اخبار

میلیاردر رمزارز از سوپر PAC جدید دموکراتیک حمایت می کند

مدیر عامل FTX سام بنکمن-فرید از یک ابر PAC جدید دموکرات حمایت میکند.

به گزارش پولیتیکو ، سام بنکمن-فرید ، مدیر عامل FTX ، به راه اندازی یک ابر PAC جدید دموکرات به نام “از آینده ما محافظت کنید” کمک کرده است . سوپر PAC ده میلیون دلار را برای کمپین نامزدهای منتخب که می توانند چشم انداز بلندمدتی در مورد برنامه های سیاستی اتخاذ کنند، اختصاص خواهد داد. مایکل سادوسکی، رئیس این گروه، می‌گوید که نیاز به سیاست‌گذارانی آینده‌گرا وجود دارد که به طور بالقوه مانع از شیوع یک ویروس جهانی دیگر شوند:

با نگاهی به دو سال گذشته، واضح است که ما نیاز به قانونگذارانی داریم که روی آینده ما متمرکز شوند، نه فقط حال ما.

سوپر PAC قبلاً از نمایندگان مترقی لوسی مک باث (D-GA) و ریچی تورس (D-NY) و همچنین نیکی بودزینسکی، مدیر اجرایی سابق دولت بایدن، که پیشنهادی برای کرسی در ناحیه سیزدهم کنگره ایلینوی ارائه کرده است، حمایت کرده است.

مک بات همچنین اخیراً توسط میلیونرهای میهن پرست، گروهی از آمریکایی های مرفه که از معرفی دائمی حمایت می کنند، حمایت شده است.

نوع دوستی موثر

بانکمن-فرید، که دارایی خالص او 14.9 میلیارد دلار است، با چشم انداز سیاسی آمریکا غریبه نیست. در نوامبر 2020، این غول ارزهای دیجیتال به عنوان دومین کمک کننده شخصی به کمپین ریاست جمهوری جو بایدن ظاهر شد و 5.2 میلیون دلار هزینه کرد که با کمک های مالی سایر بزرگان مانند رید هستینگز، مدیرعامل نتفلیکس همخوانی داشت.

این غول رمزارز میلیون‌ها دلار را به سوپر PAC آینده آینده سرازیر کرده است، که دومین سوپر PAC لیبرال در چرخه انتخابات 2020 بود.

بانکمن-فرید بارها اعلام کرده است که قصد دارد بیشتر ثروت خود را با هدف ساختن جامعه ای بهتر با “نوع دوستی موثر” ببخشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا