پیش بینی قیمت

آینده ارز دیجیتال کازماس (Cosmos) + پیش بینی قیمت اتم (ATOM)

این مقاله آینده ارز دیجیتال کازماس (Cosmos) تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی در سال 2021 است. در زیر ، معیارهای کلیدی را که هنگام تجزیه و تحلیل و پیش بینی قیمت کازماس یا همان کاسموس در نظر گرفته ایم ، مشاهده خواهید کرد .

در میان ارزهای رمزپایه که امسال در حال افزایش هستند ، ارز دیجیتال کازماس شاید برای برخی از آنها شگفت انگیزترین باشد. این ارز به طور مستقیم به پادشاه رمزنگاری بیت کوین متصل نیست و همچنین پرطرفدارترین ارز دیجیتالی امروز نیست. اما برای کسانی که مطلع هستند ، ATOM از سال 2020 وجود داشته است.

آیا ATOM می تواند در سال 2021 به 65 دلار برسد؟ به زودی خواهیم فهمید. اما قبل از اینکه به پیش بینی قیمت کازماس (ATOM) خود ادامه دهیم ، اجازه دهید ابتدا به این سوال پاسخ دهیم “کازماس (ATOM) چیست؟ آینده ارز دیجیتال کازماس روشن است یا خیر؟.

کازماس (ATOM) چیست؟

قبل از این که به آینده ارز دیجیتال کازماس بپردازیم بیایید ببینیم اصلا این ارز دیجیتال چه قابلیت هایی دارد؟ Cosmos خود را به عنوان یک پلتفرم توضیح می دهد که تعداد کمی از سخت ترین مسائل پیش روی فضای بلاک چین را حل می کند. علاوه بر این ، بر ارائه پادزهر برای پروتکل اثبات کار کند ، گران ، غیر قابل مقیاس و مضر برای محیط زیست تمرکز می کند.

به علاوه ، هدف دیگر پروژه شامل ایجاد فناوری بلاک چین پیچیده تر و دشوارتر برای توسعه دهندگان است. علاوه بر این ، یک پروتکل ارتباطی بین بلاکچین ، ارتباط بلاک چین را با یکدیگر آسان تر می کند تا از تکه تکه شدن در صنعت محافظت کند.

رمز ATOM توکن Cosmos ، در 18 سپتامبر 2021 به 41.34 دلار رسید. حتی بیشتر ، از آن زمان به بعد این سکه با چالش های زیادی روبرو شده است.

اکنون که ایده ای در مورد ATOM داریم ، آیا فکر می کنید کازماس در سال 2021 ارز دیجیتال سوددهی خواهد داشت ؟ آیا آینده ارز دیجیتال کازماس روشن است؟ با بیگ اینکام همراه باشید و اجازه دهید نمودارها را در این پیش بینی قیمت کازماس ATOM مشاهده کنیم .

وضعیت فعلی بازار کازماس (ATOM)

همانطور که از زمان نوشتن این تجزیه و تحلیل قیمت کازماس (ATOM) معاملات در 39.05 $ با حجم معاملات 24 ساعته 2540249458 $، با توجه به CoinMarketCap . قیمت ATOM در 24 ساعت گذشته 8.81 درصد افزایش یافته است .

علاوه بر این ، ATOM دارای منبع گردش فعلی 210،767،262.76 ATOM است. در حال حاضر ، صرافی های برتر ارز کازماسBinance ، Coinbase و OKEx هستند . اکنون ، بیایید به قسمت بعدی این تجزیه و تحلیل قیمت کازماس (ATOM) و آینده ارز دیجیتال کازماس برای سال 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت کازماس (ATOM) در سال2021

در حال حاضر ، ATOM بیست و سومین مکان را در CoinMarketCap دارد. اما آیا آخرین به روز رسانی ها ، پیشرفت ها و تغییرات در بلاک چین ATOM به افزایش قیمت و آینده ارز دیجیتال کازماس کمک می کند؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت ATOM برویم.

نمودار ATOM/USDT نمایش الگوی کانال صعودی (منبع: TradingView )

بر اساس نمودار بالا ، ATOM خود را در کنار گاوهای خشمگین قرار می دهد. امروز ، ATOM با قیمت بالای 39.05 دلار معامله می شود. علاوه بر این ، می توانیم ببینیم که ATOM اخیراً یک الگوی کانال صعودی را انجام داده است. کانال صعودی اقدام قیمتی است که در جهت صعودی از طریق خط موازی صعودی رخ می دهد.

به علاوه ، نمودار نشان می دهد که بالاترین و پایین ترین سطح از این الگوی قیمت تشکیل شده است. علاوه بر این ، این الگو نشان دهنده صعودی کوتاه مدت است.

به عبارت دیگر ، کازماس خود را برای افزایش احتمالی صعودی در روزهای آینده آماده می کند. اگر این اتفاق بیفتد ، ممکن است رمز ارز از سطح مقاومت خود فراتر رفته و به قیمت صعودی برسد. البته اگر این بازار صعودی همچنان با ATOM بماند ، به احتمال زیاد این اتفاق می افتد.

برعکس ، اگر گاوها در برابر رمزنگاری قرار بگیرند ، قیمت کازماس ممکن است کاهش یابد. به طور خلاصه ، ATOM ممکن است از موقعیت صعودی خود خارج شده و قیمت نزولی را به دنبال داشته باشد و آینده ارز دیجیتال کازماس را برای کوتاه مدت تحت تاثیر قرار بدهد. در واقع ، این سطح قیمت در نظر سرمایه گذاران تصویر خوبی نیست.

شاخص قدرت نسبی ATOM (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به 70.36 است ، به این معنی که ATOM در حالت خرید بیش از حد قرار دارد. بنابراین ، ممکن است در هر زمان معکوس قیمت تغییر کند و آینده ارز دیجیتال کازماس را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

بنابراین ، معامله گران باید ارزهای رمزنگاری شده را با دقت معامله کنند و تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار نگیرند. با در نظر گرفتن همه این موارد ، معامله گران می توانند آگاه باشند و از ضررهای غیر منتظره به دلیل نوسانات شدید بازار رمزنگاری دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) ATOM نیز نگاهی بیندازیم.

30 روزه SMA و 50 روز EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021 ، قیمت ATOM شاهد حرکت های صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از حرکت قبلی است. به علاوه ، اینها بلافاصله با نوسانات ، تجمیع و اصلاحات دنبال می شود. با توجه به این موضوع ، ATOM در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

حال آینده ارز دیجیتال کازماس را سال 2025 چگونه است؟

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال کازماس (ATOM) برای سال2021

نمودار زیر نشان می دهد که کاسموس در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. علاوه بر این ، قیمت کاسموس بیش از 100 در 10 روز گذشته است. اگر این روند ادامه یابد ، ATOM ممکن است همراه با گاوها کار کند و از سطح مقاومت 41.9 دلاری خود پیشی گرفته و به بالاتر برسد.

ATOM / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

برعکس ، اگر سرمایه گذاران به رمزارزها بپردازند ، خرس ها ممکن است تصرف کنند و ATOM را از موقعیت صعودی خود کنار بگذارند. به عبارت ساده تر ، قیمت ATOM ممکن است به تقریباً 17.48 دلار کاهش یابد ، این یک سیگنال نزولی است.

در همین حال ، آینده ارز دیجیتال کازماس و پیش بینی بلند مدت قیمت ATOM ما در سال 2021 صعودی است. این احتمال بسیار زیاد است که از بالاترین سطح فعلی خود (ATH) در حدود 41.34 دلار عبور کند. علاوه بر این ، ممکن است ATOM امسال به این سطح برسد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال کازماس (ATOM) برای سال 2022

آینده ارز دیجیتال کازماس برای سال 2022 چند دلار خواهد بود؟ اگر این روند صعودی ادامه یابد ، ATOM تا پایان سال 2022 به 90 دلار می رسد. علاوه بر این ، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 95 دلار را نشان می دهد. سپس صعود کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با توجه به آینده ، مشارکت و تحولات 90 دلار از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است ، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال کازماس (ATOM) برای سال 2023

اگر ATOM سطح حمایتی در حدود 200-MA داشته باشد که میانگین متحرک بلند مدت است ، خریداران زمان و ثبات کافی برای ساخت مأموریت حمله بعدی در سطح حیاتی 125 دلار را خواهند داشت و این باعث می شود که سقوط نکند ، اما به طور مداوم بازی کند.

آینده کازماس (ATOM) برای سال 2024

طبق آخرین به روزرسانی ها ، پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت ATOM و پیش بینی پروژه جدید پلت فرم ، سرمایه گذاران ATOM می توانند انتظار مشارکت ها و ادغام های زیادی در حدود 2024 را داشته باشند که آینده ارز دیجیتال کازماس را روشن میکند. علاوه بر این ، این ممکن است قیمت ATOM را در بازار رمزنگاری افزایش دهد. بهترین سرمایه گذاری است زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 200 دلار برسد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال کازماس (ATOM) برای سال 2025

آینده ارز دیجیتال کازماسدر چهار سال آینده می تواند تا 250 دلار افزایش یابد. به علاوه ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای کازماس آنقدر دشوار باشد که اهداف قیمت متوسط ​​، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص شود. این نشان می دهد که ATOM احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

ATOM آینده روشنی در سال 2021 پیش رو دارد. آینده ارز دیجیتال کازماس با تحولات جاری در سیستم ATOM و همچنین در بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده ، ممکن است شاهد پیشرفت ATOM به ارتفاعات جدید باشیم.

پیش بینی قیمت کازماس در سال 2021 تقریبا 41.9 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد ، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که ATOM در سال 2021 ، همراه با ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین و اتریوم ، سرمایه گذاری خوبی است ، حتی ممکن است به 65 دلار برسد.

در پایان یادآوری می شود که این مقاله یک مشاوره یا توصیه مالی نیست و موارد ذکر شده برای اطلاع کاربران عزیز تهیه گردیده است. بنابراین قبل از هرگونه اقدام برای سرمایه گذاری، تحقیقات همه جانبه درباره ارز مورد نظر را باید به عمل آورید.

نظر شما درباره آینده کازماس و پیش بینی قیمت آن چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگران در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید
عضویت