پیش بینی قیمت

بررسی آینده ارز کوتی (COTI) + پیش بینی قیمت ارز دیجیتال COTI

در این مقاله آینده ارز آینده ارز کوتی (COTI) و پیش بینی قیمت ارز دیجیتال کوتی تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی در سال 2021 است. در زیر ، معیارهای کلیدی را که هنگام بررسی و پیش بینی قیمت COTI در نظر گرفته ایم ، مشاهده خواهید کرد.

با وجود بحران اقتصادی ناشی از ویروس کرونا ، صنعت رمزنگاری توانست سال 2021 را با ظرافت به پایان برساند. در نتیجه ، سرمایه گذاران از داخل و خارج از دنیای رمزنگاری در حال حاضر از نزدیک ارزهای رمزنگاری شده بالقوه را زیر نظر دارند. یکی از این نشانه ها COTI (COTI) است.

اکنون که ایده هایی درباره COTI داریم ، آیا فکر می کنید ارز دیجیتال کوتی امسال یک ارز رمزنگاری سودآور خواهد بود ؟ اجازه دهید با هم در این تجزیه و تحلیل قیمت و پیش بینی قیمت کوتی (COTI) در سال 2021 همراه با بیگ اینکام آشنا شویم. اما قبل از شروع این پیش بینی و آینده ارز کوتی ، اجازه دهید ابتدا درک کنیم که کوتی (COTI) چیست؟”

ارز دیجیتال کوتی (COTI) چیست؟

قبل از این که به آینده ارز کوتی (COTI) بپردازیم بیایید ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

COTI خود را اولین پلتفرم fintech سازمانی می داند که شرکت ها را قادر می سازد راه حل های پرداخت و ارز خود را بسازند ، بنابراین زمان و هزینه را کاهش می دهد. صادرکنندگان ارزهای رمزنگاری شده ، دولت ها ، DAPP های پرداخت دیجیتال و بازرگانان همگی می توانند از COTI ، یکی از اولین پروتکل های بلاک چین در جهان ، برای غیرمتمرکز پرداخت ها استفاده کنند.

اولین کاربرد COTI ، COTI Pay است. این شرکت خود را به عنوان یک راه حل جامع مالی مبتنی بر بلاک چین توصیف می کند . در طول سال 2017 ، گروه COTI راه اندازی شد ، در حالی که پلت فرم Staking در 1 ژانویه 2020 راه اندازی شد.

این اکوسیستم به طور خاص برای غلبه بر همه چالش های مرتبط با تامین مالی سنتی مانند تأخیر ، هزینه ها ، شمول جهانی و خطرات ساخته شده است. این امر از طریق معرفی پروتکل مبتنی بر DAG و همچنین زیرساخت هایی که مقیاس پذیر ، خصوصی و سریع هستند ، انجام می شود.

یک بلاک چین مبتنی بر DAG بخشی از این اکوسیستم است و همچنین یک الگوریتم اثبات اعتماد ، multiDAG ، GTS (سیستم اعتماد جهانی) ، یک راه حل پرداخت یکپارچه و دروازه ای برای ایمن تر کردن روند پرداخت است.

اکنون که کاملاً از کوتی (COTI) آگاه هستیم ، منتظر چه هستیم؟ اجازه دهید اکنون به تحلیل و پیش بینی قیمت COTI خود برای 2021 بپردازیم.

وضعیت فعلی بازار کوتی (COTI)

تا زمان نگارش این تجزیه و تحلیل قیمت کوتی ، COTI با 0.54 دلار معامله می شود و حجم معاملات 24 ساعته آن 156،963،605 دلار است. قیمت COTI در 24 ساعت گذشته 7.56 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این ، COTI دارای منبع گردش فعلی 868،672،118.03 COTI است. در حال حاضر ، صرافی های برتر رمزنگاری شده برای COTI Binance ، Huobi Global ، KuCoin ، ZT و Mandala Exchange هستند.

حالا بیایید به قسمت بعدی این تجزیه و تحلیل فنی COTI و آینده ارز کوتی (COTI) برای سال 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت کوتی (COTI) برای 2021

در حال حاضر ، COTI رتبه 133 را در CoinMarketCap دارد. اما آیا آخرین به روزرسانی ها ، پیشرفت ها و تغییرات در بلاک چین COTI به افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده کمک می کند؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت COTI برویم .

نمودار COTI/USDT که الگوی مثلث متقارن را نشان می دهد (منبع: TradingView )

در نمودار بازه زمانی روزانه نشان داده شده در بالا ، می توانیم الگوی مثلث متقارن را مشاهده کنیم. این الگو دوره ادغام را نشان می دهد که ممکن است منجر به شکست یا شکست قیمت شود. در آینده قابل پیش بینی ، می توان گفت که COTI شانس بیشتری برای صعودی نسبت به نزولی دارد.

همانطور که در بالا نشان داده شد ، در ابتدای این ماه ، COTI از روند خرس به گاو صعود کرد. این نتیجه حجم بالای تجارت در آن دوره است. آینده ارز کوتی (COTI) به کجا خواهد رسید؟

شاخص قدرت نسبی COTI (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به 37.7 است ، به این معنی که COTI در یک وضعیت فروش بیش از حد قرار دارد. بنابراین ، ممکن است در هر زمان معکوس قیمت تغییر کند.

بنابراین ، معامله گران باید ارزهای رمزنگاری شده را با دقت معامله کنند و تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار نگیرند. با در نظر گرفتن همه این موارد ، معامله گران می توانند آگاه باشند و از ضررهای غیر منتظره به دلیل نوسانات شدید بازار رمزنگاری دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) COTI نیز نگاه کنیم.

COTI SMA 30 روزه و EMA 50 روزه (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021 ، قیمت COTI شاهد بسیاری از حرکتهای صعودی بوده است که بالاتر از حرکت قبلی است. به علاوه ، اینها بلافاصله با نوسانات ، تجمیع و اصلاحات دنبال می شود. با توجه به این موضوع ، COTI در سال 2021 بازار رقابتی دارد و آینده ارز کوتی (COTI) قابل بحث می‌باشد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز کوتی (COTI) در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که COTI در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. علاوه بر این ، قیمت COTI در 2 هفته گذشته 90 درصد افزایش یافت. اگر این روند ادامه پیدا کند ، COTI ممکن است همراه با گاوها حرکت کند ، سطح مقاومت 0.95 دلاری خود را پشت سر گذاشته و بالاتر برود.

COTI / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

برعکس ، اگر سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال رجوع کنند ، خرس ها ممکن است تصاحب شده و COTI را از موقعیت صعودی خود کنار بگذارند. به عبارت ساده تر ، قیمت COTI ممکن است به تقریبا 0.48 دلار کاهش یابد ، یک سیگنال نزولی.

در همین حال ، آینده ارز کوتی (COTI) و پیش بینی قیمت COTI در بلند مدت برای 2021 صعودی است. این رمز ارز احتمال بالایی برای رکورد فعلی (ATH) فعلی خود در حدود 0.67 دلار در سال جاری دارد. علاوه بر این ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

پیش بینی قیمت و آینده ارز کوتی (COTI) در سال 2022

آینده ارز کوتی (COTI) اگر این روند صعودی ادامه یابد ، COTI تا پایان سال 2022 به 3 دلار می رسد. علاوه بر این ، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 3.5 دلار را نشان می دهد. سپس این صعود کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با مشارکت های آینده و تحولات به 3 دلار از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است اما بدون شک برای آینده ای نزدیک امکان پذیر است.

پیش بینی قیمت و آینده ارز کوتی (COTI) در سال 2023

قیمت COTI می تواند حتی ارتفاعات زیادی را جابجا کند ، با این حال به 15 دلار می رسد. علاوه بر این ، این تنها در صورتی امکان پذیر است که بازار روند صعودی خود را حفظ کند. علاوه بر این ، تنها در صورتی که ارز رمزنگاری شده کاردانو از سطح مقاومت روانی عبور کند.

پیش بینی ارز دیجیتال کوتی (COTI) در سال 2024

بر اساس آخرین به روز رسانی ها ، پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت COTI و پیش بینی پروژه های جدید این پلت فرم آینده ارز کوتی می‌تواند بسیار روشن باشد. علاوه بر این ، این ممکن است قیمت COTI را در بازار رمزنگاری افزایش دهد و بهترین سرمایه گذاری خواهد بود زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 40 دلار برسد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز کوتی (COTI) در سال 2025

آینده ارز کوتی (COTI) در چهار سال آینده تقریبا می تواند تا 55 دلار افزایش یابد. با این حال ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای COTI دشوار باشد زیرا اهداف قیمت متوسط ​​، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص می شود. این نشان می دهد که COTI احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده طبق پیش بینی دارد.

نتیجه گیری

COTI آینده درخشانی در پیش دارد در سال 2021. با تحولات مداوم که در داخل اکوسیستم COTI و همچنین در بازار کلی رمزنگاری اتفاق می افتد ، ممکن است شاهد ارتفاع جدید COTI باشیم و آینده ارز کوتی (COTI) را تحت تاثیر مثبتی قرار دهد.

پیش بینی قیمت COTI صعودی 2021 0.95 دلار است. حتی اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که COTI یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است ، همراه با ارزهای رمزپایه اصلی مانند بیت کوین و اتریوم ، حتی ممکن است به 1.5 دلار برسد .

نظر شما درباره آینده ارز دیجیتال کوتی (COTI) و پیش بینی قیمت آن چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگران در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا