدند.

با این حال، موسس AAX، که هویتش ناشناخته باقی مانده است، ظاهراً با 230 میلیون دلار هنگ کنگ (29.41 میلیون دلار) پول کاربران و کلیدهای خصوصی که دسترسی به کیف پول های صرافی را دارند، همچنان در حال فرار است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا